320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tulevikule täna siis napp ja nörritav kaotus Narvas. Eriti nörritav just seetõttu, et Tuleviku poolt oli tegu hooaja parima mänguga. Transi vastu seisti suuremate probleemideta kogu esimene poolaeg ja Langi mahavõtmise järel teenitud penalti, mille Kähr Kotenkost mööda toimetamata jättis, peegeldas mängu kulgu päris kenasti.
    Teise poolaja lõpuosas Trans ette, kiire viigivärav Kährilt. Kõik tundus täitsa nitsekas, punkt terendas, aga... Tulevikku kummitab keskendumispuudulikkus. Ei olnud palju seista ja seisti, ja siis, viimasel üleminutil väga-väga rumal penalti.
    Rohkem enesekindlust, keskendumine paremaks ja Ilves tagasi mängu ja pole Viljandil häda kedagi. Mängu oli.
    Talasbajev täna midagi näidata ei suutnud, eks see pane veidi mõtlema, aga paneme selle eriliselt pasa ilma arvele, poolteist kraadi sooja ja jäine lörts, täielik õudus.
    Kui Tulevik ninu norgu ei lase ja mõned basic asjad omakeskis läbi räägib, siis on, millelt edasi minna. Rahu on vaja leida.

    Kommentaar


      Uskumatu ebaõnn, mis toimub viimastel sekunditel.

      Kommentaar


        Need viimase sekundi kaotused on kõige valusamad, pagan, jälle.

        Kommentaar


          Parteilastele tahaks öelda,et jumal tänatud,et see Tallinna TV on olemas.

          Kommentaar


            Lihtsalt mõtte lõpetuseks.Millest nagu rohkem tolku on olnud.Kas Kojamehe kasvavatest vuntsidest või Tallinna TV-st.

            Kommentaar


              Viljandile tänase mängu eest kiidusõnad ja müts maha. Levadia marusurve, jalatäitki maad ega ruumi ei antud. Artjunini osav karistuslöök poolaja lõpus 1:0 ja Morelli õigel-ajal-õiges-kohas koos väikese kaitselohakusega 2:0. Aga võitlust oli, võitlust oli mehiselt ja Viljandi seisis. Muud neilt selles mängus ei oodatudki, aga ometi pandi Lepmets kahel korral ka supertõrjega Levadiat päästma.
              Kollaste mängupilt aina paraneb, tundub, et ka meeskonna sisekliimas on kõik korras hoolimata viimaste minutite kaotustest, mis jutti kummitanud.
              Pärnu vastu on vaja 3 punkti võtta, siis on esimese ringi absoluutne miinimum enamvähem täidetud. Murumänge ootavad vist küll kõik juba...

              Kommentaar


                Tahaks ka Ritsonit kiita.
                Kogu selle piinliku hävingu juures, ongi vast ainus positiivne seik noore vv päris enesekindel tegutsemine. Ühtegi väravat tema hingele ei paneks, Tuleviku kaitse andis ise Kaljule võimalused (eriti II p.a.) "ole mees ja pane sisse". Joonel tegi mõned head tõrjed, väljatulekutel noppis kõrgeid palle eksimatult. Natukene kogemusi juurde ja Nõmm ei saa enam ennast midagi kindla esinumbrina tunda.
                Mängija, kes tuli sisuliselt 3. liiga tasemelt/kogemustega, sai edaspidiseks kindlasti väärt kogemuse.

                Kommentaar


                  Algul oli kutil silmanähtav värin ja närv sees, aga see hajus ajapikku. Peaasi, et selline saun masti maha ei võta. Ühtki väravat tema hingele tõesti ei jää, selles mõttes korras debüüt.

