320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

S.S. Lazio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis ma oskan öelda: KAO PUTSI LOTIDIOT JA TARE SA VITT LITS.
    Nagu tuleb välja ei olnud Hernanesel kunagi plaanis vaese milano klubi ridadesse kolida. Sandikopika mida Lotito lubas palgana tõsta ilmselgelt Hernanest pikendama ei veena.
    Väga liigutav videoklipp. Asi pole ju 100% kindel, aga ju nii ikkagi läbeb. Soovin sulle kõige paremat Hernanes. Usun, et Interiga liitumine on tasemelt tagasilöök, aga sind pm sunnitakse lahkuma, et Lotito oma võlgasid kuidagi siluda saaks ja nagu see eluke on...raha on vaja teenida senikaua kuni see võimalik. Ja ainuke mis jääb sama heaks on auto! Hakkad sa Interiski Volvoga edasi sõitma!
    Näeme jälle, kui Laziot juhib normaalne omanik!!!!!!Loodetavasti see juhtub varsti!


    GRANDE HERNANES!
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      Hernanes Interisse pole ametlik! Kõik on veel lahtine.
      Väidetakse, et Hernanes ikkagi tahab ise Interisse, aga noh see võib olla suvaline bs jutt ka.
      Trahiirel pole raha, et Lotitole otse anda...ME TAHAME ÜLEKANNET 20 MILJONIGA KOHE, MITTE 40 EURO KAUPA SA WANNABE ZUCKERBERG!!!!!!!
      Ühesõnaga täna hommikul Tare the Lits on välja öelnud, et Lazio pakkus uut lepingut 2.5-2.7 milli aastas. Trahiiri palganumbdi varieeruvad kuni 3.7ni....aga vaevalt selliseid numbreid säästu moepealinnas twgelikult nähakse.
      Hernanes kauples uue diili Laziolt ja kui tahab jätkata(liigutav klipp fännidega seda näitab) siis jää. Ning ma olen ka rahul kuna Lotito ei taha viimases hädas lihtsalt cash innida.

      IN:
      Postiga


      OUT:
      Vinicius
      Floccari
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        Nonii nüüd asi kindel! Hernanes tahab ise minema ja 99,9% on ta läinud.
        Ainuke asi mis segab üleminekut on klubidevaheline summa....köhi raha nüüd "rahaboss".
        Hernanes väidab, et ta ise soovib lahkudaja Lotitot ei tohiks milleski süüdistada. Lazio tegi väga hea pakkumise, aga ta tahab enda arengu pärast edasi minna???? Mis fakcing areng saab ühes pasases Interis olla, kui nad lõpetavad Lazio seljataga see aasta. Täielik pettumus Hernas. See on samasugune minke nagu Levadiast Tammekasse....
        Igatahes seda versiooni uskudes loodan, et Reja ja staff fulfillivad tekkinud tühimiku ja Hernanes müüakse 20 miljoni väärtuses. Mingeid Munnbayesid mitte pakkuda.
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          "When I came here, my goal was to give everything for this team."

          "I have made my choice. I would like to thank the President, the coach, my teammates and everyone who works at Lazio."

          "On Wednesday night, the fans got a hold of my number and I received 2000 texts."

          "Erika, my wife, knows I have a desire to do better, to achieve great things."

          "The fans have loved me beyond belief. It was a hard day, I could not sleep."

          "Those words on Facebook are the truth."

          Mis siin ikka, kui Trahiir ennast täis ei lase siis peale ebaõnnestunud hooajalõppu ostab Lotito ta 7 milliga tagasi.
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            99% jalgpalluritest on ikka täiesti lootusetud kõlupead kui vaja midagi keerulisemat teha kui 90 minutit joosta või autogrammi anda. 15+ milli Lotito kontole südaööks paluks ja ongi tsirkuseetendus selleks korraks jälle läbi. Ainuke kellest mul kahju on - pealinna fännidest, kes on Hernanest alati väga tähtsaks pidanud. Brasiilia ''kalevipoeg'', lõpetad paari aasta pärast kuskil brasiilia liigas nagu eelmine superstaar, kes ennast Interisse teostama läks, haltuura korras mängid ehk ka seebikates

            Kommentaar


              On aeg jooma hakata ja loota vaid, et Lotito-Tare saavad surma rongiõnnetuses tagasi Rooma.
              Postiga on vigastatud Ei saa esimest mängugi tehtud ja Hernanese asendus on mingi Chelsea abordijäänus Kakuta. Super Mercato
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                Korralikult putsis Mercato teil, nagu eelmine talvgi. Heldur Postiga lol, vähemalt saite Sculli tagasi Genoasse saata.
                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                Kommentaar


                  Kell on 3 öösel ja peab tõdema.....MINE PUTSI LOTITO.....KAO VITTT!!!
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Lotidiot oli kohe nõus oma 20 milli investeerima ja tahtis moelinna rottidelt Bianbianit kes kes iganes see vend on varastada...aga noh failisid jälle SUPRISE!!!!!!!!!!!!!!!!
                    KAO VITTU LOTITATE HOMODUO!!!!!!!!!!! Minge võtke kuskil tuba ja kutsuge oma Bosnia perselakkuja ka kohale!!!!!!

                    Me teeme ikka suurte klubidega diile....laenamise Gael Kakuta Chelsealt. Ülikõõõõõõõõõõõõõõvaaaaaaaaa!!!!!!!!!!
                    Helder Postiga vigastas vist ennast Paideia haigla lävepakult üle astudes......



                    EDY REJA PALUN ÜTLE MILLEKS SA TULID TAGASI, ET JÄLLE PETTUDA JA SIIN MUN*NI MÄNGIDA??????????? SUVEL LUBATI KLUBI TÄIENDADA HUNNIKU TALENTIDEGA?????????YEAHHHH RIGHT!!!!!!! CANDREVA JA MARCHETTI RAHAKS JA ONGI OLEMAS.


                    LOTITO TARE PETKOVITT VATTENE!!!!!!!!!
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      tõesti toodi ainult üks nigga , keegi Kakuta ?
                      vaatasin just et taheti ikka tuua ju veel keeg Biabiany, samuti üks Mbaye - kui nüüd õigesti kirjutasin
                      edasine on teada - müügiks itaallased Marchetti ja Candreva, saadud raha eest tonte juurde
                      Lotito ammune unistus saabki varsti reaalsuseks, ilma itaallasteta neegri-Lazio

                      Kommentaar


                        “There were around 10 names that we sought out to replace Hernanes, but they all rejected us. Juventus had a few players who were of interest to us and they all said no,” revealed Reja.

                        “It’s true, we asked for Sebastian Giovinco, but nobody wanted to come to Lazio. We were a bit upset. At the end, Jonathan Biabiany seemed to be a done deal, but evidently he was happy where he was at Parma.

                        Kommentaar


                          Üllatus üllatus miks keegi tulla ei taha
                          Müü see klubi maha ja mine abiellu Tarega!
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            Ma ei saa aru millest selline nutt ja hala lahti läinud on. See on ju loogiline et Herr-Aanus ei saanud uppuvale laevale jääda ja Serie A 10 koha piirimail vegeteerimine küll kohe kindlasti Brasiilia piletit kinni ei maksa. Oli vaja edasi liikuda kuhugi kus on võimalik positiivselt areneda.

                            samal lainel jätkate, siis kes suurtest nimedest peaks üldse tahtma sellise "klubiga" liituda? Isegi väike värdjas sitaratas Gio-vitt-viltu saatis selle klubi pikalt, sest näeb suuremat potentsiaali Rube 7nda valikuna kui Nazio põhimehena. See on väga karm reaalsus poisid.

                            Koristage oma linnusitt nüüd kokku ja puhake oma Rehade ja Geytadega jalgu - suur tulevik on ees!
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Noh Bocky!!!!!! Reja rivistas ülesse oma parima ja võtsime järjekordse solid võidu. Seda ilma Hernaneseta pealekauba.
                              Mis ma oskan öelda...oma poiss Antonio Candreva jälle parim või Keita järel parim. Reja on Kunn!!!!!!!!!!!!
                              Nüüd vaid loota, et Juventus keerab kerasid säästuInteirle ja äkki hakkab Hernanes juba täna õhtul nuttu laskma, kuskil VIP tsoonis kus Mourinho aegade kanakoibade ja shampuse asemel pakutakse nuudleid ja leiba.


                              FORZA LAZIO!!!!
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Reja teeb oma tööd ikka südamega. Vara veel mercatot kokku võtta, laseme Helduril ja Kakutal ka mõned mängud ära teha. Igatahes täna tehti üks väga soliidne võõrsilvõit, ok Chievo pole megatugev vastane ka just, aga 3 punkti hea mängu ja nulliga kaitses on raske see hooaeg kõigile , peale top2 ehk. Candreva ja Keita eeskujulikud. Reja on isegi 'flop' Biglia suutnud asjalikke liigutusi tegema panna. Klose ja Lulic on muidugi hetkel vormist väljas veel, aga aega on veel derbini

                                Kommentaar

                                Working...
                                X