320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas k2bo Vaata postitust
    Aii kui kuradima kahju, et kohtunik teilt punktid võttis, kuid loodetavasti annab see motti veel juurde.
    Tegelt ei mõista ma päris, kuidas suhteliselt üle öö peksukotist nii äss tiim sai, keegi seletaks maybe?
    Laske aga samamoodi edasi ja võite ''Tammeka Eesti meistriks 2020'' reklaami ise kasutusele võtta, edu!
    Ole hea ja jaga teistega ka seda linki kus reklaamitakse Tammekat 2020 aasta Eesti meistrina

    Kommentaar


      Esimene link googles http://sport.ohtuleht.ee/803590/tart...limeister-2020


      edit: Tammeka 2020 http://www.jktammeka.ee/tammeka2020/

      Kommentaar


        Tuleviku punane kaart täna näitab selgelt lasteaiataset meie kohtunike poolt.Kahjus nii see on.

        Kommentaar


          ...huviga muidugi ootan seda lee marxi kiunu minu suunas selle antud olukorra suhtes.Sellelt kellelt konti saad ei saa ju hammustada.

          Kommentaar


            Algselt postitas ööö Vaata postitust
            Tuleviku punane kaart täna näitab selgelt lasteaiataset meie kohtunike poolt.Kahjus nii see on.
            Rohkem kus see kaheldav punane, näitas meie liiga lasteaiataset pidev pasunapirin tribüünilt. Vale teema aga ikkagi.....
            Kohtunik oleks pidanud Viljandi ultratelt saama peale punast räigelt vilet ja sõimu, mitte kogu mängu vältel pinisevaid pasunaid...

            Kommentaar


              Selline lollus Peipsi poolt - ei üllata. Mees tegi oma leivanumbri taas ära, kahjuks.

              Kommentaar


                Viljandi ultrad

                Kommentaar


                  Algselt postitas kesa Vaata postitust
                  Rohkem kus see kaheldav punane, näitas meie liiga lasteaiataset pidev pasunapirin tribüünilt. Vale teema aga ikkagi.....
                  Kohtunik oleks pidanud Viljandi ultratelt saama peale punast räigelt vilet ja sõimu, mitte kogu mängu vältel pinisevaid pasunaid...
                  Teed vist nalja? Kaldma provotseeris ja sai kollase, aga Peipsi järgnev löök ei anna ju muud võimalust, kui punane kaart.

                  Kommentaar


                    Vaid üht mängu, kus korjati täiesti rumalad, välditavad kaardid, oli vaja, et saada jälle tunda tõsiasja: kohe, kui Viljandi parim koosseis ei alusta, on jama majas. Väga kurb mäng Tuleviku poolt vaadates ja Paide selgelt maksimaalse häälestusega ning maksimaalse teravusega. Vääritud võit Paidele, Zahovaikolt suurepärane eeltöö.
                    Nüüd on Viljandil vaja kuidagigigigi see neetud reedene FCI mäng ära kannatada (ei imestaks, kui sealt koleskoor tuleb taas) ja siis keskenduda Tartule ja Pärnule.
                    Ei midagi ilusat täna linnastaadionil, peale Ahjupera vana ründaja stoilise rahuga lõpuni mängitud olukord ja värav. Mitte midagi ilusat. Aga meeskonda mutta tampida pole ka mingit mõtet. Objektiivseid põhjusi koledaks kaotuseks oli liiga palju.

