320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Southampton FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Benitez: "In football, everything is a lie".

    Kommentaar


      Benitez: "In football, everything is a lie".

      Kommentaar


        Chinese businessman Jisheng Gao and his family complete a deal to buy 80% of Premier League club Southampton.

        Ehk siis Southampton sai endale uue enamus aktsiate omaniku. Kas sellega võiks muutuda klubi identiteet treenida mängijaid Liverpoolile?
        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

        My spell checking is second to nine!

        Kommentaar


          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
          http://www.bbc.co.uk/sport/football/40928467
          Ehk siis Southampton sai endale uue enamus aktsiate omaniku. Kas sellega võiks muutuda klubi identiteet treenida mängijaid Liverpoolile?
          Hakkasin mõtlema, et kas mõne Hiina omaniku tulek mõnele klubile midagi head on ka tähendanud? Pigem on ikka otsesuund persseminekule võetud.

          Kommentaar


            Parastada pole ilus aga...

            Kommentaar


              Nad on valgust näinud!

              Kommentaar


                Ma nüüd ei teagi, kumb on arukam tegu. Kas peale mõningaid mänge tviitida või foorumisse kirjutada?
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  Ma nüüd ei teagi, kumb on arukam tegu. Kas peale mõningaid mänge tviitida või foorumisse kirjutada?
                  Noh vast ikka arukam, kui treenerile, kes viis ülimalt keskpärase meeskonna liigas 8. kohale ja üle väga pika aja karikafinaali, kinga anda, kuna ta mängis Shane Longide ja Jay Rodrigueztega igavat jalgpalli ja ei vehkinud Kloppi stiilis paaniliselt kätega väljaku ääres ega kirunud pressikatel Mourinho stiilis, kuidas terve maailm on tema vastu.

                  Ma olen lihtsalt butthurt, kuna minu arvates tehti Puelile räigelt liiga.

                  Kommentaar


                    Muidugi tehti liiga. Vähe on trennasid, kellele selles liigas liiga liiga ei tehta

                    Ma pole küll Pueli eluga väga kursis, kuid igal korral (teda nähes, lugedes) jääb temast mulje, kui väga konfliktsest inimesest. Mitte, et tal ei peaks õigus olema (mis iganes asjas), kuid õiglus on harva õige/hea lahendus.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Ega ei saanud küll aru mis selle valladamise mõte oli? Eelmine hooaeg läks vägagi hästi neil..
                      ..ja nii ongi

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Muidugi tehti liiga. Vähe on trennasid, kellele selles liigas liiga liiga ei tehta

                        Ma pole küll Pueli eluga väga kursis, kuid igal korral (teda nähes, lugedes) jääb temast mulje, kui väga konfliktsest inimesest. Mitte, et tal ei peaks õigus olema (mis iganes asjas), kuid õige otsus on harva õige/hea lahendus.
                        Mille pealt Sul selline mulje on jäänud? Kindlasti on tegemist kohati karmi treeneriga aga konfliktsega pigem mitte. Prantsusmaal tal küll mingeid erilisi intsidente ei olnud, mis mulle meenuks. Isegi Ben Arfaga, kes on väga keeruline kuju, sai ta väga hästi läbi. Ainukene intsident, mis mulle temaga seoses üldse meenub, on see eelmisest talvest Fontega, kes hakkas endale ette kujutama, et ta on Top4/6 klubi materjal ja nõudis enda müümist, mille järel Puel ta täiesti õigustatult koosseisust välja külmutas.

                        Kommentaar


                          Fontega käituski hästi. Aga suuresti tema kehakeel on selle mulje jätnud. Aga nuh, silmad ongi valelikud...loodame
                          Samas, võtsin praegu wiki lahti, mis teema selle Manu CLi mänguga oli - inimeste väljamõeldis, et kutsus enda mängijaid väljakult ära?
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Fontega käituski hästi. Aga suuresti tema kehakeel on selle mulje jätnud. Aga nuh, silmad ongi valelikud...loodame
                            Samas, võtsin praegu wiki lahti, mis teema selle Manu CLi mänguga oli - inimeste väljamõeldis, et kutsus enda mängijaid väljakult ära?
                            Miks see peaks inimeste väljamõeldis olema? Ju tundis lihtsalt, et neile tehti sel hetkel liiga, kui kohtunik ilma vileta lasi karistuslöögi kiirelt lahti mängida, millest ManU ka võiduvärava skooris, samal ajal, kui Lille`i väravavaht veel oma müüri paika pani. Ma ei tea, kas see näitab, et ta otseselt konfliktne on. Pueli Sotonile tehti veidi liiga ka selles eelmise hooaja karikafinaalis ManU vastu, kus Gabbiadini täiesti määruste pärane värav lugemata jäädi. Ei mäleta, et Puel oleks sarnaselt käskinud mängijatel väljakult ära tulla või mängu järgselt selle ùle üleliia kurtnud.

                            Kommentaar


                              Ma saan aru kui mõni mängija hakkab jonnima...kuid peatreener? See on vale. Mäng on selline, nagu on - ebaõiglane. Aga ju ta on õppinud nagu SAF lootis.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Kodus võeti vastu kaotus, kuid midagi positiivset juhtus ka mõne jaoks. Long peale 1320 minutit, suutis ka lõpuks skoorida.
                                SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X