320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarbija/kliendi kõrge viis ja pikk pai

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    vaata transpordigraafikut, näed millal on vabad ajad
    Marduk naljatles (vist) selle üle, et ka olematud tellimused toovad tasuta ära. nii et pöidlad pihku, iga hetk võivad tulla!

    Kommentaar


      hääküll. Olen ka mõelnud ühe õuna tellida, aga pole viitsinud lolli mängida.

      Varasemalt oli tasuta kojuveo piir 40eur ja umbes sinna kanti ka tellimused jäid. Ei tea kas selles tekkinud harjumus või mis, aga endiselt jäävad tellimused sinna kanti, isegi kui iga ostu tasuta koju toovad.

      Igaljuhul kõrge 5 coopile. Tegelikult 5-. Ma ei tea kas see on Omnivaga lepingu lõpetamisest või lihtsalt teenuse kasutajate lisandumisest, aga keerulisem on mõnikord isegi järgmise päeva sisse delivery aega saada.

      Kommentaar


        Arsti võib ka kiita? Sergei Fjodor. Perearst. Asjad toimivad meiliga ja õlitatult ja minutitega.

        minu e-kiri: 10.30 tere, tahaks erialaarstile aega kinni panna. et sellised ja sellised mured.
        arsti e-kiri: 10.40 peale lõunat on saatekiri tehtud
        arsti e-kiri: 12.30 tegin digitaalse saatekirja ära sulle
        minu e-kiri: 13.20 loll küsimus, pole ammu arstil käinud. kas ma pean enne digisaatekirja nägema või lihtsalt helistan
        arsti e-kiri: 13.23 lihtsalt helista
        minu e-kiri: 13.35 kuhu helistama peaks või mida soovitate
        arsti e-kiri: 13.37 helista LTHKsse

        Ja, boom, olemas. Samal ajal vaatan just töökaaslast, kes helistas oma arstile, et tulemusi teada saada. Arst vastas "helista 12.00 tagasi" ja nüüd kahe tunni jooksul pole düüd peale 6 proovimist arsti enam kätte saanud.

        Kommentaar


          Päris hea. Ma ootan aasta aega mingeid tulemusi perearstilt. Ega enam väga ei huvita ka.

          Kommentaar


            Elroni rongijuhile.

            Lugu pmst selline, et sõidan ekspressiga Tartu poole. Tallinnast tuleb peale ka üks , nagu hiljem selgus pmst umbkeelne, välismaalane. Kuskil Tapa kandis selgus, et tal on vaja hoopis Vägevale. Aga istub Valka sõitva ekspressi peal. Mingi 3 inimest lisaks piletimüüjale püüdsid selgeks teha, et tal tuleb sõita kas Tartusse või Jõgevale, oodata ja siis teise rongiga tagasi sõita. Täiesti lootusetu püüdlus. Ma kujutan ette, kui sarnased Vägeva ja Jõgeva talle tunduda võisid tol hetkel.

            Kogu lugu lõppes siis sellega, et Elroni rongijuht tegi talle ekspressrongiga Vägeval eripeatuse. Ausalt öeldes päris liigutav moment oli, kui ta rongist maha astudes pere/sõpradega kokku sai.

            Vähemalt ühele pagulasele võis päris hea esmamulje jääda Eestist ja eestlastest.

            Kommentaar


              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
              Elroni rongijuhile.

              Lugu pmst selline, et sõidan ekspressiga Tartu poole. Tallinnast tuleb peale ka üks , nagu hiljem selgus pmst umbkeelne, välismaalane. Kuskil Tapa kandis selgus, et tal on vaja hoopis Vägevale. Aga istub Valka sõitva ekspressi peal. Mingi 3 inimest lisaks piletimüüjale püüdsid selgeks teha, et tal tuleb sõita kas Tartusse või Jõgevale, oodata ja siis teise rongiga tagasi sõita. Täiesti lootusetu püüdlus. Ma kujutan ette, kui sarnased Vägeva ja Jõgeva talle tunduda võisid tol hetkel.

              Kogu lugu lõppes siis sellega, et Elroni rongijuht tegi talle ekspressrongiga Vägeval eripeatuse. Ausalt öeldes päris liigutav moment oli, kui ta rongist maha astudes pere/sõpradega kokku sai.

              Vähemalt ühele pagulasele võis päris hea esmamulje jääda Eestist ja eestlastest.
              Kiitus rongijuhile! Motivatsioon eestlastele. Rohkem humansuust, kaaskodanikud.

              Kommentaar


                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                Elroni rongijuhile.

