Lehekülg 377, kokku 377 EsimeneEsimene ... 277327367373374375376377
Näidatakse tulemusi 7 521 kuni 7 524, kokku 7524

Teema: AS Roma

Asjahuviline Kasutaja Crackerz avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    vaata rohkem jalgpalli
    No ma räägin tulemusest, Chelsea, kes kaotas just nädalavahetusel seni Inglismaa kõige halvemale meeskonnale, kes polnud see hooaeg isegi väravat löönud (tulemus võinuks olla ka veel hullem). Ma lihtsalt ei näe kust otsast viik nii hea tulemus on, ma ise ootasin Roma võitu ja arvan, et see pigem kaotatud 2 punkti kui võidetud punkt.

Mu silmis ei ole Roma mingi külasats kes peaks nii sillas olema kui saavad punkti kirja.

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Jah kaotati 2p eile mängupildi põhjal. Täiesti nõus. Rohkem ollaksegi õnnelikud hea soorituse üle.

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Kui terve elu fännaksid nii sitta satsi kui roma siis saaksid aru @crackerz
    joo vett ja ära punasega üle tee mine!

Forza Italia since 94! Kasutaja count avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
    Pole enne näinud, et keegi viigi üle nii rõõmus oleks. Mis võidu puhul veel toimuma hakkab?
    Liverpooli fännid muidu selle foorumi ühed vähesed normaalsed, aga igas pundis peab ikka üks wanker olema...

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Kui terve elu fännaksid nii sitta satsi kui roma siis saaksid aru @crackerz
    Premmi wannabe glooryhunteritest hvännide ja AS Roma fännide vahe ühe ilusa pildiga ja Bosnia Pommitaja enda sõnadega
    “Nothing compares to Rome,” Dzeko says. “Nothing. People there are crazy about football, in a positive way. The expectations were big in Germany, bigger in England, but nothing even close to Rome. It’s a special city, with a special bond with a club and people adore it. In Manchester I could go out for a dinner or for a walk; people would stop me and politely ask for a photo from time to time. In Rome it is impossible for me to walk normally in the city. They are passionate, love their club and their players and the attention is enormous. And that kind of attention and passion raises expectations and pressure. But I am not saying this in a negative way. I love how things work there, because passion and love is what football is supposed to be about.”
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud