320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

S.S. Lazio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Uuu Vaata postitust
    Kui sa majoneesipeer pole märganud siis Lazio oli veel natuke aega tagasi seist peaagu 20 punktiga maas....nüüd oleme möödas ja aina rohkem kaugemale lähme....mõtle ennem midagi ütled konnakulles.
    Manu pooldajate hulka kohe kindlasti ei kuulu, aga tore, et kutid oma mängijat tutvustama tulid.
    Aga nüüd ruttu Vitturbe ja Gayvinho postrile onama.
    Aaaa meil muide pole mingit otsest Kunni....kõik praeguses edus süüdi olevad vennad on Kunnid. Pioli saab ametlikult Kunniks, kui Juvet võidame. Me mängime ja elame mäng korraga mitte ei kõvata ja tee selfisid nagu mingi home gay kollases liibuvas kostüümis.
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      Kuidas AS Romalased sellesse suhtuksid, kui CL koht oleks alles, aga Lazio lõpetaks teist eespool?
      slimm.ee

      Kommentaar


        Tuvid vardasse

        Kommentaar


          üks suuremaid lisandväärtusi Itaalia jalgpalli fännamise juures Eestis on soccerneti Rooma klubide alafoorumid. Kui kuidagi tuju heaks ei saa, siis neid kahte foorumit lugedes tuleb vägisi muie näole. Tuhat tänu teile selle eest ja keep up the good work!

          Kommentaar


            Marchetti võeti kaasa. Radu ja Gentiletti jäid koju. Edu poisid! Tooge 3 punkti koju ja paneme võidukalt edasi.....



            FORZA LAZIO!!!!
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              Samuti soovin edu ka Edy Rejale. Küll sa viigi välja võitled Olimpicol!
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                Hoihoi. Sõber Markku on siin nii õhku täis läinud koos oma taskukoera vänt-ettetahaga. Nautige oma positsiooni liigas ja tehke kuvarite ees ikka palju selfisi koos hetke liiga tabeliga. VIIMASED VÕIMALUSED!!!(õppust kuidas selfisi õigel ajal ja õigel hetkel teha võite võtta Kuninga enda käest viimasest Roma derbist).



                Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                Ei konna jahihooaeg on möödas. Kajaka oma just hakkas. Paned tähele ka üldse midagi?
                Noh, sellelt pildilt leiame ikka faasani, mitte kajaka.
                Elu on lühike, pidu on pikk.

                Kommentaar


                  See on ju Francesca... tema käest küsid mis või kes on ornitoloog, siis pakub huupi et küllap vist mingi naistearst...

                  Aga kriitika on siiski õige, ei maksa nüüd selle ühe vormisähvaka pealt mingeid erilise järeldusi teha, et CL poolfinaal juba sama hea kui taskus (see on ühe teise klubi fännide leivanumber) Juventuse mäng on tõsine eksam Piolile ja võib jälle rütmi segi lüüa kui varasematest vigadest ei ole õppinud. Setanta paneb muidugi ilusti paika, kes on suurklubid ja kes Serie B, Roma vs Atalanta ilusti otse olemas - tabeli 1 ja teine 2 mängivad ei ole oluline otse näidata... streamida, et seda koledat away särki 90 minutit kannatada, ma ei ole vist nii fänn
                  Peab vist hoopis kalale minema, ilm on ilus.

                  Kommentaar


                    Mul sõber just ütles, et Setanta näitab Juve mängu livis.
                    Väidetavalt siis Pioli 4-3-3 peale minemas ja Candreva alustab pingilt. Pioli ole mees ja soorita eksam!!!!!


                    FORZA LAZIO!!!
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                      See on ju Francesca... tema käest küsid mis või kes on ornitoloog, siis pakub huupi et küllap vist mingi naistearst...

