320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rudi on nüüd ametlikult põhjas. Veedab vaba aega oma viimast 17 milli duublisse keerutades.

    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      realist vähemalt

      Nainggolan: 'We need a miracle against Real Madrid'
      Fino alla fine FORZA JUVE

      Kommentaar


        Kostas Manolas: "We're going to play to 120% of our ability. We'll give it our all and will show no fear"



        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            footballitalia ‏@footballitalia 13 hours ago
            Cristiano Ronaldo: 'no ASRoma players I'd swap shirts with, but they can have mine'.

            Aus.

            Kommentaar


              Kuskilt jäi silma, et Totti ei pääse platsile.
              Kuna ma olen suht võõrandanud teemast, siis kas ta nagu üldse enam ei saa platsile, on olnud vigastustega kimpus, vormist väljas või lihtsalt ja ausalt - vana ja aeglane.
              Ja kas on ka juttu olnud, et millal ta saapad varna riputab?

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                aga aga aga...,aga..aga ,aga aga Chiellini on ju vigastatud...
                Manolas: I rejected Juventus to join Roma

                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                Kuskilt jäi silma, et Totti ei pääse platsile.
                Kuna ma olen suht võõrandanud teemast, siis kas ta nagu üldse enam ei saa platsile, on olnud vigastustega kimpus, vormist väljas või lihtsalt ja ausalt - vana ja aeglane.
                Ja kas on ka juttu olnud, et millal ta saapad varna riputab?
                Sellist juttu pole olnud et Totti ei pääse platsile. Küll on mõista antud, et ta ei kesta enam 90 minutit täiel tuuril ja seetõttu arvestatakse temaga kui vahetusmängijaga, mitte algrivistuse mehega. Lepingu pikendamine on hetkel läbirääkimiste faasis ja minu teada mängib ta vähemalt ühe hooaja veel.
                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas count Vaata postitust
                  Manolas: I rejected Juventus to join Roma
                  eem...okei

                  The centre-back impressed at the World Cup and, according to Sky Sport Italia, is on Massimiliano Allegri’s wishlist. The big problem is that Olympiacos want €15m for the 23-year-old, which is decidedly steep for the Bianconeri. Juve value Manolas at closer to €6m, especially as his contract only runs to 2016.
                  On 27 August 2014, Italian Serie A side Roma announced the signing of Manolas for an estimated fee of €15 million.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                    Kuskilt jäi silma, et Totti ei pääse platsile.
                    Kuna ma olen suht võõrandanud teemast, siis kas ta nagu üldse enam ei saa platsile, on olnud vigastustega kimpus, vormist väljas või lihtsalt ja ausalt - vana ja aeglane.
                    Ja kas on ka juttu olnud, et millal ta saapad varna riputab?
                    Kõik kokku. Pikalt vigastatud ja ikka mitte 100% valmis. Lisaks pole ilmselt mänguvormi kuna pikalt oli eemal ja eks vanus ka tuleb peale isegi Tottil. Kas mängib veel ühe aasta on 50-60. Kui hooaja lõpuni pingil istub, siis vaeval kumbi osapool on huvitatud veel aasta pingil vegeteerima.

                    Kommentaar


                      KUIDAS Te SAATE LEGENDI NIIMOODI KOHELDA? Kas Klubi Legend tohib nii pingil üleüldse olla. HäBI OLEKS OLLA ROMA FAN!!!

                      #piinlik #no-respect #häbi-oleks-olla-roma-fänn

                      Kommentaar


                        ROMA (4-1-4-1): Szczesny; Florenzi, Manolas, Rudiger, Digne; De Rossi; Salah, Pjanic, Nainggolan, Perotti; Dzeko
                        REAL MADRID (4-3-3): Keylor Navas; Carvajal, Nacho, Sergio Ramos, Marcelo; Kroos, Modric, Isco; James Rodriguez, Benzema, Cristiano Ronaldo

                        Spallettis pole põhjust kahelda, kuid ise eelistaks näha 3-7-0 formatsiooni selleks mänguks.
                        Rüdiger on korduvalt näidanud et kahekesi Manolasega ta mängida ei mõista. Hooaja peale ainult üks hea esitlus tuli tal kolmeses kaitseliinis. Suudaks oma kiirusega Krissul kaasas küll sörkida.
                        DDRi näeks ka meelsamini kaitses lõhkumas. Poolkaitses on muid mehi küll kes saaksid asendada, aga keskkaitses on ta asendamatu Hunt.
                        Eespool on kõik enamvähem nii nagu peab, kuid Dzeko asemel kasutaks Prints Sharaavit ja mängiks ilma tipukata. Kui mu mälu mind ei peta siis need legendaarsed 2-1 võidud omaaegse Fake Madridi üle tulid ilma ründajata taktikaga.
                        Midagi pole veel lukus, aga 3-7-0 tooks teleekraanidele hästi palju seksi ja Merda Madridi puur oleks ka päris korralikult täis topitud. 4-1-4-1 jätab õhku kaks suurt küsimärki - Rüdiger ja Dzeko.



                        OT: kes täna õhtust mängu TV6 peal kommenteerib? kas tervitada ka saab?
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          mingi imeväike variant on, et Rüts paremkaitses ja Florenzi poolikus, et Krissu neutraliseerida. Aga pigem jah Counti pakutud algrivistus.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas count
                            OT: kes täna õhtust mängu TV6 peal kommenteerib? kas tervitada ka saab?
                            Ma julgeks Kruus-Vara duot pakkuda. Aga küsi VSB teemast.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mask Vaata postitust
                              Ma julgeks Kruus-Vara duot pakkuda. Aga küsi VSB teemast.
                              Eile oli Poom Vara asemel. Ei tea kas Toomas jäi Iirimaale kalale?

                              Kommentaar


                                Fuc fact - Roma: Only Malmo (21) have conceded more goals in the Champions League this season than Roma (16) #UCL
                                Olen üpris kindel, et Roma laseb täis ennast täna ja tuleb korralikult tuppa. Samas loodan, et see asi nii ei lähe, nii et cmooon.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X