320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    nu selle hooaja järel saab tulevikust meistriliiga minevik.tagasi ootame teid siis kui tegemist on Viljandi meeskonnaga mitte flora farmklubiga
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
      nu selle hooaja järel saab tulevikust meistriliiga minevik.tagasi ootame teid siis kui tegemist on Viljandi meeskonnaga mitte flora farmklubiga
      Pigeme saab Pärnu selleks , aga senikaua ime midagi ja maga kaineks end.

      Kommentaar


        Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
        Pigeme saab Pärnu selleks , aga senikaua ime midagi ja maga kaineks end.
        täitsa kaine,kas ma siis ütlesin midagi valesti???
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Vara rõõmustad budulojus.Seitse vooru veel mängida.Miski pole veel selge.Aga mis sinu postituse mõte on?Lihtsalt niisama Tuleviku vastu olemine Tuleviku teemas on päris nüri.

          Kommentaar


            Eks neid on jah,elav näide budulontrus.
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Algselt postitas PraS Vaata postitust
              Ei ütleks et Tulevik märgatavalt aktiivsem oli. Esimesel poolajal oli ikka perioode kus kord surus üks ja kord teine. Meeskonnad kindlasti ei mänginud parimat mängu. Väga rabe ja närviline mäng. Kalevlased eriti ka ei viitsinud. Ju siis Maksim Pärnust vähe maksis.
              Polnud seal mingit surumist. Mõtetu rapsimine mõlema meeskonna poolt. Tulevik oli muidugi natuke parem, aga ainult natuke. Kalev oli nagu hunnik õnnetust. Mitte millegiga ei saadud hakkama. Sellist mängu edasi mängides ei imestaks üldse kui Kalev lõpetab eelviimasel kohal.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Kes see naljakas kommentaator seal Kalev spordis Koorti kõrval on?
                Jubedat möla tuleb ikka kohati suust välja

                Kommentaar


                  Kuhu Savotshkin on kadunud?
                  Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas norsk Vaata postitust
                    Kuhu Savotshkin on kadunud?
                    Parematel jahimaadel.
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      Algselt postitas norsk Vaata postitust
                      Kuhu Savotshkin on kadunud?
                      Kindlalt ei tea aga räägitakse, et aasta lõpuni Norras tööl. Ehk järgmine hooaeg on taas olemas. Amatöörsatsi asi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                        Kes see naljakas kommentaator seal Kalev spordis Koorti kõrval on?
                        Jubedat möla tuleb ikka kohati suust välja
                        Kus oled elanud, et ei tea? Peep Eeriksson muidugi.

                        Kommentaar


                          kell 18.45 Viljandi kunstmuru (Ranna pst 7, Viljandi)
                          VILJANDI JK TULEVIK - TALLINNA FC FLORA 1:1 (0:1) HETKESEIS


                          Pohlak & Co ulatavad väikevennale abistava käe liigasse püsimajäämiseks?

                          Ei, aga ilma naljata. Flora peab siit mängust omad 3 punkti ära võtma, kui tahab veel meistritiitli eest võidelda. Ja meie poisid peavad jalad p...e alt välja võtma, et säiliks mingigi lootus neid järgmine hooaeg meistriliigas näha. Maag- Tammeka on täpselt võistkond, kellele viimase viie minutiga kaks väravat ära kobistada...

                          Kommentaar


                            Krt nagu karikamängus Nõmme Kalju vastu - löövad viigivärava ära ja lasevad kohe endale tagasi lüüa. Kahju rsk!
                            http://www.jktulevik.ee/

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Harrastaja Vaata postitust
                              Krt nagu karikamängus Nõmme Kalju vastu - löövad viigivärava ära ja lasevad kohe endale tagasi lüüa. Kahju rsk!
                              Kurb,aga paraku tõsi.
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Ats tähistas sõtta minekut väravaga. Meeldiv!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X