                      Aga kriitika on siiski õige, ei maksa nüüd selle ühe vormisähvaka pealt mingeid erilise järeldusi teha, et CL poolfinaal juba sama hea kui taskus (see on ühe teise klubi fännide leivanumber) Juventuse mäng on tõsine eksam Piolile ja võib jälle rütmi segi lüüa kui varasematest vigadest ei ole õppinud. Setanta paneb muidugi ilusti paika, kes on suurklubid ja kes Serie B, Roma vs Atalanta ilusti otse olemas - tabeli 1 ja teine 2 mängivad ei ole oluline otse näidata... streamida, et seda koledat away särki 90 minutit kannatada, ma ei ole vist nii fänn
                      Peab vist hoopis kalale minema, ilm on ilus.
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                         



                        See foorumis palju kiidetud vatnikute kava süüdi, et ma esimest poolaega ei näe kui tõesti tuleb otse

                        Kommentaar


                          Allegri vs Pioli=Allegri wins
                          Pioli astus ämbrisse taktikaga. Mida sa vitt üldse mõtlesid, kui jätsid Candreva välja? Tood venna sisse, kui vaese mehe Chelsea oli lukku tõmmanud. Juve on Itaalia meister, aga siit mängust on õppida ja ilmselgelt Laziost saab suur jõud. Materjali on küllalt ja rohkem veel. Väga sõbralik õhkkond Itaalia parimate meeskondade vahel. Allegri on nii kunn, et kõik kes seda venda maha tegid laske Maiconil endale rosinasse keerata...ilma selle vennata ei oleks Juve seal kus ta on.
                          Minu silmis mängisid kõik hästi, aga teises väravas on süüdi Cana. Ja sellepärast ootan tagasi juba tänagi vist pingil olnud Gentilettit ja De Vrijd. Suurim takistus on jälle võidulainele saada. Aga ennem siis suur suur patsutus Edy Reja õlale, tee ära pasapruunidele.


                          FORZA LAZIO!!!!!
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                            Allegri vs Pioli=Allegri wins
                            Pioli astus ämbrisse taktikaga. Mida sa vitt üldse mõtlesid, kui jätsid Candreva välja? Tood venna sisse, kui vaese mehe Chelsea oli lukku tõmmanud. Juve on Itaalia meister, aga siit mängust on õppida ja ilmselgelt Laziost saab suur jõud. Materjali on küllalt ja rohkem veel. Väga sõbralik õhkkond Itaalia parimate meeskondade vahel. Allegri on nii kunn, et kõik kes seda venda maha tegid laske Maiconil endale rosinasse keerata...ilma selle vennata ei oleks Juve seal kus ta on.
                            Minu silmis mängisid kõik hästi, aga teises väravas on süüdi Cana. Ja sellepärast ootan tagasi juba tänagi vist pingil olnud Gentilettit ja De Vrijd. Suurim takistus on jälle võidulainele saada. Aga ennem siis suur suur patsutus Edy Reja õlale, tee ära pasapruunidele.


                            FORZA LAZIO!!!!!
                            Ehk oli Candreva pisut vigane? Kuidas Rizzoli oli, vilistas ausalt?
                            Elu on lühike, pidu on pikk.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                              Ehk oli Candreva pisut vigane? Kuidas Rizzoli oli, vilistas ausalt?
                              Kui sul on nägu täis häbemekarvu, siis sa oleks ka "pisut vigane". Kõik oli ausat ja konkreetselt. Tuvid lasti surnuks. Ma kordan, tuvid tapeti!
                              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Lazio sai selle mängu tappa, aga kordan uuesti, et õige lähenemisega oleks seis teispidi võinud olla. Pioli vigade parandus saabki olema karika finaal. Oleks täis kaitses passinud juve ühe värava läbi lasknud oleks tekkinud ehmatusest kindlasti vaba ruumi nii Candrevale kui Adersonile. Aga Juve kaitse ei lekkinud eilsel õhtul. Ma isegi ei sõimand ühtegi juve venda...õhkkond oli tõesti väga cool. Mängu lõpus lendas Buffon koondisesõbra Candreva juurde...Vidalid Keitad. Chiellini rääkis pikalt Cataldiga ja peale punast jooksis poissi rahustama...eks see kaart õige oli ka. Rizzoli oli hea vile.
                                Ja keegi piider mainis siin mingit habet Candreva näol...sa peldik oma putsi kukkunud keskkaitsa molli oled lähemalt uurinud? Vaata teil on seal üks selline piider nimega De Pussy.....maru sarnased Candrevaga....kolm erinevuse neil siiski on...Candreva reetis rioma ja on Lazio tippmängija, erinevalt depussyst ta on väljakul Kunn ja mängib koondise eest. Conte ei viitsi piidreid(depussy, balotilli) enam kutsuda.


                                FORZA EDY E LAZIO!!!!
                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X