320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NHL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kyps Vaata postitust
    Seevastu meeletut ründevõimu omav Ottawa on suutnud esimeses 4-s kohtumises kõigest 7 kotti lüüa. Kahel korral on suisa nullipoisteks jäädud.

    Lisaks veel eelmise aasta meistri Carolina kahvatu alguse, kes on saanud esimesest 4-st mängust vaid näruse punkti.

    Ja nt Red Wingsi suguse satsi resultatiivseim vend on J.Williams 3 väravaga ... Kus on Datsykid ja Zetterberid?

    Kommentaar


      Algselt postitas kyps Vaata postitust
      Seevastu meeletut ründevõimu omav Ottawa on suutnud esimeses 4-s kohtumises kõigest 7 kotti lüüa. Kahel korral on suisa nullipoisteks jäädud.
      Nüüd on küll kolme viimase mänguga 21 väravat löödud, aga mis kurat on lahti Daniel Alfredssoniga? Neis kolmes mängus on tema kontole kantud 0 väravat, 2 söötu ja 5 lööki raamidesse.

      Kommentaar


        Algselt postitas laurenzo Vaata postitust
        Neis kolmes mängus on tema kontole kantud 0 väravat, 2 söötu ja 5 lööki raamidesse.
        Võtavad jah tuure üles. Aga Daniel ei mängi enam Heatley ja Spezzaga ühes ründekolmikus ja kõiki powerplaysid vahib kah pingilt. RW kohal vist hetkel esimeses kolmikus nooruke Eaves.

        Penguinsi edu teeb ainult heameelt, aga enne kui pingviinide pidurdamatusest rääkida, vaadake ka Buffalot. Võimas sats.

        Kommentaar


          Kätte on jõudmas see hetk, kus NHL-is ollakse purustamas üht "järjekordset" Super Mario poolt juhitud meeskonna rekordit. Buffalo Sabres , kellel on võimalus purustada see enneolematu seitsmeteistkümne mänguline kaotuseta seeria rekord põhihooajal, millega Pingviini poisid said hakkama kuldsel 92/93 hooajal, on oma hiilgava algusega pannud kindlasti paljusid pead vangutama ning ühtlasi mõtlema ka sellele, et milleks on Buffalo võimeline kevadistes play-off-ides?(Nende sinna jõudmine ei tohiks enam vist kahtluse all olla..või siiki on ..ei-ei, kindlasti kohe mitte).

          Muideks postitan siia ka Buffalo Sabresi järgmise kaheksa kohtumise ajakava, et kõik "Pingviinide fännid" saaksid kaasa elada sellele ajaloolisele sündmusele.

          28.oktoober Atlanta Trashers (K)
          2.november Boston Bruins (V)
          4.november Toronto Maple Leafs(K)
          5.november New York Rangers (V)
          10. november Florida Panthers (K)
          11.november Philadelphia Flyers (V)
          13.november Carolina Hurricanes (V)
          15. november Ottawa Senators (K)

          Spekuleerima ma tulemuste üle ei hakka, aga kohtumine Ottawaga tõotab erilist tulevärki..

          Lühidalt ka Chicagost..We are slip down over the mountain.
          Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
          "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

          Kommentaar


            Algselt postitas jazzjansa Vaata postitust
            Kätte on jõudmas see hetk, kus NHL-is ollakse purustamas üht "järjekordset" Super Mario poolt juhitud meeskonna rekordit. Buffalo Sabres , kellel on võimalus purustada see enneolematu seitsmeteistkümne mänguline kaotuseta seeria rekord põhihooajal, millega Pingviini poisid said hakkama kuldsel 92/93 hooajal, on oma hiilgava algusega pannud kindlasti paljusid pead vangutama ning ühtlasi mõtlema ka sellele, et milleks on Buffalo võimeline kevadistes play-off-ides?(Nende sinna jõudmine ei tohiks enam vist kahtluse all olla..või siiki on ..ei-ei, kindlasti kohe mitte).

