320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

S.S. Lazio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Francesco Vaata postitust
    Hoihoi. Sõber Markku on siin nii õhku täis läinud koos oma taskukoera vänt-ettetahaga. Nautige oma positsiooni liigas ja tehke kuvarite ees ikka palju selfisi koos hetke liiga tabeliga. VIIMASED VÕIMALUSED!!!(õppust kuidas selfisi õigel ajal ja õigel hetkel teha võite võtta Kuninga enda käest viimasest Roma derbist).

    Konn püksis?

    Kommentaar


      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
      Konn püksis?

      Ei konna jahihooaeg on möödas. Kajaka oma just hakkas. Paned tähele ka üldse midagi?
      So self aware so full of shit

      Kommentaar


        Minuarust hakkas just kollaseid liibuvaid kostüüme kandvate homode hooaeg......kes esimesena tagaukse majoneesiseks saab on totti.
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Algselt postitas Uuu Vaata postitust
          Minuarust hakkas just kollaseid liibuvaid kostüüme kandvate homode hooaeg......kes esimesena tagaukse majoneesiseks saab on totti.
          No see on sinu arust. Sa pole just kõige targem tüüp ka.
          So self aware so full of shit

          Kommentaar


            Ma ei pruugi tark olla, aga see, et sa rioma fänn oled näitab, et sündides jäi sul aju kadunuks. Arstid kardavad, et sul pole aju kunagi olnudki.
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              Sellepärast sa soovisidki jõuluvanalt iga aastal sama : Kallis Jõuluvana maa tahan saada keenjuseks!
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                No UUU, kas näeme juba aasta pärast samal ajal helesiniseid kotkaid geymaride vastu mängimas ?

                Kommentaar


                  Mis sa tõsiselt arvad, et Lazio peaks putsilonat ja gaymari värisedes kartma? Kukkumisi väga polnudki ja võimas mäng koos erilise ebaõnnega PSG poolt...midagi pole öelda. Aga elame üks mäng korraga pullivend.
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Algselt postitas uuu Vaata postitust
                    mis sa tõsiselt arvad, et lazio peaks putsilonat ja gaymari värisedes kartma?ei kukkumisi väga polnudkiwow tõesti eriti polnud ja võimas mäng koos erilise ebaõnnega psg poolt cavani sucks...midagi pole öelda. Aga elame üks mäng korraga pullivend.
                    edu !!!

                    Kommentaar


                      Sullegi!!!
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Mänju ja nazio leidsid teineteist. Imre Zooäär poetaks rõõmupisara hetkel.

                        Maailma parimas vormis Lazio on 1p ees täiesti perses ja unlucky Romast, wohooo. Muideks kes teil parasjagu kuningas on, pole viimaseid uudiseid lugenud?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                          Ma ei pruugi tark olla, aga see, et sa rioma fänn oled näitab, et sündides jäi sul aju kadunuks. Arstid kardavad, et sul pole aju kunagi olnudki.
                          Markku, ära labiilseks mine. Loe mu postitust uuesti läbi kajakahuumori silmade. Aga su mõte jääb samaks ka minu silmis.
                          So self aware so full of shit

                          Kommentaar


                            Kui sa majoneesipeer pole märganud siis Lazio oli veel natuke aega tagasi seist peaagu 20 punktiga maas....nüüd oleme möödas ja aina rohkem kaugemale lähme....mõtle ennem midagi ütled konnakulles.
                            Manu pooldajate hulka kohe kindlasti ei kuulu, aga tore, et kutid oma mängijat tutvustama tulid.
                            Aga nüüd ruttu Vitturbe ja Gayvinho postrile onama.
                            Aaaa meil muide pole mingit otsest Kunni....kõik praeguses edus süüdi olevad vennad on Kunnid. Pioli saab ametlikult Kunniks, kui Juvet võidame. Me mängime ja elame mäng korraga mitte ei kõvata ja tee selfisid nagu mingi home gay kollases liibuvas kostüümis.
                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              Labiilne on kogu aeg see teema....aga kutid edu....vast lõpetate ikka grossi ja printeri ees....vastasel juhul oleks ikka eriti nutine see aasta teile.
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                                Labiilne on kogu aeg see teema....aga kutid edu....vast lõpetate ikka grossi ja printeri ees....vastasel juhul oleks ikka eriti nutine see aasta teile.
                                Noh näed. Vana hea Uuu tagasi. Ehk selle foorumi kõige suurem kahju ongi see et sa kajakaid toetad..või siiski mitte. Igatahes tänud. Aga see sama 20 punkti peaks sullegi ehk mingisuguse märkuse tegema? Hundid olid õigel teel ja asi läks putsi vahepeal, ega sellepärast nüüd linnuliha ulukilihaga võrdlema saa hakata ju?
                                So self aware so full of shit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X