                    Kommentaar


                      Eile peeti Eesti maavõistluste raames Tallinna ja Viljandimaa koondiste kohtumine. Viljandi pani platsile võistluse vaimule vastavalt täieliku legendide armaada: Mati Pari, Janno Jürisson, Erko Saviauk, Martin Taska, Janek Meet, Jarmo Ahjupera, Argo Arbeiter, Rain Tölpus, Mikk Miländer jpt. Kohtumine küll kaotati Tallinnale 0:2, aga kohapeal vaadanuna ütleksin, et kuigi Tallinn valdas tuntavalt rohkem palli, oli tegelikult üsna võrdne mäng. Ja hämmastavalt nauditavalt tehniline ja kiire.
                      P.S. - Infoneti tegelane, see Altosar vms on tõsine kaalikas. SELLISES mängus sekkus teisel poolajal tipuründajana mängu (mispeale rünne kaunis impotentseks muutus, aga see selleks), ja kuigi ta puutus palli kokku täpselt kolm korda, suutis ta viljandlastele nii räigeid vigu teha, et läks kaks korda tõsiselt seisuks. Sellises mängus... Oeh. Kultuuri küsimus, mis muud. Päris paha oli vaadata, mõnele pole lihtsalt antud.

                      Tuleviku FB-s on ka video, kus Arbeiter ja Tölpus võtavad mängu halastamatu, põrmustava enesekriitikaga kokku:

                      Kommentaar


                        Ülekande lõpus kostunud lause võtab selle tulemuse kenasti kokku
                        Eesti jalgpall on ikka üks kuradi äge asi

                        Kommentaar


                          Täna kuulsin ühe kaasvõitleja suust väidet, et Herol ja Vlasiy ei saa Tulevikku üleminekumängudel aidata. Vähemalt olevat Marek T hiljuti Sakalasse ühe vastavasisulise loo kirjutanud. Vaatasin kiiruga juhendi läbi, aga ei leidnud midagi selle kohta. On see jutt tõsi, või on keegi kusagil valesti aru saanud (või siis olen jälle mina rumal?). Nende kahe mehe võimalik puudumine muudaks Viljandi võimalused edu saavutada, ikka väga tagasihoidlikeks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas sosku Vaata postitust
                            Täna kuulsin ühe kaasvõitleja suust väidet, et Herol ja Vlasiy ei saa Tulevikku üleminekumängudel aidata. Vähemalt olevat Marek T hiljuti Sakalasse ühe vastavasisulise loo kirjutanud. Vaatasin kiiruga juhendi läbi, aga ei leidnud midagi selle kohta. On see jutt tõsi, või on keegi kusagil valesti aru saanud (või siis olen jälle mina rumal?). Nende kahe mehe võimalik puudumine muudaks Viljandi võimalused edu saavutada, ikka väga tagasihoidlikeks.
                            Peaks ikka saama mängida, ei oska muud midagi arvata.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas sosku Vaata postitust
                              Täna kuulsin ühe kaasvõitleja suust väidet, et Herol ja Vlasiy ei saa Tulevikku üleminekumängudel aidata. Vähemalt olevat Marek T hiljuti Sakalasse ühe vastavasisulise loo kirjutanud. Vaatasin kiiruga juhendi läbi, aga ei leidnud midagi selle kohta. On see jutt tõsi, või on keegi kusagil valesti aru saanud (või siis olen jälle mina rumal?). Nende kahe mehe võimalik puudumine muudaks Viljandi võimalused edu saavutada, ikka väga tagasihoidlikeks.
                              Marek ei ole ühtki sellist lugu mitte kunagi Sakalasse kirjutanud

                              Kommentaar


                                Ahah, nüüd sain aru. Tänases Sakalas on intekas Heroliga, kus Herol ise ütleb sedasi. Intekas ei ole minu tehtud, selle autor küsis mult kommentaare küll.
                                Oma suhtelisest noorusest hoolimata on Herol Riiberg neli viimast aastat lepinguliselt olnud FC Floraga seotud ning naaseb tööandja juurde pärast Tuleviku hooaja viimast Premium-liiga kohtumist Sillamäel. «On väga kahju, et mul pole võimalik Tulevikku eeldatavates liigasse püsima jäämise mängudes aidata. Laenulepinguga mehed üleminekumängudel paraku osaleda ei tohi,» selgitas.
                                Ma arvan, et siin on tegemist lihtsalt Heroli eksitusega. Mulle teadaolevalt ei ole mingit keeldu laenumeestele üleminekumängudel osalemiseks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X