320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Celta de Vigo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Päris huvitavad vangerdused Galiitsia satsi poolt: senise peatreeneri Abel Resino asemel toodi järgmiseks hooajaks pukki Luis Enrique.
    Coraje, corazón y cojones.

    Kommentaar


      #17
      Edu Luisile uue klubi juhendamisel.
      FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
      FORZA ANCHE SAMP E GENOA

      Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

      Kommentaar


        #18
        Vahepeal on üks päris huvitav üleminek toimunud. Nimelt osteti Almeriast vähemalt minu isiklikult üks eelmise hooaja Liga Adelante lemmikumaid mängijaid ning ühtlasi ka kogu hooaja top scorer Charles. Aspase asendajaks sobib küll

        Kommentaar


          #19
          Patt oleks ka mainimata jätta Nolito (26) ülemineku Celta Vigosse. Tegu on siis endise Barca mängija ning ründava äärega, keda on ülihea meel just selles klubis näha. Hinnaks läks kuskil 2,6 milkut.

          Endine Benfica mängija, kuid eelmised pool hooaega (?) oli Granadas laenul ja seal kohe mõnusalt terav. Vist tõi Granadale isegi 1:0 võidu Real Madridi üle kui mälu mind ei peta

          ///

          Jätkame suurepäraste uudistega. Selline 17-aastane ründaja ja supertalent nagu Santi Mina on toodud esindusse üle ning tema kohta saab lugeda siit, küll on see eelmise detsembri post, kuid väga asjalik: http://footballcantera.com/ones-to-w...13-santi-mina/

          Wikit ka: http://en.wikipedia.org/wiki/Santiago_Mina
          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

          Kommentaar


            #20
            Tuleviku tarviks, seivin ära ühe järjekordse "uue Messi"
            Santiago Mina - Hispaania U19 koondislane, vanuseks 17, löönud noorteliigas 17 mänguga 27 väravat.
            Esimest korda nuusutas kõrgliiga lõhna eelmise hooaja lõpus, kui sai pooleks tunniks platsile ning esimese värava lõi oma teises mängus 2:3 kaotatud mängus Bilbao vastu, kui tuli sisse 72.minutil

            Kommentaar


              #21
              Korralik jänes tõmmati 31. jaanuaril kübarast välja, kui hooaja lõpuni laenati Spartakist Welliton. Oleks tegu mõne aasta taguse mehega, võiks koostöös Charles`iga kujuneda üks ütlemata võimas ründepaar.

              Aga jah, Spartaki enda eest käis mees viimati platsil 2012. aasta lõpus ning terve eelmise aasta veetis laenul Brasiilias. Võiks ju leida omaaegne Vene liiga parim ründaja taas uue hingamise

              Kommentaar


                #22
                https://v.cdn.vine.co/r/videos/E0ADB...tSMppYrRu0naaC Boss of the day.

                Kommentaar


                  #23
                  Mõtlesin, et tegemist on selle kutiga. Tutkit, mingi tšiillane hoopis

                  Kommentaar


                    #24
                    Celta Vigo kodustaadion ja selle ümbrus eile peale 12-tunnist sadu, kui taevaluugid olid ikka korralikult avatud. Õnneks mängitakse homme võõrsil.



                    "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                    Kommentaar


                      #25
                      Nolito päris asjalik vend, oleks aeg ehk kuhugi tugevamasse klubisse liikuda?
                      Valencia, Sevilla, Villarreal vms??
                      E: eile oli viies väravas kuuest osaline

                      Kommentaar


                        #26
                        Nolito is the first player to have provided three assists in a La Liga game this season
                        Kokku on tal nüüd 11 väravasöötu sel hooajal, mis on rohkem kui ühelgi teisel mängijal Celta ajaloos ning jääb ainult Messi ning Ronaldole praegu alla. Samuti on endine Barca mängija võtmesöötude andimse osas La Liga parim.

                        Temast huvitatud klubide osas ma nii teadlik ei ole, kuid kindlasti tahaksin ma rohkem teda Hispaania koondises näha.

                        Kommentaar


                          #27
                          Aga jätate ebaõiglaselt mainimata Santi Mina, kes tõsiseid rekordeid selles mängus lõi.
                          Celta Vigo’s 19-year-old striker Santi Mina made history by being the youngest player in La Liga history to score four goals in one game.
                          Liiati tuleb välja, et Mina on Celta Vigos hoopis pingipoiss, mitte standard-regulaar. Siit võib midagi täitsa põnevat veel tulla.
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            #28
                            Mina kohta leidsin lugemist väärt artikli, keda huvitab.

                            Kommentaar


                              #29
                              Loodetavasti Nolito suvel teeb järgise sammu edasi, vanus kah juba seal, et oleks aeg.Mingi 10 milli peaks Celta teenima kah ikka.

                              Kommentaar


                                #30
                                Raske lapsepõlvega Manuel Agudo Duran, tuntud ka kui Nolito, on Hispaania kõrgliiga tänavuse hooaja üks otsustavamaid mängijaid olnud ning näitas seda ka Eibari vastu, kui Celta de Vigo tema löödud penaltist mängu ainsa värava lõi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X