320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Liiva-vagiinast Yangwa-Mbiwani on vaid üks derby värav!

    Kommentaar


      Päev korda läinud, teine koht kindlustatud. Mängi iseenesest oli suht igav, mis iseenesest on täiestiarusaadav arvestades selle mängu väärtust. Esimest poolaega oli ikka väga piinarikas vaadata, teine see eest natuke parem.

      Õnneks Laziol polnud piisavalt klassi, et ülisitasti mängitud esimesel poolajal Roma ära karistada.

      Forza Roma!
      Merda Lazio!

      #Champions League
      "He has great football intelligence, experience and seems to have four eyes to spot all potential passes."

      Kommentaar




        #GAME OVER
        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


          Imetakse loll pennu, kuningas skoorib, saadakse sulust peeruvahele. Võtab hooaja ka ilusti kokku.

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            Imetakse loll pennu, kuningas skoorib, saadakse sulust peeruvahele. Võtab hooaja ka ilusti kokku.
            + Mitu käega mängu vilistamata jäeti?

            Kiidaks Florenzit, uskumatu vend. Balzat oli ka hea üle pika aja näha.
            "He has great football intelligence, experience and seems to have four eyes to spot all potential passes."

            Kommentaar










              Kommentaar


                Eilse maasikaga tõusis kuningas Roma suurimaks väravakütiks sel hooajal (8 Serie A-s ja 2 Meistrite Liigas). Ljajic sai kokku 9 (8 Serie A-s ja 1 Euroopa Liigas).

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Eilse maasikaga tõusis kuningas Roma suurimaks väravakütiks sel hooajal (8 Serie A-s ja 2 Meistrite Liigas). Ljajic sai kokku 9 (8 Serie A-s ja 1 Euroopa Liigas).
                  Ilmestab selgelt, mis Romal perse läks. Kui ainult 2 meest löövad liigas üle viie värava ja keegi ei löö kahekohalist arvu kolle ning kui Genoa, Milan ja Inter löövad rohkem väravaid, siis on scudettorallit päris raske sõita. Veitsa kurb, et Romal see hooaja teine pool nii lappama ära läks. Kas Roma fännid üleüldse mõne viimases kahes aknas toimunud ostuga, va Holebas, saavad rahul olla? Tagantjärgi tundub, et sisuliselt pandi pea kümne suvis-talvise hankega puusse. Päris erakordne.

                  Kommentaar


                    Manolas, Radja?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      Manolas, Radja?
                      Radja tuli eelmisel talvel ja noh, ma ei tea, see keskkaitsjate asi on suhteline. Ma usun, et mõni võib pidada ka Astorit okeiks, aga Benatiast jäid kõik ikka valgusaastate kaugusele. Ma usun, et Roma fännid eeldasid-lootsid, et üks kolmest uuest keskkaitsesse tulijast suudab Benatia saabastesse astuda.

                      Kommentaar


                        Noh ma olen endiselt seisukohal, et eelmise aasta kaitsebossamine oli suuresti ka DDR+Strootmani teene. Manolas on minuarust olunud täitsa ok ja igati oma raha väärt. Ja sisuliselt ei kaotatud ju see aasta neid punkte niipalju kaitses, kui ründes.

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            Radja?
                            on nüüd tehtud?
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Pool on tehtud pool on perses

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                Kas Roma fännid üleüldse mõne viimases kahes aknas toimunud ostuga, va Holebas, saavad rahul olla?
                                No üldjoontes võib Keitaga ka rahule jääda, eriti arvestades seda, et ta tasuta toodi.

                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Noh ma olen endiselt seisukohal, et eelmise aasta kaitsebossamine oli suuresti ka DDR+Strootmani teene.
                                Ka Castani panust ei tohiks ära unustada. Benatia ja Castani koostöö sujus igatahes suurepäraselt.
                                "He has great football intelligence, experience and seems to have four eyes to spot all potential passes."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X