320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

S.S. Lazio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Roma on kolmas, omavahelised mängud loevad.
    Õigus!

    Kommentaar


      Spal tõestas,et Fiorentinale ei pea kinkima 3 punkti Astori surma puhul nii,et äkki Lazio võtab võidu...Samas kodus on Fiorentina võitnud Romat 2-0. Tuleb lahing.
      Lisatud failid

      Kommentaar


        Murgia saadeti minema, sest Sportiello on tainapea Kurat, derbis võis lõhkuda 90 minutit ja nüüd järsku on tavaline kehakontakt punane juba. Inzaghilt huvitav vahetus De Vrij välja ja Felipe sisse kohe.


        Ja v
        õib siis joone alla tõmmata CL kohtadele.... sellise asja eest penalti, oi kui ootamatu
        Pange põlema need kohtunikud, mis kuradi fair play? Kas neil tõesti mitte mingisugust proffesionaalset autunnet ei ole?

        Inzaghi astub ise viisakalt minema, loodetavasti mängijad teevad sama, nüüd tõesti aitab

        Epic... Marusic tõstab pooleks sekundiks käe kui Fio kaitse blokib käega kastis ja laseb selle kohe alla ruttu ''need on ju debiilikud, pole mõtet energiat kulutada'' näoga

        Kommentaar


          Selle aasta üks parimaid mänge siiski
          Inter - ausaim klubi Itaalias.

          Kommentaar


            No ma ootaks siis edaspidi top3 tiimidele lambist punaseid kaarte mängude alguses, liiga muutuks palju põnevamaks kohe
            Pistke perse oma CL, seda asja Lazio ja fännid ei unusta enam ja varem või hiljem läheb see asi inetuks veel

            Kommentaar


              Mida ma just vaatasin... See kurat oli epic jalkamatš. Isegi meestel kellel Fiorentinast ja Laziost savi on oleksid selle mängu vaatamisega rahule jäänud.
              14ndaks minutiks mõlemal meeskonnal 1 punane. Kui Sportiello punane oli õigustatud (mängis trahvikastist väljas meelega käega) siis Murgiale antud punane oli ehtne lamp. Okei võibolla kollane aga see oleks ka pisut ülepakutud. Kui ma õigesti aru sain siis mõlemas olukorras VAR-i ei kasutatud.
              Veretout Realiseeris oma karistuslöögi ning tuleb mainida,et isegi kasutul Strakoshal polnud seal midagi teha.
              Edasi penalt...no kurat ka selles olukorras tundus,et VAR-i ei kasutatud sest see ei olnud elu sees penalti. Igatahes Veretout jälle ja kasutu Strakosha hüppas valele poole ning seis 2-0 kodumeeskonna kasuks.
              Siis saadeti Inzaghi minema kohtuniku otsuste vastu protesteerimise eest. Viisakalt surus veel kohtunikul kätt ja jagas oma meestele viimased näpunäited.
              Healt positsioonilt teenis Lazio 39ndal minutil karistuslöögi mille realiseeris Luis Alberto sama osavalt nagu tema vastane ennem. 2-1
              45+1 Caceres nurgalöögist peaga vastu varuväravahi rinda ja sisse õnnega pooleks. 2-2 poolaeg.
              Teine poolaeg Lazio kaitse näitas jälle miks nad on top 10 tiimidest kõige sitema kaitsega. Veretout sai löögile,kasutu Strakosha ei suutnud päästa ja 3-2.
              Aga alla ei antud. Respekt võitlusvaimule. Esmalt määrati Lazio kasuks pendel aga nagu selgus siis Ciro Immobile,kes raiskab samapalju võimalusi kui sisse lööb (ehk siis palju) oli suluseisus ja seega tema vastu tehtud viga trahvikastis ei loe.
              Felipe Anderson sai trahvikasti juurest löögile ja viigistas. Ning natuke hiljem vormistas lõppseisu Luis Alberto kes suunas väravasse Marusici terava sõõdu kasti.
              Mängu lõpus hakkas Strakosha mingid imevigastust teesklema...kinkis palli vastastele ja tegi muud pulli.
              Lõpuks siiski 3-4 võit ning 3 punkti. See läks napilt.

