320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

S.S. Lazio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Millegipärast on mul tunne, et kui Mauri oskaks eesti keelt siis ta naeraks su kommentaaride üle.
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      Siiski paistab, et Cana ja Klose ei ole kaartidega väljas. De Vrij läheb homme ülevaatusele...eks siis näha ole, kui hull asi on.
      Radu võiks ka nagu juba tagasi tulla...Konko samuti. Marchetti on veel 2 nädalat outis...Berisha justkui on paremaks muutunud küll.
      Juve võit oleks ikka võimas nurgakivi. Pole paremat momenti selle realiseerimiseks....mõned head tähtmängijad on puudu....enamus toladel on CL mäng juba peas ja Parma loss on nagu kirss tordil. Samas Laziol on kindlalt Juvele kõige lähem meeskond kvaliteedilt, ülihea võitude run ja justkui sisekeemia on kõige paremas seisus. A as rioma on hale saast ka muidu!


      FORZA LAZIO!!!
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        De Vrij paistab suht ok korras olevat...Juve vastu kahjuks pole ja peaks puuduma 2-3 mängu. Asi mida ma tähele ei pannud oli aga Parolo vigastus. Nimelt siis ribi mõrane....2-3 mänug outis. Marchettil ninaluu. Radu ja Konko on teadmata.
        Loodame siis, et Juve on väsinud ja korjab veel vigastusi ülesse....niiiceeeee


        FORZA LAZIO!!!
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Algselt postitas Uuu Vaata postitust
          ......... ja korjab veel vigastusi ülesse....niiiceeeee


          FORZA LAZIO!!!
          thats not nice thing to say....

          Kommentaar


            Muidugi ei ole, aga ma julgen seda välja öelda. Nagu muud vennad oleks hullud filantroobid siin.
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              maitse asi...mina tahaksin näiteks, et nii Laziol kui Juvel oleks selleks mänguks välja panna parim võimalik koosseis. Tegemist on vähemalt hetkel kahe Serie A kindla tipuga, seega tahaks näha võimalikult kvaliteetset jalgpalli.

              Kuigi ootan Juve võitu, oleksin nõus ka kolme punkti loovutamisega ülla eesmärgi (loe: ühe teise pealinna klubi kolmandast kohast alla poole vajumise ja seal püsimise) nimel. Viimaste mängude põhjal ei julge siiski võitjat ennustada ja ise panen raha pigem viigile.

              Kommentaar


                Täesti nõus sinuga! Eks ma ikka kardan Juvet...hea treener ja pikalt hästi kokku mängiv punt. Kuid samas kardan ka üleliia palju...Lazio mänge vaadates kiirgab see enesekindlusest ja professionaalsusest. Aga kahe väga tähtsa mängija puudumine võib saatuslikuks saada kuna asendusmehed pole selles võiduseerias pidevalt sees olnud.
                Loodan samuti näha kvaliteetsest duelli. Viik oli ka mu esimene arvamus, aga hetkel usun, et Pioli saab hakkama nagu ka poisid ja jätkame võidu kursil. Juve on kinlasti väsinud Monaco mängust ja neidki vaevavad vigastused. Mis puutub rioma tampimisest veel sügavamale tabelisse on rohkem Napoli ja Viola teha või Sampi kui nad üllatavad.


                FORZA LAZIO!!!
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  ma arvan ka, et puhtalt häälestatuse pealt võib Lazio mängu ära teha. Õnneks mäng Monacoga üleliia kurnav ei olnud ning kõik jäid ka terveks.

                  Roma kohta veel nii palju, et vaadates viimaseid tulemusi ja mängupilti, pole teistel vaja väga midagi teha. Nad teevad selle jaoks kõik ise, et 4-5na lõpetada.

                  Kommentaar


                    Praegu peab tõesti lootma vaid häälestuse peale...küll same ka ilma De Vrij ja Parolota hakkama....Keita võiks oma esimese värava näiteks Juve vastu lüüa ja winner goal oleks eriti lahe.
                    Ja rioma suhtes olen nõus....hetke runi peale peaks olema vaid aja küsimus, kui CL kohalt välja langetakse.

                    Palju Õnne sünnaks Andersonile! Liikvel on ka kuulujutud, et Lotito pakkus Manule Henrandeze eest 11 milli euri.
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Chich oleks teile ründesse päris idekas ju.
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        Mina oleksin poolt. 11 milli on suur raha, aga kui Pioli on sellise soovi välja käinud siis ma vastu ei ole. Eks tal ikka mingi visioon seal peas ringi uitab.
                        Daje!!!
                        1.totti koondisesse.
                        2.Money talks bullshit(totti) walks.
                        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                          Mina oleksin poolt. 11 milli on suur raha, aga kui Pioli on sellise soovi välja käinud siis ma vastu ei ole. Eks tal ikka mingi visioon seal peas ringi uitab.
                          Sisuliselt on Chicarito natukene Klose sarnane ründaja, pole eriti nähtav võibolla mängu ehitamisfaasis, aga kui mees on hoos, on ta värava ees täiesti korralik mees. Hea pea mäng ja selline mõrvarlik vaist olla õigel ajal õiges kohas.

                          Kommentaar


                            Rõõm kuulda....pole kunagi ta eriline fänn olnud....ei oska teda hinnata. Aga CL minnes ON ühte maailmatasemel ründajat kindlasti vaja.
                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              Hoihoi. Sõber Markku on siin nii õhku täis läinud koos oma taskukoera vänt-ettetahaga. Nautige oma positsiooni liigas ja tehke kuvarite ees ikka palju selfisi koos hetke liiga tabeliga. VIIMASED VÕIMALUSED!!!(õppust kuidas selfisi õigel ajal ja õigel hetkel teha võite võtta Kuninga enda käest viimasest Roma derbist).

                              So self aware so full of shit

                              Kommentaar


                                Miks sa räägid?
                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X