                Lugu pmst selline, et sõidan ekspressiga Tartu poole. Tallinnast tuleb peale ka üks , nagu hiljem selgus pmst umbkeelne, välismaalane. Kuskil Tapa kandis selgus, et tal on vaja hoopis Vägevale. Aga istub Valka sõitva ekspressi peal. Mingi 3 inimest lisaks piletimüüjale püüdsid selgeks teha, et tal tuleb sõita kas Tartusse või Jõgevale, oodata ja siis teise rongiga tagasi sõita. Täiesti lootusetu püüdlus. Ma kujutan ette, kui sarnased Vägeva ja Jõgeva talle tunduda võisid tol hetkel.

                Kogu lugu lõppes siis sellega, et Elroni rongijuht tegi talle ekspressrongiga Vägeval eripeatuse. Ausalt öeldes päris liigutav moment oli, kui ta rongist maha astudes pere/sõpradega kokku sai.

                Vähemalt ühele pagulasele võis päris hea esmamulje jääda Eestist ja eestlastest.
                Eks vist tiba vedas ka sellel tüübil, et see peatumine oli võimalik - no et ei tulnud mingit teist rongi vms, lihtsalt lambist ei saa ju peatada

                Kommentaar


                  Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                  Elroni rongijuhile.

                  Lugu pmst selline, et sõidan ekspressiga Tartu poole. Tallinnast tuleb peale ka üks , nagu hiljem selgus pmst umbkeelne, välismaalane. Kuskil Tapa kandis selgus, et tal on vaja hoopis Vägevale. Aga istub Valka sõitva ekspressi peal. Mingi 3 inimest lisaks piletimüüjale püüdsid selgeks teha, et tal tuleb sõita kas Tartusse või Jõgevale, oodata ja siis teise rongiga tagasi sõita. Täiesti lootusetu püüdlus. Ma kujutan ette, kui sarnased Vägeva ja Jõgeva talle tunduda võisid tol hetkel.

                  Kogu lugu lõppes siis sellega, et Elroni rongijuht tegi talle ekspressrongiga Vägeval eripeatuse. Ausalt öeldes päris liigutav moment oli, kui ta rongist maha astudes pere/sõpradega kokku sai.

                  Vähemalt ühele pagulasele võis päris hea esmamulje jääda Eestist ja eestlastest.
                  Elroni-inimene palus küsida, et kas sa oskad päeva ja liini ja aega öelda? Noh, siis saaksid nad äkki rongijuhile ise ka pai teha.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    Elroni-inimene palus küsida, et kas sa oskad päeva ja liini ja aega öelda? Noh, siis saaksid nad äkki rongijuhile ise ka pai teha.
                    it is a trap. kuna neil on selline peatumine tõenäoliselt keelatud, lastakse pigem lahti. :P
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      it is a trap. kuna neil on selline peatumine tõenäoliselt keelatud, lastakse pigem lahti. :P
                      Ehh, ole nüüd. Ma olen alati imestanud, et miks näiteks Elroni klienditeenindajad on by far kõige ägedamad Eestis* ja väidetavalt nad väga hindavad positiivset tagasiside.

                      * okei, Eestis on see latt küll madal, et juba see paistab silma, et öeldakse tere ja naeratakse ja soovitakse ilusat reisi jne.

                      Kommentaar


                        Kiidan Omnivat ning kiirelt reageerivaid veebipoode (Discgolfar ja DiscSport). Annan ennem tööpäeva lõppu tellimuse sisse ja pakk on järgmisel hommikul, Eesti teises otsas, kell 10 automaadis.

                        Kontrastiks on kõrval veebipoed, mis pakuvad tarneks ainult SmartPosti, mis suudab heal juhul 3 päevaga paki kohale toimetada.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Elroni-inimene palus küsida, et kas sa oskad päeva ja liini ja aega öelda? Noh, siis saaksid nad äkki rongijuhile ise ka pai teha.
                          Loodan tõesti, et mingit jama ei tule sellest juhile vms. Ja tõesti tehakse pai.

                          Aga see oli kolmapäeval (21.03) kell 15.19 Tallinnast väljunud Tallinn-Tartu/Valga ekspress liin.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            Loodan tõesti, et mingit jama ei tule sellest juhile vms. Ja tõesti tehakse pai.

                            Aga see oli kolmapäeval (21.03) kell 15.19 Tallinnast väljunud Tallinn-Tartu/Valga ekspress liin.
                            Sekundeerin eikale. Teevad pai.
                            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                            Kommentaar


                              Ma ei saagi aru, kes teist nüüd Õhtulehele artikli treis sellest umbkeelsest rongiseiklejast?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                                Ma ei saagi aru, kes teist nüüd Õhtulehele artikli treis sellest umbkeelsest rongiseiklejast?
                                Ega siin palju variante ei ole.
                                A- Martin. Eriti muidugi ei usus, et peatoimetaja neil uudiseid treib
                                B- Mõnuagent aka kes-on-dannar-leitma?
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X