320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    kurbus ikka,esiliiga oleks ikka parem old
    tõesti , trt hoopis esiliigasse ? :O
    esimene tark lause sinusuust !

    Kommentaar


      JK Tallinna Tulevik
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Kõigepealt peax Tulevik yhe punkti juurde saama, aga hetkel läheb yleminekumängudele veel Kalev.

        Kommentaar


          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
          JK Tallinna Tulevik
          ütle mulle , mis meeskonda sa toetad , või ajad niisama p*ska ainult tuleviku vastu ?!

          Kommentaar


            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
            JK Tallinna Tulevik
            Kle Budulontrus tõmba kanepit edasi ja ole muidu lahe,aga Viljandi JK Tulevik jäta rahule.
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Tegelikult ongi ju Tulevik Flora duubel, kuhu saadetakse need, kes ei ole piisavalt head, et Floras mängida

              Kommentaar


                Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                Tegelikult ongi ju Tulevik Flora duubel, kuhu saadetakse need, kes ei ole piisavalt head, et Floras mängida
                usun et ennem mängivad mängijad tulevikus kui kusagil esiliigas või duublite all.

                ja ei ole piisavalt head?
                vb pole nad nii head , või on alles väga noored , et ei suuda levadiat võita .
                aga teiste meeskondade vastu saadavad nad mängida vägagi hästi ja on palju paremad kui need " mitte florakad " kes üritavad platsil midagi saavutada.

                Kommentaar


                  Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                  Kle Budulontrus tõmba kanepit edasi ja ole muidu lahe,aga Viljandi JK Tulevik jäta rahule.
                  No mida sa räägid on ju tallinna võiskond. paljudel mängijatel on üldse midagi ühist viljandiga ? ( ma ei tea selleks tahangi sinu käest infot )

                  Kommentaar


                    Täna oli siis Viljadis 100 inimest vaatamas, jagasid vooru esikohta koos Flora mänguga. Teistel oli ligi 2 korda vähem.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas staaaaaar Vaata postitust
                      No mida sa räägid on ju tallinna võiskond. paljudel mängijatel on üldse midagi ühist viljandiga ? ( ma ei tea selleks tahangi sinu käest infot )
                      Ma ei saa pihta, et miks Eestis kõik mängijad peavad olema seotud, linnaga, mille klubi nad esindavad.

                      Kommentaar


                        Mängijad võivad ju muidugi mujalt olla, aga võistkond on ikkagi Tallinna oma, tee mis tahad hetkesituatsioonis.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas käbi Vaata postitust
                          Ma ei saa pihta, et miks Eestis kõik mängijad peavad olema seotud, linnaga, mille klubi nad esindavad.
                          lihtsalt remargi korras, et klubi mängija võiks ikka elada samas linnas antud hetkel kus ta ka mängib. ei kujutaks nagu ette, et Barca mängijad elaksid samal ajal näiteks Madridis hoopis või et Juventuse mängijad elaksid Milanis või ManU mängijad resideeruksid hoopis Londonis. said ehk pihta mu mõttest
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Äkki lõpetaks selle mõttetu arutelu? Kui väikelinnas Viljandis jälgib Tuleviku mänge pidevalt sadakond inimest, siis tähendab, et nad on selle meeskonna omaks võtnud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas urmar Vaata postitust
                              Äkki lõpetaks selle mõttetu arutelu? Kui väikelinnas Viljandis jälgib Tuleviku mänge pidevalt sadakond inimest, siis tähendab, et nad on selle meeskonna omaks võtnud.
                              see on muidugi kõige tähtsam, kuid saaks ka paremini. kunagi oli ju Viljandi kõva vutikants Eestis koos rohke pealtvaatajaskonnaga. nagu ka Pärnu, kui Raeküla statal mängis Kalakombinaat/MEK
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Mul on kahju, et Eesti jalgpall on sellises seisus nagu ta on, aga ühisel kooseksisteerimisel viime selle tippu. Meil on väike riik. Meil ei ole vahemaad sellised nagu Hispaanias või Inglismaal või silesäärtemaal Itaalias, et mängijad ei võiks elada teises linnas. Ega keegi ei kutsugi Kalevi fänne üle Tuleviku poolele nii, et olge siis edasi "targad ja arukad" ning loopige sitaga meid niipalju kui tahate. Nagu Toonetikas ütles, et mis iganes teid ka erutab! Olge rahulikud oma klouniga ning taguge trummi ja jooge õlut kui tahate!



                                Meie võit 3:0 Tartu üle oli väga magus! Valtna järvejooksule, Russakov närve rahustama.
                                Hooaja lõpp läheb raskeks, aga mitte miski pole võimatu!! 2 rasket mängu veel ees, aga punktiseis on väga pinev. Põhimõtteliselt on 3 meeskonda siiski praegu üleminekumängude koha peal. Loodan Tammeka ja Kalevi mängus muidugi Tammeka ülisuurele võidule, mis väga võimatu polegi, kui arvestada Kalevi kehvi esitusi viimasel ajal.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X