320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

S.S. Lazio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hetkel siis kordus Setantast HDs ilusti. Mauricio punane on ikka täiesti imetud! Selliseid kontakte pole selle hooaja jooksul ühtegi ära vilistatud ja nüüd siis 'kindel punane', just eelmine voor Atalanta vastu sai Keita 10m lähemal ja 3x tugevam puude tagant jalgadesse = sukeldumise eest kollane
    Loodetavasti on nüüd kogu meeskonnal sellest teatrist mott laes ja viimased 3 mängu antakse endast 150%, tuleb siis mis tuleb, ega konkreetse huijamise vastu ei saa...aga ise tuleb teha kõik mis võimalik, täna jäi vaid mõni millimeeter puudu 2-0st ja siis poleks ka see kollases kloun seda naljakat Interit võidule tassida suutnud.

    Kommentaar


      nagu roma, nii ka lazio.endine oma poiss tagus ära rsk

      Kommentaar


        Las see piider arvab, et on nüüd ulme tegija ja Lotito peaks eriti kurb olema(lol)....OLEKS meil natuke õnnegi olnud oma sitterite lahendamisel istuks see brassist läbipõlenud wannabi kuskil riietustuumis Palitsio pats aanusesse torgatud ja nutaks pihku. Rääkimata sellest kohutavast vilest. Peaasi, et see vaimselt halvasti ei mõju...loodan samuti, et poisid saavad hoopis hoogu juurde ja tapavad mängud ennem ära, kui debiilis kohtunik seda teeb.
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Nii just lõppes UUU HQ Tallinn üldkoosolek:
          Tänasest päevast alates katkestati igasugused sõprussuhted sellise putsklubiga nagu Milano Inter, olete samasugune saast nagu rioma. Hetkel on Lazio ainukesed sõprusklubid Atletico Madrid, Chelsea, Manu ja Juve.
          Hääletusel osalesid Edy Reja, Ayodele Makinwa, Fredy Guarin, Ousmane Dabo, Etkar Savisaar, Marco Parolo, Igli Tare ja Cristian Brocchi.
          Kaks kehtetut häält oli ka kuna Etkari pominast ei saanud keegi midagi aru ja kahjuks Fredy Guarin ei oska kirjutada. Viimasega suhtlesimegi pildiraamatu ja käeviibetega. Koos Etkariga lonkasidki Vallibaari suunas minema igatahes....kaks pead on üks pea. Kui ma nüüd mõtlema hakkan siis kuidas see Guarin üldse siia sattus?

          FORZA LAZIO!!!
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            mõttetu hakata sildu põletama. istusin täna autos koos eesti nerazzurri hõimu liidriga, vestlesime veidi. lubas isegi mul derbit vaadata koos oma lahedate sõpradega nagu cannuman jne. võib-olla. asjaolud täpsustamisel.

            põhjus - keegi peab laziot ka esindama. mida teeb vendetta ja mida teeb Uuu, ma ei tea. kus ülejäänud on?
            slimm.ee

            Kommentaar


              Mina äraostetud luuseritega enam koostööd ei tee. Neil vist endiselt häbi maani sest teavad, et nad pole võiduga kuidagi seotud.....no va Hernaanus..ta arvab endiselt, et Lazio mängiti julmalt üle...omaarust nüüd meeletu kangelane oma 2 väravaga
              Mina püüan derbyle pileti saada ja loodan väga Olympicol olla Laziole toeks...Isegi, kui Serie-A tagatoas on otsustatud neid igati pidi takistada CL jõudmast. Ennem derbyt tuleb kuidagi Sampdoria alistada...De Vrij võib endiselt puududa.....ohhhhjahhh
              Edit: De Vrij ja Biglia on mõlemad puudu Sampi vastu....tra küll ma ütlen

              FORZA LAZIO!!!!
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                Seda oli arvata et sarnasel rube fännidele kukuvad ka laziale merdad esimesel võimalusel hädaldama ja ette vabandama. Päris hale on lugeda. Küll on see puudu ja teine puudu. Tuletan meelde et AS Roma 1927 mängis hooaja esimese (parema) poole põhimõtteliselt B kooseisuga aga ikkagi oleme kõigist üle. Võtke ennast kokku ja säilitage mingigi uhkuse kübe.

                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  Huvitav kas siis derby aega/kuupäeva muudetakse coppa pärast või ei?

                  Sampdoria vastu siis Biglia, Marchetti, Mauricio suurtest nimedest väljas....Nii Lulic, Cataldi, kui ka De Vrij reisisid kaasa. Eks näha ole kas mängima ka saadetakse.
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Biglia vigastatud?
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      Biglia saadeti Interi vastu ikka kerge riskida ja saime oma karistuse....ütleme nii, et tegime rioma styli. Sellepärast hoitakse nii Gentilettit, kui ka De Vrij ikka eemal.
                      Biglia jaoks võib hooaeg läbi olla...paremal juhul räägitakse, et derbyks tagasi....kahtlen.
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Aplaus Piolile ja kuttidele! Üliraske mäng koos Gentiletti comebacki ja winneriga....super!!!!
                        Väravast alates pm mängu ei näinud. Arvata võib, et Mihaljovic tekitas ikka ohtlikke võimalusi ja pahandust. Õnneks seekord võit on meie ja tagasi teisel positsioonil. Tore näha, et De Vrij tuli ka vahetusest sisse....Juventuse vastu on siis keskkaitsesse Mauricio, Gentiletti ja De Vrij option olemas. Kiiret paranemist ka Bigliale. Nüüd ootame homset ja vaatame kas prükkarid ja pederastid eksivad.


                        SEMPRE FORZA LAZIO!!!!
                        Daje!!!
                        1.totti koondisesse.
                        2.Money talks bullshit(totti) walks.
                        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                        Kommentaar


                          Hetkel paistab, et derby viiakse esmaspäevale. Lazio vaatevinklist super, kui nii läheb, aga mul lennupiletid ostetud. Ei olegi midagi hullu, aga hetkel jään ilma derbyjärgsest vabast päevast....traaaaaa
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            Ma ei oleks nii kindel. Ainult tänu Lotito faktorile võib see juhtuda. Üldiselt 6 päeva enne mängu selliseid muudatusi ei tehta.

                            Kommentaar


                              Coppa varasemaks vedamine Juve heaoluks pole ka kõige ausam või mis?
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Nojah samas seal oli vaja nihutada kuna mängud olid 24h vahega. Variant oleks olnud ka enne Serie A viimast vooru coppa mängida, aga see ka hea lahendus poleks olnud.

                                Kolmapäeval ja pühapäeval mängimine on samas muidugi tavapärane, vast saate järgmine hooaeg seda rohkem maitsta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X