320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Amadeus Vaata postitust
    kas mängupilt siis ka nii nukker oli kui tulemus?
    Minu meelest oli küll nukker, sest kuigi meil olid mingid omad võimalused, siis võimalusteks need ka jäid ning ära ei realiseeritud taas mitte ühtegi. Pealegi, esmakordselt jälgisin mängul viibides mängu aia tagant.

    Kommentaar


      Algselt postitas kindral Vaata postitust
      Minu meelest oli küll nukker, sest kuigi meil olid mingid omad võimalused, siis võimalusteks need ka jäid ning ära ei realiseeritud taas mitte ühtegi. Pealegi, esmakordselt jälgisin mängul viibides mängu aia tagant.
      sellepärast siis kaotus tuligi. meestel pold motivatsiooni, sest nad ei märganud sind väljakuservas

      Kommentaar


        Homme järelikult võidame, kunstmurustaadionil oleme ju meeskonnale niiiiii lähedal :P kusjuures eelmise hooaja mõlemad võidud Transi üle tulid just sealsamas kunstil ja varakevadine viik Ahtmes samuti võlts-murul loogika on täitsa olemas, Tim!
        Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

        Kommentaar


          Tulevik - Trans 0:1

          Narva jõudis proksilelähemale ,aga võiduvärav oli kindlast suluseisust paraku,kahju,et juhtub selliseid asju.
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Laupäevane mäng Paide vastu toimub jalkaliidu koduka andmetel hoopis alekoki kunstmurul! Mis on päris hea, kuna Paide muru ei oleks vist väga kriitikat pärast seda kannatanud
            Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

            Kommentaar


              PaidE Linnameeskond - JK Tulevik 0:4

              Kuuldavasti oli Tulevik kõvasti üle,aga eks fänid ise räägivad
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                PaidE Linnameeskond - JK Tulevik 0:4

                Kuuldavasti oli Tulevik kõvasti üle,aga eks fänid ise räägivad

                Mäng oli juba tehtud esimese 15 mintsaga !!

                Kommentaar


                  Hooaja lõpuks panete Kaljust ka mööda

                  Kommentaar


                    eks see balti liiga koht eesmärgiks olegi.

                    Kommentaar


                      6:0 .. üsna tublid olime

                      Kommentaar


                        Hea töö tulevikult,Kajuks pean nentima,et heameel oleks teid näha baltiliigas juba,aga me peame teilt võtma Laupäeval 3p
                        sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                        Kommentaar


                          Algselt postitas HaTe Vaata postitust
                          Hea töö tulevikult,Kajuks pean nentima,et heameel oleks teid näha baltiliigas juba,aga me peame teilt võtma Laupäeval 3p
                          Hehee ega me teile 3 punni nüüd küll anda ei taha ja jääb loota ,et Kalju kaotab järgmised 2 mängu siis on Balti koht meie

                          Kommentaar


                            Ma saan aru, et video kvaliteet pole nii hea, aga see mäng on ju täpselt nagu kotis peetud. Kus oli valgustus?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                              Ma saan aru, et video kvaliteet pole nii hea, aga see mäng on ju täpselt nagu kotis peetud. Kus oli valgustus?
                              valgustus oli halb jah ,aga mitte päris nii hull nagu videol näha

                              Kommentaar


                                Kas võib öelda, et hullem valgustus kui Hiiu Staadionil?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X