320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

S.S. Lazio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Muidu nõus, aga kiievlased mängisid AEKi vastu.
    Ah kurat jah. Minu paha. Astana oli ju sportingu vastu.

    Kommentaar




      Milinkovic-Savicil on veel üks suve kosilane. Lazio ostetakse ilmselt suvel lagedaks...

      Kommentaar


        Lazio alistas võõrsil Sassuolo 0-3. Mängu kahjuks ei näinud aga seis sobib hästi. Milinkovic-Savic sai kirja 2 ja Ciro penaltist ühe.Mõlemad meeskonnad teenisid ka 1 punase seega oli vist vihane mäng. Tabelis tõusti jälle kolmandaks. Inter 1p taga ja Roma 2p taga. Roma kohtub täna õhtul veel Milaniga.
        Järgmine vastane on kodusel staadionil Juventus.

        Kommentaar


          Algselt postitas vendetta Vaata postitust
          Embame!!!
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Embame siis kui finaalis ka sama head Moulani näitate ja Gobbid nutma panete! Boonus-embamis-punktid selle eest kui nv Interi skalbi võtate, isegi 0-0 oleks ok, pole vaja Spallettit veel päris pakkima saata!

            Kommentaar


              Mida paska Lazio nüüd omas kodus toodab?! Poolaja lõpp olid pead täitsa longus juba kuigi algus oli ju hea. Kiievi sats on väga hea mulje jätnud aga kurat...Hambutu jälle see rünnak kõigil itaalia klubidel euroopas. Okei juvel vedas eile aga masendav vaadata!

              Kommentaar


                Taevas halasta milline saast. Omas kodus mängiti nagu oleks võõrsil. Savic oli hale...ainuke kasulik asi millega hakkama sai oli väravasööt Andersonile,kes minu meelest oli Lazio parim täna. Jäädi kaotusseisu kusjuures Dünamo ründajal oli aega palli töödelda ja see kannaga ilusti sisse lükata samal ajal kui Radu vaatas imestas ja JALUTAS tema poole. Vastik kaitse. Lihtsalt saamatu oskamatu kaitse. Ei leia piisavalt roppu sõna,et seda kirjeldada. Olgu peale kaotusseisu jäämist mängiti hästi ja immobile viigistas suhteliselt kohe ning Andersson viis 2-1 ette. Ja edasi??? Edasi hakati aega veetma ja lasti jalad üldse sirgeks! Mis kuradi jama see oli? 2-1 piisab Inzaghi arvates? Ja loomulikult vahetusest tulnud Moraes viigistab ilusa kaarlöögiga. 2-2. Oleks mul juukseid oleks neid neli korda vähem peas peale sellist mängu. Lõpus muidugi Dünamo väravavaht hakkas šõud tegema ja aega veetma... Mängu viimase löögi tegi immobile ja see maandus posti.
                Nädala pärast kiievis on Lazio samas seisus milles oli juve londonisse reisides ja kui nad mängivad nagu täna siis nad võivad Rooma parem jääda.
                Mannetu.

                Kommentaar


                  Raskeks läheb see hooajalõpp. Sergej vilets esitus oli lihtsalt ebaõnn, tal ongi umbes 10 mängu kohta üks selline nullpäev (ja isegi nullpäeval andis 2 assisti), aga äärtega on code red kui Lulic puudub ja seis näib hetkel päris nutune. Lukaku on torbikute kuningtorbik, täiesti kohutav kui loll ja kasutu üks mängija saab olla 99% mänguajast. Isegi meeskonnakaaslased ei saa enam head nägu teha ja talle lihtsalt palli ei jagata kui vähegi võimalik. Marusic pole ka eriti terav pliiats olnud viimased nädalad. Basta ja Patric vähemalt üritavad kui väljakule saavad, kuid kvaliteeti napib. Inzaghil tuleb hakata mingit hädalahendust leiutama...

