320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Siin on vaja lihtsalt vennas-hundid üles äratada mõne meenutusega headest aegadest, kus 0 eurise eelarvega tehti uut ja vana ja need klubid olid tol ajal kindlasti võimsamad kui mingi faking saksa muda!



    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas count Vaata postitust
      Mis kuradi allaandja mentaliteedi see närune konn Rooma poistele sisse on ussitanud?? Seda "mängu" vaadates tuli igatsus Taddei , Lloria ja Cassetti sugustuste puujalgade järgi. Nad olid küll saamatud, aga see eest ei keeranud perse vastase poole ja ei lasknud pükse alla vaid võitlesid kõikide Chelseae ja Real Madrididega nagu võrdne võrdsega ja teate mis?! NAD KA VÕITSID neid ülehaibitud gloorypedesid. Nüüd siin F.Totti, Cannu , Francesco jne räägivad nagu kõik oleks ok ja selline mängupilt peabki olema normaalne. See ei saa olla maailma parima jalgpalliklubi norm! MA saan aru et puudu olid meie kaks parimat kaistemängjat ja parim "pesumasin" Strootman, aga no cmon, sellist alandavat allaandmist nagu täna ja Napoi vastu on küll keeruline isegi teil selgitada! Garcia on ühe konnademaa väikeklubi mentaliteediga ja tema ei oskagi suurelt unistada , AS Roma on väheke teise kaliibiri ja ajalooga klubi! Trap*ts ma ei või!
      Mina igatsen neid.

      So self aware so full of shit

      Kommentaar


        Algselt postitas Uuu Vaata postitust
        Kes nüüd majoneesipoiste uus president on? F.Totti? Cannuman?

        Türa küll Markku, meie minevikuga oleks ma võinud ikka ju nominatsiooni ära teenida Ise tead.
        So self aware so full of shit

        Kommentaar


          Sry Kusjuures olid mul esimesena meeles, aga jätsin sind grande finalesse
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            Algselt postitas Francesco Vaata postitust
            Mina igatsen neid.

            Miks pole pildil AdriMack ja PooJunn?
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              Algselt postitas Uuu Vaata postitust
              Miks pole pildil AdriMack ja PooJunn?
              Ma oleks võib-olla tahtnud neid sinna lisada(peale pikka arutelu iseendaga), aga ma tegin endaga kokkuleppe et pildile saavad ainult hundid kes on vähemalt 100 mängu Roma eest mänginud. Hea küsimus Markku, annan andeks su eelneva posti ka.
              So self aware so full of shit

              Kommentaar


                Strootman on tagasi

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Strootman on tagasi

                  Milline iroonia laks siit veel tuleb. Garcia oli see konn kes ta eelmisel hooajal perse keeras kui vigasest peast sundis ikkagi mängima ja nüüd on Stootman see kes selle konna hooaja ja töökoha päästab. Elu on ikka kummaline.

                  GRANDE STROOTMAN!
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Täna on mängupilt päris kena, aga noh, vastane on ka selline, kes laseb oma mängu mängida.

                    Kommentaar


                      AS Roma vs Ainus Aus Toriino klubi esimene poolaeg läbi ja kohustuslik 2-0 eduseis on tõsiasi. Võimalusi on onud hulgim ja ausam skoor oleks seal 4-0 kandis. Selle kõige eest võib tänada Francesco Tottit, kes on täna eriti heas tujus ja õpetab B liiga meestele uut ja vana. Ljajic jälle raiskab, Gervinho raiskab, Pjanic litib latti. Kaitseliinil õnneks tööd pole ja üldse võiks teiseks poolajaks paremad pojad puhkama saata ja pingilt värsket noort verd väljakule valada. Strootmani sekkumine oleks väga teretulnud nähus, selline paras treeningmäng, Ucan/Paredes/Sanabria peaks olema kohustuslik. Midagi väga rohkem polegi öelda, kuna vastast pole olemas.

                      FORZA ROMA!
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        3 head väravat, Strootman tagasi. Iz naiss. Kantoss oli peast ja jalast jälle üsna Arsenal, aga vähemat tema pealt tekkib olukordi ja täna see raiskamine midagi maksma ei läinud.

                        Totti vist jätab järgmise mängu vahele ja saab seega mingi 3 nädalat puhata. Loodetavasti saab selle ajaga Maiconi, Astroi ja Castani ka terveks. Täna mängis DDR lõpus keskkaitses, kui Manolas välja vahetati.

                        Kommentaar


                          Korralik trenn teisel poolajal veel otsa.
                          Strootman 10 minutit platsil - see oli hetk kus igas maailma nurgas oli tunda , kuidas gobbi ja co kõhud väääga lahti läksid. AS Roma on tagasi poisid. Strootman on tagasi. Hoidke nüüd oma piibud ja prillid ja tõmmake koomale, sest See Scudetto on meie!

                          Heameel oli ka näha et Imperaator Totti isiklikult oli "SACK GARCIA" meeleseisundis ja saatis härra lihtsalt ja viisakalt p*tsi. GRANDE TOTTI!

                          FORZA ROMA!

                          ja mul alati sitaks hea meel kui Kreeka poisid skoorivad. GRANDE Torusiil!!!

                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas count Vaata postitust
                            Hoidke nüüd oma piibud ja prillid ja tõmmake koomale, sest See Scudetto on meie!
                            Sinu enda sõnu kasutades:

                            Pärast Serie B tasemel vutisatsi loputamist ...? Naljanumbrid.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar




                              Miks? Kuidas? Kes selliseid uudiseid valmis treib? Sama reaalne kui et Totti plaanib karjääri Laziosse lõpetama minna. Ausalt ka. Ükski terve mõistusega ja endast lugupidav mees ei hoiaks oma meeskonna nimekirjas seda kitsen/kkujat! Miks peaks AS Roma seda värdjat isegi tasuta tahtma?
                              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Ka mulle jääb arusaamatuks kes sellist jama välja mõtleb. Miks peaks Lichtsteiner üldse tahtma sellise klubiga liituda??

                                Kommentaar

                                Working...
                                X