320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Mis on xG? Mingi suurus, mille arvuti välja mõtleb või selgub alles mängu kulgedes? Viimasel juhul, kuidas saab xG olla väiksem kui löödud väravate arv?
    expected goals. mingi autisti algoritm jah. näiteks, kui skoorid 5 korda järjest poolelt väljakult, siis on asi läinud üle ootuste ehk xG väiksem kui löödud väravate arv. kui oled Rojo ja lööd 0 väravat, siis kõik ootuspärane ja kui oled Robinho ja paned kuuekastist 5 korda järjest palli row Zorrosse, siis oled miinuses. põhimõtteliselt. hinnang löökide kvaliteedile.

    (kas need olid retoorilised küsimused?)
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Ei olnud retoorilised. Premmis on ka mingi xG, aga ma pole seni huvi tundnud, sest peale BBC ei koti need kedagi. Aga siin näikse kottivat, mõtlesin, et üritan ka siis pildi ette saada. Seda ma jah teadsin, midagi xG kui lühend tähendab
      ma just kahtlustan, et premmis asi kotib, sest see on jõudnud juba BBC teadvusse. ja asjalikes arutlustes on sees. loomulikult on ka massiline kamp tüüpe, kes seda eitavad ja noh premmil selliseid alati enim pakkuda. ma ei mäleta enam, kuidas AC Jimbo* and co markeerisid neid argaarajastu põldnikke. ja foorumis coco vist ainult selle järgi otsustabki, kes võitma oleks pidanud. isegi, kui võimalused tekivad ainult 2-0 kaotusseisus.

      * - Jimbo vist ise oli ka veits nagu raskustes ja seetõttu justkui vastu. vist.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Jalgpallis lühiajalisi statistilisi mudeleid teha...Edu sellega
        Inter - ausaim klubi Itaalias.

        Kommentaar


          Kuidagi naljakas tabel, et ülemise otsa klubid kõik panevad õnnega kõik sisse ja alumise osa pooled on kõik väga õnnetud ja löövad vähem kui peaks. Kuskil võiks näha kõikide suurte liigade sellist statistikat, kui kõik on sama puuga, siis jätab see xG küll sita maitse suhu mida ennist olin nõus rohkem usaldama.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
            Kuidagi naljakas tabel, et ülemise otsa klubid kõik panevad õnnega kõik sisse ja alumise osa pooled on kõik väga õnnetud ja löövad vähem kui peaks. Kuskil võiks näha kõikide suurte liigade sellist statistikat, kui kõik on sama puuga, siis jätab see xG küll sita maitse suhu mida ennist olin nõus rohkem usaldama.
            Täiesti loogiline ju et tippiimide ründajad on meisterlikumad kui kotikute.

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              Täiesti loogiline ju et tippiimide ründajad on meisterlikumad kui kotikute.
              Jah nõus, rohkem oli mõte selles, et anomaaliad puuduvad. Tundub, et kes lihtsalt rohkem väravaid lööb, sellel ka rohkem üle 1.0 see number.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Ma ei tea xG niiöelda treeningvalimit ning see ei arvesta paljusid asju (kas löök tehti peaga või jalaga, mitu kaitsjat on palli ja värava vahel jne). Aga üldises plaanis annab see minu arust üsna hea ülevaate, kui hästi realiseerivad ründajad või meeskond oma võimalusi. Või kui palju nad üldse tekitada suudavad. Absoluutne tõde see loomulikult ei ole.

                Understat.com pakub üsna palju sellega seotud kraami suuremate liigade kohta. Ülemise otsa klubid panevad üldjuhul rohkem sisse, kuna neil on ründajad, kes suudavad keskmisest paremini võimalusi kasutada.

                Kommentaar


                  Che grande vergogna!
                  Sono molto molto deloso adesso.

                  Muidugi Samp paneb päris hästi hetkel.
                  Respekt!

                  Forza Roma!
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
                  FORZA ANCHE SAMP E GENOA

                  Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

                  Kommentaar


                    Algselt postitas karl91 Vaata postitust
                    Che grande vergogna!
                    Sono molto molto deloso adesso.

                    Muidugi Samp paneb päris hästi hetkel.
                    Respekt!

                    Forza Roma!
                    Ma küll hoian teisele Rooma klubile põialt aga alati on halb,kui mõlemad saavad suhkamit. Tavaliselt üks Rooma klubidest ikka veab võidu välja.

                    Kommentaar


                      Korralik kriis, 7 mängu juba võiduta....
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        Tahtsin Moreno mahamüümise valguses üles otsida seda postitust, kus count haipis Monchit sõnadega "toodi ära Hollandi liiga parim kaitsja", aga koperdasin hoopis ühe enda suvise postituse otsa. Pole midagi öeda. Roma toimib aasta-aastasse nagu kellavärk!
                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        Iga-aastane ring ju

                        Suvi. Klubi müüb maha oma põhivennad, aga see on okei, sest nad olidki ebastabiilsed, alavormis ja lihtsasti asendatavad*. Asemele tuleb hunnik keskpärasust, mis haibitakse arusaamatult üles**. Nüüd on Scudetto-hooaeg tulemas!
                        Sügis. Klubi on paar punkti liidrist maas, aga kõik okei, sest tegelikult on mängupilt liiga parim ja liidrikohale tõusmine on ainult aja küsimus.
                        Talv. Klubi on kümmekond punkti liidrist maas. Leitakse paar süüdlast, enamasti peatreener*** ja üks mängija****, kelle süü kõik on ja kes saavad ilgelt puid alla, sest ülejäänud meeste poolest on tiim liiga parim.
                        Kevad. Klubi lõpetabki kümmekond punkti liidrist maas. Süüdi on peatreener, üks mängija ja äraostetud kohtunikud.

                        Jaaaaa... alustame ringi uuesti.

                        * vt nt Pjanic, Benatia, Lamela, Marquinhos, Romagnoli, Manolas jne
                        ** vt nt viimase paari aasta maailma parimad ja lootustandvamad äärekaitsjad nagu Angel, Digne, Kardorp, Rui, Emerson, Bruno Peres, Holebas, Maicon jne
                        *** vt nt Luis Enrique, Rudi Garcia, Spalletti
                        **** vt nt Juan Jesus või muud kaitsjad
                        (Kuigi. Ma hetkel ei saagi aru, et kes see mängijast patuoinas tänavu on. Dzeko? 9gol? Strootman? Mõni kaitsja?)

                        Kommentaar


                          Kõike rohkem heiti on saanud Brüno Perses, aga praktikas on probleem selles et sigudikud ei mõista realiseerida teisel pool väljakut.

                          Kommentaar


                            Salahi müügile pandi mingi klausel ka kaasa, et nii odavalt müüdi? Või tehti interit.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                              kas löök tehti peaga või jalaga (mitu kaitsjat on palli ja värava vahel jne).
                              reklaamitakse, et ikka arvestatakse pea või jalg ja kaitsja kaetud nurgad
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                                reklaamitakse, et ikka arvestatakse pea või jalg ja kaitsja kaetud nurgad
                                Võib-olla on mul siis valesti meeles, neid xG mudeleid on vist ka teisigi ning neid täiendatakse pidevalt. Minu arust väidetakse antud videos, et arvestatakse nurka värava suhtes (sellele viitavad ka jooned videos), jättes arvestamata kaitsjate asetuse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X