320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas elx Vaata postitust
    Mind siis kindlasti polnud, sest eelmine ja veel rohkem praegune hooaeg on kahjuks väga Vapruse nägemise vaeselt kulgenud. Aga minu imestusimise põhjus on see, et omal ajal suutsid millegi pärast jätte mulje, et tegemist on mingi noore teismelise poisiga:P
    huvitav, millega? ei, tegemist on TÜ magistrandiga juba =)
    Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

    Kommentaar


      Algselt postitas TeeleS Vaata postitust
      Eile olime küll Tuleviku fännidega rivaalid, aga kui täna sõitsin linnas bussiga ja nägin ühte Tuleviku salliga neiut, siis oli selline mõnus äratundmisrõõm, et näe, jalgpallifänn!
      Aga me olemegi ju "vaenlased" ainult palliplatsi ääres. Muul ajal pole mul Tammeka fännide vastu midagi!

      Kommentaar


        Algselt postitas toonetikas Vaata postitust
        polekski arvanud, eksole!
        p.s kui ma ei eksi, siis oleme isegi vist rannavutti tagunud eelmisel hooajal enne Vapruse-Tuleviku mängu... ega ma kõikide kasutajaid ei teagi, kes seal tookord olid, Gamerit mäletan küll.
        Ei tohiks eksida, mul midagi sarnast meeles

        Kommentaar


          kui hea tunnne see on , see VÕIDU tunne , eriti just nende brasside üle.

          Kommentaar


            JUST!

            kuigi ma usun, et iga normaalne Kalju fänngi ütleb, et tegemist oli eriliselt sita vilega kohtuniku poolt.

            Kommentaar


              Algselt postitas kuramusevaim Vaata postitust
              JUST!

              kuigi ma usun, et iga normaalne Kalju fänngi ütleb, et tegemist oli eriliselt sita vilega kohtuniku poolt.
              Ja sa vingud et Kalju fännid kiruvad kohtunikku. Aeg ehk peeglisse vaadata? Tulemus on teie jaoks ju positiivne.

              Kommentaar


                Müstiline mees

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                  Ja sa vingud et Kalju fännid kiruvad kohtunikku. Aeg ehk peeglisse vaadata? Tulemus on teie jaoks ju positiivne.
                  mis sitta sa praegu suust välja ajad?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kuramusevaim Vaata postitust
                    mis sitta sa praegu suust välja ajad?
                    mõttetu vaidlema hakatu ju nendega kes ise kohal ei olnud ma arvan ,et iga inimene kellel vähegi peas midagi korras on nägi mis täna toimus se oli lihtsalt rõve vile ...

                    Kommentaar


                      no selliseid arvamusliidreid nagu Kaspy ikka jagub...

                      Kommentaar


                        Täna olid kõik niii tublid Luts meeldis muidugi kõige rohkem , kuid vb ta jäi silma lihtsalt alati;D

                        Kommentaar


                          Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
                          Täna olid kõik niii tublid Luts meeldis muidugi kõige rohkem , kuid vb ta jäi silma lihtsalt alati;D
                          Luts oli jah suht tase kahju ainult ,et tal täna õnne ei olnud

                          Kommentaar


                            kohtuniku nimi oli Martin Salong, jah?

                            http://www.parim.ee/?firma=3531&open...tina_Ilusalong

                            Kommentaar


                              Tee Kure teemas ka see nali, ikkagi nende endine mängija.

                              Kommentaar


                                Saage üle.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X