320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Õnnitlen kõiki Tuleviku fänne ja poolehoidjaid võidu puhul!Mäng möödus Tuleviku meeletu ülekaalu all,kümmekond lausa 100 protsendilist võimalust jäi löömata (täiesti kriminaalse järjekindlusega)Vähemalt selles mängus tundus Kohtla-Järve väga nõrk.Aga jah, Tuleviku selle aasta suur probleem jätkub-väravaid ei lööda.Kuus väravat neljateist mänguga.

    Kommentaar


      kena , Tulevik !

      Kommentaar


        Algselt postitas Art1 Vaata postitust
        Õnnitlen kõiki Tuleviku fänne ja poolehoidjaid võidu puhul!Mäng möödus Tuleviku meeletu ülekaalu all,kümmekond lausa 100 protsendilist võimalust jäi löömata (täiesti kriminaalse järjekindlusega)Vähemalt selles mängus tundus Kohtla-Järve väga nõrk.Aga jah, Tuleviku selle aasta suur probleem jätkub-väravaid ei lööda.Kuus väravat neljateist mänguga.
        Enne seda Tammeka 3:1 võit Lootuse üle oli numbriliselt ka väiksem kui tegelik ülekaal mänguliselt.
        Peale Lootuse mängiva treeneri Žukovi lahkumist Soome on nende mäng täitsa ära lagunenud ja liimist lahti.
        Žukov juhtis mängus häälega kõike liine ja mängudistsipliin oli paigas ning muidugi tema õigeaegsed ekstraklassist pikad ja täpsed söödud.

        Kommentaar


          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
          Kui palju on Eestis inimesi, kes vaatavad hooajal keskmiselt 30 oma lemmikklubi mängu?
          Mario küsis Kalju teemas sellise küsimuse ja mina julgen küll selle peale kätt tõsta ja öelda, et mina käin küll. Ja meid on veel!
          Mul jääb sel hooajal 5 mängu vahele, kuna olen välismaal töö suvel. Kuna sain valida, millal tööle minna, siis valisin sellise, kus mul jäävad vahele 3 võõrsilmängu Ida-Virumaal ja kaks kodumängu (esialgu pidi vaid üks kodumäng sinna perioodi sisse jääma, kuid mul paluti veidi kauemaks tööle jääda ja olin nõus). Muud vabandust mul pole oma klubi mängule mitte-minemiseks, ainult välismaal viibimine!
          Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

          Kommentaar


            Algselt postitas toonetikas Vaata postitust
            Mario küsis Kalju teemas sellise küsimuse ja mina julgen küll selle peale kätt tõsta ja öelda, et mina käin küll. Ja meid on veel!
            Mul jääb sel hooajal 5 mängu vahele, kuna olen välismaal töö suvel. Kuna sain valida, millal tööle minna, siis valisin sellise, kus mul jäävad vahele 3 võõrsilmängu Ida-Virumaal ja kaks kodumängu (esialgu pidi vaid üks kodumäng sinna perioodi sisse jääma, kuid mul paluti veidi kauemaks tööle jääda ja olin nõus). Muud vabandust mul pole oma klubi mängule mitte-minemiseks, ainult välismaal viibimine!
            Väga tubli oled, paraku aga tuleb tõdeda, et neid inimesi on meeletult-meeletult vähe.

            Kommentaar


              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
              Väga tubli oled, paraku aga tuleb tõdeda, et neid inimesi on meeletult-meeletult vähe.
              Eelmine aasta jäi nt minul ainult üks mäng vahele see oli võõrsilmäng Kaljuga ja mul oli koolipäev siis.

              Kommentaar


                Oi kui tore on näha, et Viljandi fännid on tuhast tõusnud! Viimatine postitus siia foorumisse mõnelt tuleviku fännilt oli mai kuu alguses!!!

                Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                Kommentaar


                  Algselt postitas Mällar Vaata postitust
                  Oi kui tore on näha, et Viljandi fännid on tuhast tõusnud! Viimatine postitus siia foorumisse mõnelt tuleviku fännilt oli mai kuu alguses!!!
                  Vaheaeg-vaheaeg!
                  I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mällar Vaata postitust
                    Oi kui tore on näha, et Viljandi fännid on tuhast tõusnud! Viimatine postitus siia foorumisse mõnelt tuleviku fännilt oli mai kuu alguses!!!
                    Ja kas on kohustuslik käia siin foorumis lällamas? Me ei leia nii ja seega ei võtagi me siin väga tihti sõna. Kuigi loen siin teisi teemasid suht tihti, ja mõnikord tekib kiusatus sõna sekka öelda, kuid olen juba loobunud sellest, kuna täit tõde neist vaidlustest nagunii ei selgu.
                    Aga kuna Mario nii küsis, siis tundsin väga suurt kiusatust sellele vastata ja seekord ei suutnud vastu panna!
                    Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mällar Vaata postitust
                      Oi kui tore on näha, et Viljandi fännid on tuhast tõusnud! Viimatine postitus siia foorumisse mõnelt tuleviku fännilt oli mai kuu alguses!!!
                      Viimane postitus siia mõnelt Tuleviku fännilt ei olnud mai alguse, vaid juuni alguses 05-06-10, 18:52

                      Kommentaar


                        kõik uvilised!!!
                        siin on mõned kaadrid kohtumise Tulevik - Sillamäe Kalev (12.06.2010) lõpuminutitest (sh. Rauno Tutki pealöök) kui meeskond Kalevi viigiväravat otsides kaitsesse surus, ent väravani siiski ei jõudnud:

                        väravaid kaadris ei ole; kõigest mõned Tuleviku rünnakuüritused kohtumise lõpust, kui meeskond kõigi jõududega viigiväravat otsides Kalevi sügavale kaitsesse...


                        Tulevik maailmameistriks!

                        Kommentaar


                          Paide on saanud siis väärtusliku 2-0 võidu Tuleviku üle,keegi räägib ehk mängust,miks ei suuda Tulevik eeldatavalt nõrgema või samaklassi võistkonda vastu mängida.Igatahes tulemuses ääretult pettunud.
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Võimalusi oli, aga ei suudetud ära realiseerida lihtsalt. Nagu Paide teemas juba kommenteerisin, said Tuleviku mehed ka palli väravasse, aga määrustevastaselt
                            Kohati hakkasite mängu tagasi tulema, aga muidu siiski väga kehv mäng!

                            Kommentaar


                              issand jumal

                              Kommentaar


                                Tuleviku mängupilt Paide vastu oli suht OK, tunda andis Kulatšenko puudumine. Naris oli terve mängu tipus, kui 0:2 taha jäime tuli Tutk talle kõrvale. võimalusi võiduks vajalikud 3 väravat lüüa oli kuhjaga, aga löömata nad jäid. Paidel oli õnne nii esimese väravaga (karistuslöök keskväljalt, millele Kalda mingi elundi vahele sai ja Ventsel väravasse pudistas) ja eriti teisega (penalti, mis ei olnud eriti penalti - seda ütles tribüünil ka mängu komissar); Paide keskkaitsjatel ja väravavahil oli hea päev - ikka jäi keegi löögile ette jne; kuna see väljak oli nii pisike, ei õnnestunud meil kaotusseisus enam kuidagi mängu laiali vedada, nad istusid muidugi 10 mehega kaitses ka kogu aja. kokku oli meil ca 10 karistuslööki (mille Koogas kõik kas müüri või taevasse saatis) + peaaegu 20 nurgalööki. mõned võimalused on näha siin:
                                sellest õudusest on kaadrisse jäänud Rauno Tutki käega löödud värav (18. minut), Paide 2:0 penalti (lööja Ervin Kõll, 30. minut) & hulgaliselt Tuleviku luhtu...


                                Tulevik maailmameistriks!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X