320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarbija/kliendi kõrge viis ja pikk pai

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kiidaks Amazon UK kiiret refundi süsteemi!
    19.12 pidid mu kõrvaklapid kohale jõudma, aga kuidagi ei taha jõuda. Möödunud reedel sai kõrini ja sõimasin neid natuke. Nõudsin raha tagasi. Täna hommikuks oli raha kontol ja lõuna paiku tõi kuller kõrvaklapid ka! 5+

    Kommentaar


      Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
      Kiidaks Amazon UK kiiret refundi süsteemi!
      19.12 pidid mu kõrvaklapid kohale jõudma, aga kuidagi ei taha jõuda. Möödunud reedel sai kõrini ja sõimasin neid natuke. Nõudsin raha tagasi. Täna hommikuks oli raha kontol ja lõuna paiku tõi kuller kõrvaklapid ka! 5+
      Said siis tasuta kokkuvõttes need klapid või?
      Joga Bonito!!!

      Kommentaar


        Just nii.
        Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
        Said siis tasuta kokkuvõttes need klapid või?

        Kommentaar


          Kes tahab proovida väiksemate kogustega seda toidukauba kojuveo teenust, siis Coopis on novembri lõpuni kõik kojutoomised tasuta.

          Seda endiselt ainult Tallinnas ja selle ümbruses muidugi.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            coopile võib h5 visata küll.

            Olen umbes 100x tellinud. Selle aja jooksul on olnud 1 positiivne ja 1 negatiivne vahejuhtum.

            1) korra oli 3 asja puudu kotist mis saatelehe järgi pidid olemas olema. Sellele tähelepanu juhtides kanti raha pikema jututa tagasi.
            2) Korra oli nii, et saatelehe oli kirjas, et mu valitud toodet ei olnud, kuigi kotist selle ikkagi leidsin. Andsin samuti teada, et sain kauba, mille eest ma pole tasunud (10eur umbes) ja küsisin kuidas saan selle eest maksata. Öeldi et pole hullu Simmo, kaup on tasuta sulle ja kena päeva.

            Kommentaar


              Jep, Coopile viskan omalt poolt ka propsi. Ainsana on konkurentidest kogemusi Selveriga, kus mitmel korral on tuimalt kohe-kohe saabuva kōlblik kuni tähtajaga mant pakitud
              308

              Kommentaar


                kui nad kahtlustavad, et klient on olümpiavõitja, siis nad ei plõksi. tõenäoliselt arvasid, et cänner on Erki Nool.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Said kellegi teise paki endale? :P Ausus on muidugi kiiduväärt.
                  Ei. Coop helistab, kui neil pole kaupa mida tellisid. Vabandavad või pakuvad asendust. Helistati, öeldi et kaupa x pole. Ülesin et pole viga ja võtke siis tellimusest maha. Lõpuks ikka kuller tõi selle kohale, aga saatelehel seda polnud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Kes tahab proovida väiksemate kogustega seda toidukauba kojuveo teenust, siis Coopis on novembri lõpuni kõik kojutoomised tasuta.

                    Seda endiselt ainult Tallinnas ja selle ümbruses muidugi.
                    Coop on terve selle perioodi toonud toitu tasuta kohale. Eriti viimase nädala jooksul kõvasti välja aidanud, kui kõik pereliikmed kodus siruli viiruste käest. High-five.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      coopile võib h5 visata küll.

                      Olen umbes 100x tellinud. Selle aja jooksul on olnud 1 positiivne ja 1 negatiivne vahejuhtum.

                      1) korra oli 3 asja puudu kotist mis saatelehe järgi pidid olemas olema. Sellele tähelepanu juhtides kanti raha pikema jututa tagasi.
                      2) Korra oli nii, et saatelehe oli kirjas, et mu valitud toodet ei olnud, kuigi kotist selle ikkagi leidsin. Andsin samuti teada, et sain kauba, mille eest ma pole tasunud (10eur umbes) ja küsisin kuidas saan selle eest maksata. Öeldi et pole hullu Simmo, kaup on tasuta sulle ja kena päeva.
                      See teeb kokku 99 positiivset juhtumit.
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Coopile viiekas. Kutt nägi, et naaber hoiab lifti pikemalt kinni ja ei viitsinud oodata ning lippas 3 kotti käes 7ndale.
                        Samas, ega teisi pole proovinud ka...

                        Kommentaar


                          Ma loodan nüüd, et ma mingit viie milkust arvet ei saa kelle iganes käest. Võib olla on oht saada ka suurem - pole mul õrna aimugi, mitmesse riiki ja silmapaari ette see foorum jõuab.
                          Nii. Siis. Lumi. Kukub. Kerge miinus. Auto. Lumine ja jääs. Vaja puhastada. Mõnus toimetamine - saab keha soojaks ja tuju ka... nüüd tekkis jäku isu. Liverpool kaotas ka ja naps on hea ning keegi peab seda riiki ülal ka pidama.
                          Nii. Siis. Tekkis vajadus auto puhastamiseks osta hari. Poes. Kohe karjub silma valge-oranž plastikust ja silikoonist huinjaa. Kukal ütleb pikema ilata, et see mingi Fiskars. Täpselt nii. Tip-top. Hind? Ropp. Naeran ja saadan mõtetes asja pikalt ning soovin sama saatust, mida lahkelt ka Manu toetajatele jagan - Mourinho pisaraid.
                          Vaatan ja näpin isendeid teisi. Hindan. Juba tekib vastikuse tunne - nahhui, saan ju vana harjaga ka tegelikult hakkama ning pole vaja kohe peale kaotust end mingite ostudega ravima hakata. Juba tunnen enda üle uhkust, kuid siis võtan selle valge-oranži plastikust ja silikoonist huinjaa enda hellade käte vahele. "Kas sa teada? Sul on nii head käed!" Fakk. Armastus. Teisest pilgust ja esimesest puutest. Nuh, umbes nagu nokuga.
                          Silitan. Mudin. Vaatan hinda, mis on lähedal 15-ne kullile...selle eest ei saa mõnes kohas kahte tekiila pitsigi! Mõistlik argument. Müüdud.
                          Käisin parklas auto mingi kaks ja pool korda selle valge-oranži plastikust ja silikoonist huinjaaga üle, sest lund sadas ja kaiff oli puhastada. Tibimagnet. Järgmine kord tõmban kummi kohe noku otsa - oht on, et joostakse jalust.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            'kin ell... peab auto muretsema
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              Vaatasin siin, et kiidetakse Coopi ja nii. Noh otsustasin nende e-poodi tsekata, sest ilm väljas on teadagi liiga lumine suusatamiseks. Hakkas selline asi silma:


                              Ma küll ei tellinud neilt midagi, aga mul on mure, kas nad jõuavad ikka täna mulle selle kauba kohale toimetatud?

                              Kommentaar


                                vaata transpordigraafikut, näed millal on vabad ajad

                                Kommentaar

                                Working...
                                X