320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'VILJANDI\'

    Olen asjast huvitatud. L suurus sobib täpselt.

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'VILJANDI\'

      mul juba asjad aetud...:P aga ok, esmaspäeval pidi tulema uus kaup, siis ehk ka teisi suurusi saab, praegu ei osatud täpselt öelda ja...igaks juhuks ei ytle praegu midagi ka selle numbri ja nimega midagi...ei anna lootust et need peale saab panna, aga tuleviku kontorist helistati ja öeldi et isegi ehk on see võimalus olemas, sest neil praegu dressipluusid sees ja tehakse neile sinna mingeid kirju peale...EHK saab loodame igatahes
      Esmaspäeval ytlen siis kõik lõplikud andmed...

      Tshurka kus sa särki kätte tahaksid saada? Tallinnas?

      ja kui keegi veel on huvitatud, siis esmaspäeva hommikuni on veel aega!!!

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'VILJANDI\'

        Nimed ja nr. saab k]ik minu kaudu peale panna.
        Siin on hinnad< yhekohaline nr. 20.eeki- + nimi 35.-eeki
        kahekohaline nr. 35.-eeki + nimi 35.- eeki
        FCF Forever

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'VILJANDI\'

          Kahtlen kas neil on Tulevikku.Kas linnastaadionit hakatakse renoveerima.Kui jah siis on neil küll tulevikku.Ja veel koguni suurt tulevikku.
          Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
          "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'VILJANDI\'

            hmm...Tuleviku tulevik sõltub staadionist????

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'VILJANDI\'

              Tundub küll. Praegune staadion ei kannat kriitikat, laiendamise plaan on vastu taevast lennanud. Kahju, linnastaadion on ju super koha peal.

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'VILJANDI\'

                hmm....ma siiani arvasin, et mängijate tase ja vorm jne on ikka need, mis Tulevikule edu või ebaõnne toovad aga...ju ma siis eksin...ega ma ei väida, et staadionil yldse mingit osa selles ei ole aga päris nii ka ei saa ju väita, et ainult uuest staadionist nende tulevik sõltub...või mis??

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'VILJANDI\'

                  Millest jääb Viljandil puudu? Lihtne vastus: paarist tõesti korralikust mängijast. Kui näiteks Lemsalu ja Arbeiter come backi teeks, oleks jälle mõtete medalitele loota. Sellist come backi aga ei tasu mitte oodatagi. Jääb ainult üle teil viljandlastel oodata, et noored mängijad peatreener Rüütli karmist käest ära ei tüdine @-.

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'VILJANDI\'

                    Rüütli karmist käest ei tüdine need noored loodetavasti niipea...neil vähemalt mingigi motivatsioon, nad alles noored:P need vanemad olijad on ...ütleme endast nii heal arvamusel, nemad võivad küll seda karmi kätt mitte millekski pidada... paistab isegi, et neil suht ükskõik juba sellest...
                    Rüütli sõnad ühel mängujärgsel koosolekul ei paistnud mängijaid huvitavatki...kui välismängudel nii minnes kui tulles ollakse lõbusad ja mängitakse aga kaarte, hoolimata sellest kas mäng võideti või kaotati, siis....siis ma ei oska enam midagi kosta...
                    Point siis selles, et neil on neid häid mängijaid küll ja küll...kui nad ainult oma suhtumist muudaksid!! Ja uus staadion ei muuda seda mitte....

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'VILJANDI\'

                      Millest jääb Viljandil puudu? Lihtne vastus: paarist tõesti korralikust mängijast. Kui näiteks Lemsalu ja Arbeiter come backi teeks, oleks jälle mõtete medalitele loota. Sellist come backi aga ei tasu mitte oodatagi. Jääb ainult üle teil viljandlastel oodata, et noored mängijad peatreener Rüütli karmist käest ära ei tüdine @-.
                      MILLEST sa mees räägid?! Lemsalu \'comeback\' oleks \'comeback\' ikka sõna otseses mõttes! Tulla Brynest koju tagasi! Ehk tee midagi, hakka targaks näiteks .
                      Elämä on laiffi!





                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'VILJANDI\'

                        Originally posted by Artista


                        Millest jääb Viljandil puudu? Lihtne vastus: paarist tõesti korralikust mängijast. Kui näiteks Lemsalu ja Arbeiter come backi teeks, oleks jälle mõtete medalitele loota. Sellist come backi aga ei tasu mitte oodatagi. Jääb ainult üle teil viljandlastel oodata, et noored mängijad peatreener Rüütli karmist käest ära ei tüdine @-.
                        MILLEST sa mees räägid?! Lemsalu \'comeback\' oleks \'comeback\' ikka sõna otseses mõttes! Tulla Brynest koju tagasi! Ehk tee midagi, hakka targaks näiteks .
                        Kuule, udu, ma ütlesin: SELLIST COME BACKI EI TASU OODATAGI. Hakka ise targaks, saabas

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'VILJANDI\'

                          Rahuneme nüüd siis ilusti maha ja asi jälle korras...pisikesi valestimõistmisi tuleb ikka vahest ette ju :P

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'VILJANDI\'

                            Spordis kasutatakse comebacki kyll millegi muu kirjeldamiseks kui sina seda teed, aga las igal lapsel olla omad r66mud.
                            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                            The Special One

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'VILJANDI\'

                              Lugesin just, et Rüütel sõlmis lepingu Levadiaga!!! Aga, kes siis Tuleviku ette otsa asub? Ehk keegi kes on asjaga kursis oskaks öelda!

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic \'VILJANDI\'

                                Originally posted by Premium


                                Lugesin just, et Rüütel sõlmis lepingu Levadiaga!!! Aga, kes siis Tuleviku ette otsa asub? Ehk keegi kes on asjaga kursis oskaks öelda!
                                Ma pakuks kedagi läänest, või siis viimase abinõuga Lillevere.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X