            Muideks postitan siia ka Buffalo Sabresi järgmise kaheksa kohtumise ajakava, et kõik "Pingviinide fännid" saaksid kaasa elada sellele ajaloolisele sündmusele.
            Kuldsed oli varasemad aastad ( Stanley Cup võideti hooaegadel 90-91 ja 91-92).
            Ja enne esimese kaotuse saamist on kõikidl meeskondal võimalus seda rekordit purustada. 8 võitu on väga raske saavutada. Panustan sellele, et Buffalo kõrbeb järgmise 3 vooruga.
            Lühidalt ka Chicagost..We are slip down over the mountain.
            Ja seda ütleb nn Chicago fänn

            Kommentaar


              Algselt postitas Tembu Vaata postitust
              Kuldsed oli varasemad aastad ( Stanley Cup võideti hooaegadel 90-91 ja 91-92).
              Kui miskit sõnaga kuld kirjeldada, siis ei pruugi see alati tähendada koheselt mõningast tiitlivõitu. Samas võib seda lauset tõesti ka niimoodi mõtestada ning seega tunnistan ennast osaliselt süüdi.

              Algselt postitas Tembu Vaata postitust
              Ja enne esimese kaotuse saamist on kõikidel meeskondal võimalus seda rekordit purustada.
              Seda nüüd küll, aga tuleb sulle meelde see fakt, millal üldse viimati võideti kahekohaline arv mänge järjest.

              Algselt postitas Tembu Vaata postitust
              8 võitu on väga raske saavutada. Panustan sellele, et Buffalo kõrbeb järgmise 3 vooruga.
              No isiklikult näen ohtu eelkõige ainult Atlantalt, samas NHL-i tase on pärast vahele jäänud hooaega sedavõrd ühtlustunud, et tulemuste ennustamine pärast seda on muutunud sisuliselt tühikargamiseks.

              Algselt postitas Tembu Vaata postitust
              Ja seda ütleb nn Chicago fänn
              Üldiselt ma ennast fänniks ei tituleeriks, aga selliseks "passiivseks" Blackhawksi pooldajaks võiks ennast küll liigitada. Naughty supporter (kuigi sõnale supporter ma erilist rõhku siiski ei paneks) kõlaks kaunis kenasti.

              Miks ma ennast ennist nõnda pessimistlikult Chicago suhtes väljendasin on see seik, et Chicago hetkeseis lihtsalt on selline. Mul on hetkel väga kuri kahtlus, et Chicago ei suuda tulla välja sellest august, kuhu ta hetkel on kukkumas. Kuigi iseenesest ei ole kaks järjestikust kaotust midagi hullu, aga kui vaadata natukene ettepoole, siis kohtumised Anaheimi, nurka surutud Philadelphia, üllatavalt südikalt esineva Islandersi, Detroidi ja Devilsiga, ei sisenda mulle optimismi. Ma ei näe hetkel erilist võimalust, et Chicago peaks neist kohtumistest võtma rohkem kui kaks punkti. Kui asjalood lähevad nii nagu mina eeldan, siis tähendaks see seda, et maagiline piir, mille poole kõik tiimid püüdlevad, tõenäoliselt kaugeneks ning ma millegipärast ei usu, et Chicagol oleks sellist püssirohtu, millega piiri alt piiri peale tõusta.
              Tõsi Havlat on küll vägagi võimas relv, aga millegipärast leiab ta ennast kaunis tihti imelisest IL-listist. Sama lugu on ka Chicago imelapse(või ikkagi Soome) Tuomo Ruutu-ga, kelle tegelikke võimeid me siiski vist näinud ei olegi.Tõsi rookie hooaeg oli tal vägagi õnnestunud, kuid teatavasti kolistab ta juba teist hooaega järjest selle IL-i uksega, seega ei ole vist tegelikkuses kellelgi aimu tema tegelikust võimekusest. Saab näha kauaks teda on jääle, kui ta peaks sinna millalgi naasma.
              Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
              "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

