320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Otsin vajalikku infot

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Otsin vajalikku infot

    Ma ei leia mitte kusagilt seda, et mis tingimused peavad olema täidetud uue jalgpalliklubi loomiseks. Kõige rohkem oleks vaja teada, et kas jalgpalliklubi peab olema MTÜ või võib see olla seotud ka OÜ'ga. Oleks Tänulik, kui keegi oskaks aidata.

    #2
    Ei pea olema kumbki.

    Igasugu dokumendid ja juhendid on siin- http://jalgpall.ee/documents.php
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      #3
      Otsin soovitusi jalgpalliklubiga seotud organisatoorsetes küsimustes. Milliseid rolle on vaja amatöörjalgpalli klubi funktsioneerimiseks. Esialgu tulevad pähe rollid:
      1. Omanik/mänedzer kes orgunnib raha ja staadioneid ja trenne suhtleb jalkaliiduga.
      2. Treener
      3. Asjaajaja, kes ajab mängijad kokku mängudeks, logistika, pallid jms vahendid.

      Soovin kogenenud mänedzeride nõu, milliseid rolle veel on vaja ja mitut inimest on vaja nende rollide jaoks, et meeskond igatpidi toimiks? Ja millistele teemadele tuleks alguses rohkem rõhku panna?

      Kommentaar


        #4
        Amatöörjalgpalliklubil on lihtsalt üht meest vaja, kes asja enda õlule võtab. Peamiselt siis rahade kogumine (ja meeldetuletamine!), staadionite ja jalkaliiduga suhtlemine, meeskonna registreerimine aasta alguses, mängueelsete protokollide täitmine. Sel mehel võiks selle vastu suurem huvi olla. Võite neid rolle ka jagada, kui õnnestub.

        Meil ei ole treenerit mitte kunagi näiteks olnud.

        Kui mängudeks on mehi vaja "kokku ajada", siis läheb asi kiirelt nutuseks. Tehke endale mingi meetod, kuidas mängude kohta teavitusi saadetakse (Google Calendar, mailinglist, FB leht, foorum vms). Kui mingi mees peab iga kord 2h enne mängu kogu tiimi läbi helistama, siis vajub see asi teil kiirelt ära.

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas waterhaul Vaata postitust
          Amatöörjalgpalliklubil on lihtsalt üht meest vaja, kes asja enda õlule võtab. Peamiselt siis rahade kogumine (ja meeldetuletamine!), staadionite ja jalkaliiduga suhtlemine, meeskonna registreerimine aasta alguses, mängueelsete protokollide täitmine. Sel mehel võiks selle vastu suurem huvi olla. Võite neid rolle ka jagada, kui õnnestub.

          Meil ei ole treenerit mitte kunagi näiteks olnud.

          Kui mängudeks on mehi vaja "kokku ajada", siis läheb asi kiirelt nutuseks. Tehke endale mingi meetod, kuidas mängude kohta teavitusi saadetakse (Google Calendar, mailinglist, FB leht, foorum vms). Kui mingi mees peab iga kord 2h enne mängu kogu tiimi läbi helistama, siis vajub see asi teil kiirelt ära.
          Duubeldan!
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            #6
            Väga hea koht, kuhu meeskond teha. Iga liituja saab igal nädalal meeldetuletuse tulevastest sündmustest e-postile, võimalik on tal kohe end ilmutada IN or OUT. Võimalik hästi planeerida nädalat. Soomes on tohutult levinud see.

            team sports scheduling, team scheduling software, calendar team scheduling, communication tool, free team sports scheduling software, free sport team websites, best free team website
            “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas waterhaul Vaata postitust
              Meil ei ole treenerit mitte kunagi näiteks olnud.
              Nüüd ma saan aru miks teil mängu ajal kõik sellised "professorid" on.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Nüüd ma saan aru miks teil mängu ajal kõik sellised "professorid" on.
                Millest sa räägid? Meil on võrreldes mõne meeskonnaga asi ikka väga rahulik ja vaikne.
                Aga see kui sinu poolt kergeid vigade vilistamisi kommenteeritakse käib ikka asja juurde Arenguruumi jätkub mõlemale poole.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas elx Vaata postitust
                  Millest sa räägid? Meil on võrreldes mõne meeskonnaga asi ikka väga rahulik ja vaikne.
                  Just, just
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar

                  Working...
                  X