              Kommentaar


                Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                No ma ootaks siis edaspidi top3 tiimidele lambist punaseid kaarte mängude alguses, liiga muutuks palju põnevamaks kohe
                Pistke perse oma CL, seda asja Lazio ja fännid ei unusta enam ja varem või hiljem läheb see asi inetuks veel
                Praegusi esitusi vaadates siis tõesti Lazio sobib rohkem euroopa liigasse lammutama. CL-is oldaks ilmselt peksupoisid. Seal sellise kaitse üle ainult naerdaks...Ja mulle tundub,et võrreldes Roma ja Interiga on Laziol raskemad mängud veel ees. Kui siit veel suudetakse CL koht ära võtta siis tõesti müts maha Inzaghi ees.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
                  Edasi penalt...no kurat ka selles olukorras tundus,et VAR-i ei kasutatud sest see ei olnud elu sees penalti.
                  poolajal tehti videoülevaade ja see oli 100% penalti. igas elus. Luis Felipe muidugi pääses teisest kollasest nagu Benatiakoer. kas hakkab ka vägistamisohvriks ennast nimetama?
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                    poolajal tehti videoülevaade ja see oli 100% penalti. igas elus. Luis Felipe muidugi pääses teisest kollasest nagu Benatiakoer. kas hakkab ka vägistamisohvriks ennast nimetama?
                    Pildid näivad dramaatilised jah aga video pealt vaadates polnud seal s...i.
                    Muide kas see oli nüüd Fiorentinale esimene kaotus peale Astori surma vist...
                    Ja teiseks mööduti taas Juventusest väravate löömisel.

                    Kommentaar


                      Mida need udused twitteri paindipildid tõestavad siin? Ma kerisin HD videot 30 korda ja ei ole seal seda kindlat penaltit ikka kuskil. Ramos teeb hea tackle ja Biraghi kalastab väikse mõttepausi järel , et oli mingi puude ja kohtunik on ''jesss, palgapäev!!''. Ramose asemel nt Bonucci ja oleks jutt ''boss crushes fluffy bunny'' vms

                      ps
                      tervitan Lollot ka

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
                        Pildid näivad dramaatilised jah aga video pealt vaadates polnud seal s...i.
                        VAR vaatas asja üle ja andis ka ok nagu ma loen. [sama stuudio(te)s] ehk on prillid ikka liiga sinised?
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          VAR vaatas asja üle ja andis ka ok nagu ma loen. [sama stuudio(te)s] ehk on prillid ikka liiga sinised?
                          Võibolla olen tõesti. Ei hakka vaidlema. Tavaliselt ma pean ennast üsna objektiivseks. Selles suhtes,et ma saan täitsa aru sellest lödijalgsest vennikesest,kes väikese mõttepausi järel ennast pikali viskas ja käsi laiutama hakkas. See on tänapäeva jalka kultuur kahjuks ja tema asemel oleks sama teinud iga teine tänapäeva jalgpallur (võibolla välja arvatud tank nagu Ibra). Ciro kasutas näiteks samas mängus vastaste trahvikasti oma isikliku pikutamis tsoonina.
                          Kohutavalt kurb,et Figo omal ajal selle asja moodsaks tegi ning et vastavad instantsid ei võitle selliste etendustega.

                          Kommentaar


                            On liikuvat pilti pakkuda olukorrast?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              On liikuvat pilti pakkuda olukorrast?
                              1:50 hakkab olukord. Äkki Vendettal on mingi parem video.

                              Kommentaar


                                Vahet pole on see HD või 4K. Otsus õige ju.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X