              Kommentaar


                oi bljaa, Flyersit nende endi kodus voita 2-8 on ikka kova saavutus!
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Sama lugu on ka Chicago imelapse(või ikkagi Soome) Tuomo Ruutu-ga, kelle tegelikke võimeid me siiski vist näinud ei olegi.Tõsi rookie hooaeg oli tal vägagi õnnestunud, kuid teatavasti kolistab ta juba teist hooaega järjest selle IL-i uksega, seega ei ole vist tegelikkuses kellelgi aimu tema tegelikust võimekusest. Saab näha kauaks teda on jääle, kui ta peaks sinna millalgi naasma.

                  Pm ta korra jättis juba hoki maha, seoses selle seljavigastusega, mis tal oli, kui ma ei eksi. Tegelt ka supermees on! Loodame, et ikka mängib edasi.
                  How does Freddy Kruger wipe his butt?

                  Kommentaar


                    Montreali hooajaalgusel pole hädagi. 17 silma 12 mängust ja päris kõrge koht ida üldises järjestuses. Eileöine 4:0 Carolinaga oli muidugi eriti magus - Cristobal Huet'lt imeilus nullimäng.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Teppo Numminen
                      INTER ARMA CARITAS

                      Kommentaar


                        Aga palun....




                        See mida kõik juba isegi teatsid, sai ka siis esimese ametliku kinnituse. Ma olen suhtkoht veendunud, et Vene naftamagnaadid kaebavad selle otsuse edasi ning saaga Malkini mängijaõiguste üle alles hakkab tuure üles võtma. Võib-olla "avastatakse" Vene oligarhide poolt õige pea mingisugune uus leping, mis on neil Malkininga juba sõlmitud sellest ajast, mil väike Evgeni Magnitogorski uulitsatel veel ukaad mängis...

                        Igatahes mina jään selle saaga lõpplahendust huviga ootama..
                        Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                        "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                        Kommentaar


                          Mingisugune imelik Põhja-Ameerika spordikanal, mille eest ma maksnud ei ole, jõuab teadmata põhjusel siiski mu digiteeveesse. Kaks korda on viimasel ajal sealt Canadiensi näidatud. Kuna mul öösiti ikka uni natukeseks ära läheb, siis olen veidi vaadanud.
                          Sitalt mängivad praegu, õnnetuseks. Öösel Florida vastu koostöö ikka sugugi ei klappinud. Kurb.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Mingisugune imelik Põhja-Ameerika spordikanal, mille eest ma maksnud ei ole, jõuab teadmata põhjusel siiski mu digiteeveesse. Kaks korda on viimasel ajal sealt Canadiensi näidatud. Kuna mul öösiti ikka uni natukeseks ära läheb, siis olen veidi vaadanud.
                            Sitalt mängivad praegu, õnnetuseks. Öösel Florida vastu koostöö ikka sugugi ei klappinud. Kurb.
                            Sa oled ikka õnnelik inimene, Mcn! Täna öösel on Pittsburgh vs Buffalo live´na. Vaata ära ja anna oma hinnang, kas Buffalo on siis tõesti nii hea, kui hooaja algus seda näitab.

                            Kommentaar


                              Kas see võib olla ESPN mingi versioon? Mul on just vastupidi - kirjade järgi peaks paketis olema, välja kruttida pole veel õnnestunud.
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                                Kas see võib olla ESPN mingi versioon? Mul on just vastupidi - kirjade järgi peaks paketis olema, välja kruttida pole veel õnnestunud.
                                Kanali nimi on NASN. Peaks olema Elioni tasulises spordipaketis, mida mul tellitud ei ole. Aga hetkel näen seda kanalit ikkagi. Tõenäoselt mitte kaua enam. Hokit näeb sealt vähe, peamiselt on ameerika jalgpall ööd ja päevad läbi. Selle viimase fänn ma just pole.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X