320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

S.S. Lazio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui Cannu nüüd endast Selfiestickiga(tm) tehtud selfiet olümpiko peldikust ei pane siis ta pole mu sõber enam.
    Algselt postitas Iceman
    Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

    Kommentaar


      Napoli võit pühapäeval jätab Lazio CL-ist välja!

      Kommentaar




        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar






          Uskumatu skill ikka sul count, pärast sinu pregame jinxi oli kindel kus täna raha 4xselt tagasi saab (äriidee uueks hooajaks, tee mingi paid subscription, tõsiselt ). Oleks veel olnud mõistust Mbwia AGS ka võtta siis võiks sulle isegi välja teha teie suure võidu auks...

          Katastroof Pioli poolt, absoluutlselt ei suutnud reageerida toimuval samas kui Rudi Pjanici sissetoomine oli otse kümnesse. GAME OVER veel ei ole, aga ausalt öeldes see 3mas koht on suhteliselt suva, ei ole usku et Pioli suudaks vähegi tugevama vastase playoffis alistada.

          PS Setanta MERDA! Mingit mõttetut hoki kordust näidata sellise mängu asemel...ema anna padruneid tõesti---

          PS2 ootame siis UUU seiklusjutte Olimpico peldikusüsteemist, tundub et kuna keegi Pioli pihta juustukangi või midagi analoogset ei visanud, väga suure tõenäosusega oli UUU neutraliseeritud vähemalt teisel poolajal!

          Kommentaar


            There was also condemnation for Daniele De Rossi, who was pictured during the celebrations holding up his middle finger on both hands towards the Lazio supporters.



            #ROMANISTA!
            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              De Rossi näitas kuskil omade tribüüni ees üle 100 meetri kauguse asuvale Lazio tribüünile keskmisi näppe ??
              harva kohtab nii vapraid mehi ...

              meenub et Di Canio pärast värava löömist ülbitses teie curva ees

              Kommentaar


                Ma hakkan vaikselt maha rahunema....Cannu vast jõudis ka turvaliselt koju, me oleme igatahes. Muidu rääkida oleks palju ja meil isegi ühine selfie rioma fännide tsoonis kus pildil vist 3 Mediaseti näkki, Cännu, mina ja mu erapooletu sõber(kes tegelt peaagu sai nuuti riomanistide käest)
                Muidu nagu tõesti summutaks selle tulemuse selle meeletu emotsiooni alla ära, aga Vendetta veits hirmutab. Ma sealt tribüünilt vaadates ei süvenenud ei mingisse taktikasse ega musse...Kas tõesti Pioli fail???? Esimene poolaeg oleks pidanud ära kasutama oma võimalused, aga tõesti teisel poolajal jäi asi hambutuks veidike...viigivärav oli muidugi kena ja siiamaani hääl ära. Aga jah Kristjan või keegi võiks Pioli käekäiku derby ajal lahti kirjtuada...ses mõttes, et kui ta ikkagi konnajopski käest üle mängiti siis tõesti ikka oleme 0-s tagasi ju. Putsi ma ei tea ise ka enam...kaotus oli ikka megalt valus ja kogu tripp mis õnneks saigi peale derbyt läbi võttis ikka väga kurva noodi....nüüd natuke maha rahunedes respect Cannule, et madalat profiili hoidis, kui hiljem meil teed jälle ristusid.....Lazio võidu korral oleks asi ikka väga hull olnud Pildimaterjali kindlasti meil on. Iseasi kas ja kuna nad siia jõuavad....üks pilt mul on tõestuseks, et olin Olimpicol rollu ja Eesti lipuga.



                Aga üks asi on kindel....Curva Nord mängis Sudi küll igas mõttes üle....asi seegi!!!!SEMPRE FORZA LAZIO!!!!
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                  nüüd natuke maha rahunedes respect Cannule, et madalat profiili hoidis, kui hiljem meil teed jälle ristusid.....
                  Mis ma maaslamajat ikka löön. Nagu ütlesin siis nr 1 on et elusalt ja tervelt koju ja nr2 et Roma võidaks. Hääl on siiani ära. Puhtas eesti keeles karjusin Taunile, mis ma tast arvan. Ja arvasin päris palju.

                  Pärast Nazio viigiväravat oli triüünidel ka väike rüselus, kus ilmselt keegi viga ei saanud. Hundin söönud ja joonud ja tuvidel ees komandeering prügilasse.

                  Sieg Heil ja aitäh et te olemas olete, muidu poleks nii meeldivat võitu võimalik võtta.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                    Aga üks asi on kindel....Curva Nord mängis Sudi küll igas mõttes üle....asi seegi!!!!SEMPRE FORZA LAZIO!!!!
                    Sa vist magasid ka midagi maha...



                    Oggi nessuna coreografia per la nostra dignita. Un vero presidente non insulta la sua gente
                    Today no choreagraphy for our dignity. A true president doesn’t insult his people



                    2nd Place: for us, minimum goal (roughly), for you, World Cup win!
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Värav oli kena teilt, Andersonil mõnus sööt

                      Kommentaar


                        Andersoni sööt tõesti oli ilusasti mõõdetud ja kõik edasi oli ka võimas, kui seda kõike sealt sama külje pealt vaatad.

                        Aaa riomal polnud koreograafiat mingi eetika valemi järgi??? Mida iganes...mage värk lihtsalt klounid.
                        Daje!!!
                        1.totti koondisesse.
                        2.Money talks bullshit(totti) walks.
                        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                        Kommentaar


                          väga edeva lõpu pakute liigahooajale. olenemata lõpptulemusest on mäng olnud äge...hunnik kaarte, eksitud pennal napoli poolt ja hiilgav vahetus Onazi näol....mis veel ühelt mängu lõpult tahta... kui nii edasi läheb, lükkate Roma CL-i eelringi, kuna neil paistab kaotus väga reaalne olevat....Edu!

                          EDIT!! ja lõppu veel ka Klose.

                          Kommentaar


                            nice job!!!!!!!!!!!!!!!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas nukky Vaata postitust
                              väga edeva lõpu pakute liigahooajale. olenemata lõpptulemusest on mäng olnud äge...hunnik kaarte, eksitud pennal napoli poolt ja hiilga vahetus Onazi näol....mis veel ühelt mängu lõpult tahta... kui nii edasi läheb, lükkate Roma ML-i eelringi, kuna neil paistab kaotus väga reaalne olevat....Edu!
                              Romal oli 4p edu, seega impossibru

                              Kommentaar


                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                Romal oli 4p edu, seega impossibru
                                my bad, vaatasin tabelit kuidagi valesti. Mäng oli kena sellegi poolest!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X