                  Kommentaar


                    Jah hooaja lõpp on väga raske. Näha on,et kahes kohas korraga ei õnnestu kuidagi stabiilselt mängida.
                    Täna jättis Simeone pingile Sergej ja Felppe Andersoni. Ilmselt tahtis neid hoida EL jaoks.
                    Mängu algust ma ei näinud kuna vaatasin Ajaxit. Kui Amsterdamis oli poolaeg panin pildi ümber lazio mängule ja kohe lõi Cagliari 1-0. Mul on Lazio kaitsest kõrini...suvel peab sealt kõik ära vahetama. Kasutu hunnik saasta. Edasised 15 min oli minu meelest kindel penalti Lazio kasuks aga videokohtunik otsustas,et no go! Weird...
                    Panin tagasi Ajaxi mängule. Kui see läbi sai lülitusin jälle Lazio esitusele. Seisu oli vahepeal Lucas Leiva viigistanud. Aga nii kui ma uuesti vaatama hakkasin juhtus Lazio kaitse jälle pulli tegema...Ramos ja Strakosa ei saanud üksteisest aru ja Ramos pani keha peale lennanud Cagliari kaitsele vahele. Penaltit ei vilistatud..mäng läks edasi...Lazio ründas ja mingi 2-3 minutit hiljem otsustas kohtunik VAR vaatama minna!!!!! WTF??? See oli küll müstiline...kui sa kahtled oma otsuses siis vaata kohe! Täiesti arusaamatu. Videot vaatas ta ka oma 3-4 minutit. Samamoodi väga imelik. Jooksis platsile ja vilistas penalti. No ei vea Laziol nende VAR-idega kuidagi. See on juba 3-4 kord see hooaeg,kus VAR meile taha keerab. Cagliari ei eksinud ja 2-1. Anderson ja Sergej olid vahepeal sisse vahetatud aga neist ei olnud mingit kasu. Eriti floppis Anderson täna. Mängu lõpupoole toodi sisse ka Nani,kes üleaja 3ndal minutil suurepärase võimaluse mõõda kõmmutas. Aga SIIS!!! Mingi 15 sek enne lõppu mõtles Ciro: " Nende saamatutega me kaotame,kui MINA midagi ei tee!". Felippe anderson suunas palli Sergej-le kasti. Ciro aga hüppas Sergej ette ja suunas KANNAGA palli üle Cagliari väravavahi! See oli aasta värav mis päästis Laziole haleda punktikese.
                    Peab lootma,et Inter kaotab täna Napolile. Aga isegi,kui kaotab on interil ikka veel üks mäng varuks ja vahe nendega on kõigest 2p.
                    Järgmine vastane kodus Bolognia. Hetkel jätkame 4ndal kohal vahe kolmandal oleva Romaga 3p.

                    Kommentaar


                      Mind hakkas huvitama,et kui Lazio oleks näiteks peale seda ramose viga edasi mängides värava löönud. Kas siis oleks ka kohtunik läinud VAR-i vaatama. Ja ütleme,et määras penalti. Kas siis Lazio värav oleks tühistatud? Segane teema...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Jalgpallireegleid VARi koha pealt ei tea, aga hokis on küll nii, et kui kohtunikud pole kindlad, kas litter käis üle joone, siis lastakse mängul jätkuda kuni mänguseisakuni, milleks võib olla näiteks vastasvõistkonna värav. Ja kui siis VAR tuvastab, et esimene sündmus oli värav, siis keritakse aeg tagasi ja teist ehk vastasvõiskonna väravat pole kunagi olnudki.
                        Aga hokis jääb aeg seisma,kui toimub mänguseisak. Jalgpallis seda ei tehta millegipärast. Kogu episoodi peale läks kindlasti 8-10 minutit. Aga juurde lisati nõkased 5 minutit. Miks ei võiks jalgpallis ka aja seisma panna,kui pall näiteks auti läheb. Kaoks igasugune aja venitamine oma mõtte.

                        Kommentaar


                          Oot, kas ma saan õigesti aru, et JÄLLE on probleem selles, et kohtunik tegi VARi abil õige otsuse, aga VAR sakib, sest õige otsus oli Lazio vastu?

                          Kommentaar


                            Mingi probleem oli andmata jäänud penaltiga ka. Immobilele oli sandwichi tehtud. Ise pole näinud, ei oska kommenteerida, info internetist.

                            Kommentaar


                              põhiprobleem ikka, et ei kasutatud vari Lazio penalti puhul
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                Oot, kas ma saan õigesti aru, et JÄLLE on probleem selles, et kohtunik tegi VARi abil õige otsuse, aga VAR sakib, sest õige otsus oli Lazio vastu?
                                Sa saad valesti aru. Viga oli ja penalti oli õigustatud. see,et ka lazio oleks pidanud pendla saama okei...ei saanud. Minu point oli see,et aega kulus kogu selle teema peale 8-10 minutit aga lisaaega anti ainult 5 min. Et miks ei võiks kohe mängu seisma panna näiteks,kui kohtunik kahtleb oma otsuse õigsuses. Ja kui mäng seisab siis aeg ka seisab nagu hokis. Kaoks igasugune ajavenitamine.

                                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                                põhiprobleem ikka, et ei kasutatud vari Lazio penalti puhul

                                Immobile juhtumil kasutati ka ikka VAR-i, otsus oli lihtsalt teistsugune.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X