320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NHL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Juanito Vaata postitust
    Miks keegi Capsi poolt ei ole?, sellepärast,et seal on mitu venelast?
    Mis need venelased siia puutuvad. Pea igas satsis on paar venelast. Ja Ovechkini suguse supermängija puhul pole rahvus oluline. Ma natuke jälgin Capside tegemisi, sest Sturm tuli sinna mängima, aga usun, et kaks põhjust on miks neid eriti ei mainita - pole Kanada tiim või liiga vähe skandinaavia vendi rosteris.

    Kommentaar


      Algselt postitas Juanito Vaata postitust
      Miks keegi Capsi poolt ei ole?, sellepärast,et seal on mitu venelast?
      Mina olen, aga ma vaatasin viimati NHL-i 98. aastal, kui seda TV1-s näidati ja siis Caps finaali mingi imeläbi pääses. Skoore olen ikka vahel vaadanud ja puha. Nagu päris fänn!

      Kommentaar


        Algselt postitas Juanito Vaata postitust
        Miks keegi Capsi poolt ei ole?, sellepärast,et seal on mitu venelast?
        Rangers sai pähe ja nüüd ma olen nende poolt. Nagu täiega. Rusikas on pumpamiseks laetud.


        Spioonid rsk.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Vancouveri ja Predatorsi vahel hetkel seeria teises mängus käimas 34.(!) lisaminut.
          Hala Madrid !

          Kommentaar


            Tee mis tahad, Caps ei suuda lihtsalt sellest ringist edasi saada. Arvulises ülekaalus mängimine on 0(lõpuks see tänases mängus 5-3 said ühe), Neuvirthi oleks võinud peale teist väravat pingile panna, väga ebakindel täna ja pealekauba kolmanda kolmandiku alguses järjest kaks väravat lasta, täiesti jalad sirgelt tulid mängima. Nii palju siis edadsipääsust(kuigi vastane on ka pask, nõrgem kui rangers minu arust).Uskumatu ikka, ise süüdi!!! Järgmine aasta uuesti siis:S

            E: kahe kolmandiku järel oli pealevisked 27-10, kolmandas oli vahepeal 1-10(vb oli rohkem aga korra näidati, siis oli nii palju), nii ei saa, peab vist ainult Eesti jäähokikoondist vaatama, siis tead, et kõrgeid ootusi ei ole, pole siis milleski pettuda.

            Kommentaar


              Kahtlaselt kõlavad meeskonnad liiguvad karika poole. Tampa Bay ja nähtavasti ka San Jose. Õnneks on ka mõni traditsioonilisem hokikants veel elus.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                aasta tagasi juhtis Boston samas playoff staadiumis Phila vastu samuti mängudega 3-0 , edasi tegid lendurid ajalugu ning kolmanda satsina läbi ajaloo võitsid sellise seeria 4-3
                ootame huviga seega 4. mängu
                Phila probleem paistab olevat puurivaht , neid on käinud väljakul juba 3

                Kommentaar


                  Kui läheb sedapsi nagu hetkel paistab (muidugi ei pruugi minna) ehk siis: Boston vs Tampa Bay ja Vancouver vs San Jose, siis fänne ootavad küll ees metsikult pikad reisid. Kirdesse, kagusse, edelasse ja loodesse. Ei midagi kusagil keskel.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Vancouver esimesena lääne finaalis. "Muljet" avaldas muidugi see, et nad suutsid 2.-l kolmandikul teha tervelt 2 pealeviset. Seekord tegi siiski esimende ründekolmik mängu ära.

                    Kommentaar


                      JA järjekordsel meeskonnal võimalus kirjutada neljas nimi NHLi ajaloos nimekirja meeskondadest, kes on seerja võitnud 0-3 kaotusseisust. Seekord siis Detroit on tulnud 0-3 pealt 3-3 peale. Setismes otsustav mäng tuleb
                      Hala Madrid !

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -SharK- Vaata postitust
                        JA järjekordsel meeskonnal võimalus kirjutada neljas nimi NHLi ajaloos nimekirja meeskondadest, kes on seerja võitnud 0-3 kaotusseisust. Seekord siis Detroit on tulnud 0-3 pealt 3-3 peale. Setismes otsustav mäng tuleb
                        Hooaeg on küll läbi aga silmanurgast ikka jälgin
                        Antti Niemilt 40-38, loodetavasti teeb duubli koos Eageriga.
                        Ilmselt jäi see mäng viimaseks Detroidi Lindstömil, 19 aastaga 1494 regul season mängu, 4 Stanleyt, 6 Norrist, 12 nhl all-star.

                        Kommentaar


                          Derek Boogaard leiti surnuna.
                          Kiiremad spordiuudised, kommentaarid ja tulemused erinevatelt aladelt üheskoos!
                          Hala Madrid !

                          Kommentaar


                            Kahjuks jääb NHL-i külastus ära, Belfast kutsub

                            HELSINKI Hartwall Areena
                            NHL PREMIERE 2011: ANAHEIM DUCKS - BUFFALO SABRES

                            Kuupäev 07.10.11

                            EURO 2012 Kvalifikatsioon
                            Põhja-Iirimaa - Eesti

                            Kuupäev 07.10.11

                            Kommentaar


                              Ajeee! Torontole on konkurent tekkimas

                              Kommentaar


                                Väga meeldiv, et Winnipeg lõpuks oma klubi tagasi saab. Andke Quebecile ka.
                                Aga täna öösel siis lõpuks esimene finaal. Kaks näljast klubi, kes omavahel väga tihti kokku ei saa. Vancouverile oleks see üldse esimene Stanley pokaal. Sedini vennaksed on olnud play-offides supervormis, nii et palju sõltub Tim Thomasest.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X