                  Kommentaar


                    Viljandi fännina oleksin ma maruvihane sellise asja peale.
                    Sul on vastas haavatav Kalju, keda korraliku taktikalise eeltööga ollakse võimalised üllatama ja sa lähed ette kaotama. Kui nüüd Pärnu vastu hävitakse tuleks Lillevere kiiremas korras minema saata sellise jama eest. Ise ennast vabatahtlikult häbistama minna..
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      Tänasest mängust tuleb 3p võtta see on selge. Koosseisu koha pealt loodaks mina täna näha Allest äärel, ning loodan, et see Juhkami äärepoolkaitsja eksperiment sai läbi. Kuigi Ilves on vajalik mees ka eespool siis mina arvan, et Ilvest võiks proovida rohkem vasakkaitse koha peal.Või miks mitte isegi Juhkamit seal proovida, pole kursis tema vasaku jalaga. See on koht kus kõige rohkem Viljandil ikkagi lekib ja kaitse tuleb lukku saada.
                      Teor ja Alles võiks olla ikkagi need kes ka äärtel kedagi ette võtaks ja läbi selle Kährile natuke ruumi tekitaks. Loodaks täna väga näha palliga mängimist ka vastaste poolel, mitte seda pika tagumist, millest suurte vastu muidugi ei pääse.
                      Ei tea kuidas on vigastustega aga võiks proovida midagi sellist. Nõmm - Ilves,Henn,Juhkam/Õunap,Allik - Kübar/Õunap - Lang, Talasbaev - Teor,Kähr,Alles.
                      Ise olen kohal ja tean, et Viljandi võitleb kodus alati aga tahaks neid punkte ja positiivset natuke fännide jaoks ka.

                      Kommentaar


                        Teor on oma ideaalvormist veel päris kaugel kahjuks, ja sestap pakun, et ta täna ikkagi pingil.
                        Mina ütleks, et Ilves-Juhkam äärepoolikud on väga okei olnud ja eriti peaksid nad seda olema Pärnu vastu.
                        Loota ju võib, et Post mängib, see aitaks natuke vasaku ääre lekkimist päästa. Aga kas mängib, ei tea.
                        Noorem Loigo mulle väga meeldib, tema kiirust ja söötu tahaks Pärnu vastu toimimas näha.
                        Otseselt vigaseid ei ole minu teada, Nõmmel tegi käsi veidi häda, aga midagi suurt see polnud.
                        Alles on neis mängudes, kus on mängida saanud, mullegi väga sümpatiseerinud. Miks ta pole koosseisuski olnud viimasel ajal, ma ei tea. Pakun, et töö pole lubanud trennis käia piisavalt, aga see puhas spekulatsioon.
                        Kerget mängu pole täna oodata, mõlemal on mott laes. Selline klassikaline tabelipõhjaderbi, kus võib punast välkuda ja imeväravaid sündida.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                          Mina ütleks, et Ilves-Juhkam äärepoolikud on väga okei olnud ja eriti peaksid nad seda olema Pärnu vastu.
                          Loota ju võib, et Post mängib, see aitaks natuke vasaku ääre lekkimist päästa. Aga kas mängib, ei tea.
                          Noorem Loigo mulle väga meeldib, tema kiirust ja söötu tahaks Pärnu vastu toimimas näha.
                          Olen nõus, et Ilves-Juhkam olid okei ja arvan, et Juhkami kasutamine äärel oli oluline Tammeka vastu, et tulla toime nende äärekaitsjatega. Pakkusin lihtsalt välja omalt poolt mõne teise käigu, kui oleks Pärnu vastu vaja midagi muud proovida.
                          Noorem Loigo on tõesti hea olnud, nii palju kui olen näinud teda vahetuset sekkumas. Kalju mängu ei näinud.

                          Kerget mängu ei ootagi aga eks iga Viljandi Tuleviku toetaja ootab punktilisa.

                          Kommentaar


                            Posti karistuslöök on ikka täielik mammu!
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Huvitav, miks teise värava korral Juhkamile söötu ei antud?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kesa Vaata postitust
                                Huvitav, miks teise värava korral Juhkamile söötu ei antud?
                                Kahjuks ei saa põhjust öelda, aga päevakorras see on.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X