320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    1. värav oli veelgi ilusam kui teised!!

    Kommentaar


      Pilte mängust aadressil jktulevik.multiply.com

      Kommentaar


        Alliku esimene värav oli maailmaklass. Loodetavasti ta tahtis ka nii lüüa
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Algselt postitas Martin Vaata postitust
          Alliku esimene värav oli maailmaklass. Loodetavasti ta tahtis ka nii lüüa
          keegi filmis ehk mängu ? on väravaid võimalik kuskilt ehk näha ?

          Kommentaar


            Algselt postitas karliito Vaata postitust
            keegi filmis ehk mängu ? on väravaid võimalik kuskilt ehk näha ?
            Videoklipp ühest Lutsu karistuslöögist ja Jegorovi 2-0 väravast siin: http://www.youtube.com/watch?v=Y9mN9Bx3Oco ja Alliku väravatest peaks ka videod olemas olema ,peaks varsti üleval kaolema !

            Kommentaar


              Eile olime küll Tuleviku fännidega rivaalid, aga kui täna sõitsin linnas bussiga ja nägin ühte Tuleviku salliga neiut, siis oli selline mõnus äratundmisrõõm, et näe, jalgpallifänn!

              Kommentaar


                Algselt postitas TeeleS Vaata postitust
                Eile olime küll Tuleviku fännidega rivaalid, aga kui täna sõitsin linnas bussiga ja nägin ühte Tuleviku salliga neiut, siis oli selline mõnus äratundmisrõõm, et näe, jalgpallifänn!
                eks see vist mina olin ja mul oli õnneks põhjust kanda seda salli, võidu puhul (isegi viik või kaotus poleks mind takistanud seda kandmast, muidugi) ja sügis on ka juba suht käes.
                Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

                Kommentaar


                  Ma juhiks tähelepanu sellele, et Tuleviku vägesid juhatas eile Lillevere, mitte U-19 koondisega Leedus olev Lelov.
                  www.jalgpall.ee
                  http://www.last.fm/user/lennartk

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lennu Vaata postitust
                    Ma juhiks tähelepanu sellele, et Tuleviku vägesid juhatas eile Lillevere, mitte U-19 koondisega Leedus olev Lelov.
                    teisipäevaseks Floraga mänguks on Lelov juba tagasi, esmaspäeva öösel jõuavad Eestisse.
                    Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

                    Kommentaar


                      toonetikas on neiu?
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Neiu jh ja arvatavasti see tumeda peaga ja heledate pykstega,kes viimati silla - tuleviku m2nul oli?v eksin?igatahes neiu tekitas elevust kohalike noormeeste seas
                        Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

                        Kommentaar


                          Algselt postitas lennu Vaata postitust
                          Ma juhiks tähelepanu sellele, et Tuleviku vägesid juhatas eile Lillevere, mitte U-19 koondisega Leedus olev Lelov.
                          Ta seda varemgi mitmel korral teinud ja teeb ka edaspidi kui vaja. Mis teha, kui peatreeneril on 9 ametit nagu Hunt Kriimsilmal.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kitty72 Vaata postitust
                            Neiu jh ja arvatavasti see tumeda peaga ja heledate pykstega,kes viimati silla - tuleviku m2nul oli?v eksin?igatahes neiu tekitas elevust kohalike noormeeste seas
                            ......

                            Kommentaar


                              Algselt postitas elx Vaata postitust
                              toonetikas on neiu?
                              polekski arvanud, eksole!
                              p.s kui ma ei eksi, siis oleme isegi vist rannavutti tagunud eelmisel hooajal enne Vapruse-Tuleviku mängu... ega ma kõikide kasutajaid ei teagi, kes seal tookord olid, Gamerit mäletan küll.

                              aga kitty72 küll eksib!
                              Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

                              Kommentaar


                                Mind siis kindlasti polnud, sest eelmine ja veel rohkem praegune hooaeg on kahjuks väga Vapruse nägemise vaeselt kulgenud. Aga minu imestusimise põhjus on see, et omal ajal suutsid millegi pärast jätte mulje, et tegemist on mingi noore teismelise poisiga:P
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X