320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Et millest selline wankfest?
    Sest ta on huntide hunt. Minu jaoks on see kõige tähtsam, kõige ilusamad ajad Roma fännina on olnud tema käe all. Aga noh selliseid asju Juve fännile selgeks ei tee.

    So self aware so full of shit

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      ...
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Meeskonna tänane treening viiakse läbi Alberto De Rossi poolt.
        Daniele suguvõsast?

        Kommentaar


          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
          Meeskonna tänane treening viiakse läbi Alberto De Rossi poolt.
          Daniele suguvõsast?
          Paps.
          So self aware so full of shit

          Kommentaar


            Algselt postitas count Vaata postitust
            [video=youtube;VksvreCbG28]
            Fino alla fine FORZA JUVE

            Kommentaar


              Algselt postitas Francesco Vaata postitust
              Sest ta on huntide hunt. Minu jaoks on see kõige tähtsam, kõige ilusamad ajad Roma fännina on olnud tema käe all. Aga noh selliseid asju Juve fännile selgeks ei tee.

              Spalletti Roma vs Juventus viimati



              lol @ isegi felipemelo lammutas

              Peale sellist wankfesti on muidugi suht teada, mis 24. jaanuaril saama hakkab


              ühisvaatame ka tagantvõttu?

              Kommentaar


                Mulle meenub Spalletti Roma aegadest mängujoonisega, kus pole selget ründajat, ning veerandfinaalid ManU-ga.

                Zenidis jääb Spalletti meelde sellega, et ei suutnud suht OK tiimiga kunagi midagi Meistrite Liigas näidata.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  ...


                  te kuulsite sellest siit esimesena - 24.01.2016 AS Roma - Rubentuss 6:0
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Mulle meenub Spalletti Roma aegadest mängujoonisega, kus pole selget ründajat, ning veerandfinaalid ManU-ga.

                    Zenidis jääb Spalletti meelde sellega, et ei suutnud suht OK tiimiga kunagi midagi Meistrite Liigas näidata.
                    Mulle meenub, kuidas Spalletti Zenit ülimalt keskpäraselt Auxerre`ilt kvalifikatsiooniringis pähe sai.

                    Kas see Manu saun oli Spalletti ajal?

                    Üks stats jäi ka hommikul silma:

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mask Vaata postitust
                      Mulle meenud, kuidas Spalletti Zenit ülimalt keskpäraselt Auxerre`ilt kvalifikatsiooniringis pähe sai.

                      Off-topicuna öelduna, siis see kaotus on siiamaani trollingu üheks põhjuseks Venemaal.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Garcia ja Roma ilmselgelt enam misiganes põhjustel ei töödanud. Mõlemale poolele pikas jooksus ma usun, et tuleb lahkuminek kasuks.
                        Serie A kokkuvõttes oli Rudile liiga taktikaline ja mõtlev liiga, kus igal aastal mõne kuuga hammustati taktika läbi ja tapeti Roma mäng ära. Liigas, kus vastastiimid tuleksid üsna arutult stiilis "äkki jookseme ise Rudi meeskonna üle" peale a la Premm oleks Rudi suure tõenäosusega siiski supertreener. Itaalias sa meeskonda ilma plaan B ja plaan C`d omamata võidule ei vii ja naljakal kombel ei saanud Rudi sellest lõpuni aru.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          Üks stats jäi ka hommikul silma?
                          Väike ajalooline fakt: Tolleaegsel Spalletil oli eelarve umbes täpselt 10 euri. Garcia eelarve oli 100 milli euri. Kui Spalletti selle olematu eelarvega küttis sauna nii tolaegsele tippmeeskonnale Lyonile, Chelseale kui Realile endale, siis edasi lase oma fantaasial lennata. Samal ajal GAYrcial oli kogu oma aja peale kokku 2 võitu, 5 viiki 5 kaotust (sealhulgas mängud selliste gigantide vastu nagu CSKA, BATE). Spalletti tuleb siia et viia AS Roma sinna kuhu ta kuulub - jalgpallimaailma absoluutsesse tippu. #sexyback

                          e: Rooma aegne Spalletti CL saldo: 15W 4D 9L
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mask Vaata postitust

                            Üks stats jäi ka hommikul silma?
                            Nojah polnud mõtet Garcia võiduprotsenti allapoole lasta. Ma pikka viha ei pea. Garcia vähemalt ei nutnud nagu tita ja süüdistanud kõiki teisi. Üritas lõpuni oma ideid rakendada aga ei toiminud. Juhtub paljudega. Pigem vaadaku peeglisse Sabatini. Ja no eks suur süü ka mängijatel.

                            Restart in IT maailma lahendanud kõige rohkem probleeme. Küll toimib ja jalkas. JEE!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Serie A kokkuvõttes oli Rudile liiga taktikaline ja mõtlev liiga, kus igal aastal mõne kuuga hammustati taktika läbi ja tapeti Roma mäng ära. Liigas, kus vastastiimid tuleksid üsna arutult stiilis "äkki jookseme ise Rudi meeskonna üle" peale a la Premm oleks Rudi suure tõenäosusega siiski supertreener. Itaalias sa meeskonda ilma plaan B ja plaan C`d omamata võidule ei vii ja naljakal kombel ei saanud Rudi sellest lõpuni aru.
                              Jep olen nõus et see oli üks suurimaid probleeme.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                Serie A kokkuvõttes oli Rudile liiga taktikaline ja mõtlev liiga, kus igal aastal mõne kuuga hammustati taktika läbi ja tapeti Roma mäng ära. Liigas, kus vastastiimid tuleksid üsna arutult stiilis "äkki jookseme ise Rudi meeskonna üle" peale a la Premm oleks Rudi suure tõenäosusega siiski supertreener. Itaalias sa meeskonda ilma plaan B ja plaan C`d omamata võidule ei vii ja naljakal kombel ei saanud Rudi sellest lõpuni aru.
                                Sul on ilmselt õigus. Tal oli taktikalise poolega kohati ka Prantsusmaal liigas probleeme (mis ei ole kindlasti nii taktikaline liiga, kui Itaalia oma) aga mingi hetk hakkasid asjad klikkima ja Lille`i viis ta ikka väga ilusat jalgpalli mängides meistriks. Lille`i ja Roma vahe oli kindlasti ka see, et Romas olid surve ja ootused/lootused suuremad. Lille`is ei olnud alati kohustus võita ja mänge domineerida. Ma usun, et lõppkokkuvõttes tuleb talle Itaalias saadud kogemus kasuks ja küll ta saab varsti juba õpitut mõne uue klubi juures praktiseerida (ilmselt kuskil teises liigas).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X