320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

S.S. Lazio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Immobile peaks Interi vastu rivis olema. Lous Alberto kindlalt mitte ja Parolo on küsimärk.
    Inter pidi Rooma reisima 12 tuhandelise fänniarmeega. Võimas etendus tuleb sellest ning hea hooaja lõpu jalgpalli draama.

    Kommentaar


      Setanta ka seda mängu ei näita. Kahju..
      ..ja nii ongi

      Kommentaar


        Algselt postitas Metslane89 Vaata postitust
        Setanta ka seda mängu ei näita. Kahju..
        Kahjuks setanta + näitab, mida meie siin ei näe
        ...

        Kommentaar


          Ju mingi striimi ikka leiab.

          Kommentaar


            Djordevic on ju serblane, Belgradi poiss. Caicedo on Makipizzast ikka mitu klassi parem mängija, aga Inzaghi süsteemi eriti ei sobi. Tagantjäreltarkus, aga Tare pani korralikult ämbrisse, et Cirole on vaid üks vahetus, tihti vigastatud jõmm-ründaja. Mingi kogenud itaallane, kes veidigi suudaks Ciro stiilis mängida, kasvõi Serie B ülemisest poolest, oleks pidanud kindlasti veel varukäik olema. Hetkel on nii, et kui Interi agent trennis Caicedo katki teeb on ainus terve ''forward'' SMS, keda vajab hädasti keskväli. Järgmine variant on juba Felipe false 9, täiesti naljakas aga tõesti hetkeseis nii hull ongi

            Kommentaar


              olen mitte kõige tuntumaid serbohorvaate varemgi suutnud segamini ajada , halb omadus ...
              aga küsimus jääb - mida on Djordevic teinud viimase aasta ? klubi nimekirjas mees ju alles nagu
              või tegelikult vist vahet pole , ega ta platsile enam pääse ja lahkub niikuinii

              Kommentaar


                https://www.football-italia.net/1215...ut-lazio-inter

                Kommentaar


                  Inzaghi on otsustanud platsile saata homme nii Ciro kui ka De Vrij. Ciro on hea uudis aga De Vrij...ma ei oska sellesse praegu muudmoodi suhtuda kui skepsisega. Mees on küll proffesionaal jne aga siiski ta liitub ju suvel Interiga ning kindlasti on ka temal suur soov CL-is mängida. Samas ega kedagi teist tema asemele kaitsesse pole panna ka. Pink on nii lühike,et hoia ja keela.
                  Inzaghi:
                  “There has been so much talk about this, but I just watched him and had no doubts. I am certain he wants to leave his mark on this club, the fans and his teammates. He’ll also want to show Inter what a great defender they are signing for the next five years.

                  “We know that there’s a draw open to us, but both teams will play to win. Inter have great players, an excellent Coach and it’s an exciting challenge.

                  “I don’t like to say whether Lazio deserve the Champions League more than Inter or not. I only know that everything would change in terms of finances and prestige. We wanted this with all our strength, we played more than anyone this season and lost a few players along the way.

                  “I want to know that after the final whistle, this team gave all it had. We are at the final climb of a very long Giro d’Italia. Let the best team win.”

                  Kommentaar


                    Ma olen kindel, et ta annab endast 100%. Teine lugu on sellega, et kui isegi peaks kogemata sisse tulema mõni viga siis ta nülitakse küll elusalt.

                    Kommentaar


                      Lisatud failid

                      Kommentaar


                        45 minutit veel... Marusici löök Ega ta muudmoodi sisse ei saa. Naabrimees käis juba küsimas kas kõik korras minu pool...
                        Et nüüd ainult täitsa kaitsesse ei vajutaks vaid lisataks veel paar kolli.

                        Kommentaar


                          Julm...

                          Laziol tundub, et on mingi lüliti, mida vajutades kõik perse läheb.
                          Inter - ausaim klubi Itaalias.

                          Kommentaar


                            Ja nii siis läkski nagu ma ennustasin. Selle mängu kaotas Inzaghi. Mille kuradi pärast peaks jääma nii passiivseks. Vahetused tegid Lazio ainult nõrgemaks. Ei ütleks,et Inter oleks parem olnud. Ehk viik oleks õiglane tulemus olnud.
                            De Vrij...liiga agaralt hüppas jalgadesse aga mis sest enam. Welcome europa league ja õnne Interi fännidele.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                              Julm...

                              Laziol tundub, et on mingi lüliti, mida vajutades kõik perse läheb.
                              See on see,et oma "edu" minnakse kaitsma mingi kuradi pärast. Vaatamata sellele,et kaitse on terve hooaeg olnud pasahunnik. Inzaghi nagu ei adu seda ja lasi meeskonnal nii alla vajuda,et paha hakkas. Eelnevatest vigadest pole mitte sittagi õpitud. De Vrij on järgmine aasta õnneks teie mure. Tema teenitud penalti teie kasuks...see jääb ilmselt Lazio fännidele alatiseks meelde ning sõna juudas seostub alati nüüdsest temaga.

                              Kommentaar


                                Salzburg 2.0. Inzaghil lööb kohati fancy play sündroomi sisse, need vahetused ei andnud taas midagi juurde ja rikkusid ainult kogu ohtliku surve Interi kõrgele aetud liinidele. De Vrij oli ettearvatult pask, samas see penalti olukord... ma ei vinguks üldse kui Laziole selline andmata jäetaks tulevikus. Selgelt Icardi otsis seda kontakti ja sai selle... niimoodi ei tohiks CL kohtasi jagada on minu isiklik arvamus. Loodame, et De Vrij asendus on upgrade, sest üldiselt oli täna mängupildi järgi ainult üks meeskond CL nägu, Inter oli pigem moldaavia slummi vaese kodutu mourinho stiilis peldik. Suvel kaitsesse ajusid juurde ja Atletico mänge iga hommikul ja õhtul tuupida, uue hooaja eesmärk nr1 on 15-20 väravat vähem omale ise ehitada ja sõidame!!.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X