320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paris Saint-Germain

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
    Isegi alati Reali eest väljas olev La Marca tunnistas, et kohtunikud polnud piisavalt tasemel tol õhtul ning eksimusi tuli mitmeid sisse.




    *Tunnistati, et Ramos mängis käega.




    *Enne Lo Celso rumalust oli Kroos tegelikult suluseisus.



    *Mbappe polnud suluseisus.



    *Kroos ei saanud ohtliku vea eest Mbappe vastu isegi kaarti.

    *Rabiot sai kaardi kuigi puudet Modriciga ei olnud.

    *Isco sai õrne puute eest kohe kollase, samamoodi sai ka Lo Celso.


    Kokkuvõttes ei muuda see midagi aga lihtsalt võibolla võiks UEFA millalgi ka hakata VAR'i peale mõtlema. Ma tean, et seda ideed on välja juba käidud aga imelikul põhjusel pole VAR'i kasutusele võtmiseks mingeid edusamme tehtud.
    Täiesti tõsi, ma isiklikult ei poolda Var´i, just sellisel proosaliselt põhjusel, sest mu jaoks kaob vutis ära see" hetkeline emotsioon" mis annabki vutile võlu, mis ta on olnud aastakümneid. Kunagi Roman Ubakivi mainisin kuskil, et mänge võidetakse ka sita kohtunikuga, kas see ka tänapäeval toimib, jäägu juba igaüks endale kindlaks. Käsi oli Ramosel, oli( enne polnud kindel, nüüd olen) , kuid minumeelest ei olnud sellel käel nii suur tähtsus peale andmata penalt, vaid pigem võiks kogu meeskond vaadata otsa meeskonna diivale.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
      Kokkuvõttes ei muuda see midagi aga lihtsalt võibolla võiks UEFA millalgi ka hakata VAR'i peale mõtlema. Ma tean, et seda ideed on välja juba käidud aga imelikul põhjusel pole VAR'i kasutusele võtmiseks mingeid edusamme tehtud.
      Aga need kohtunike vead CL kütavad alati ajalehtede esikaantel peale tähtsaid mänge meeletult kirgi ja seda teematamist jätkub kauemaks nii, et eks siin võibki küsimuse õhku visata, kas Uefa turunduse ja seisukohalt tahabki reaalselt VAR kasutusele võtta.

      Kommentaar


        PSG hoidis parimad mehed pingil Reali vastu, et nad välja tuua palju tähtsamaks mänguks Ligue 1's?

        Messi...The never ending legend!

        Kommentaar


          Algselt postitas Staadium Vaata postitust
          PSG hoidis parimad mehed pingil Reali vastu, et nad välja tuua palju tähtsamaks mänguks Ligue 1's?

          Strasbourgi vastu saadi esimene kaotus liigas, häbi on vaja maha pesta
          Fino alla fine FORZA JUVE

          Kommentaar


            Rabiot pingil. Draxler alustab.

            Fino alla fine FORZA JUVE

            Kommentaar


              Ramose käe eest penaltit nõuda tundub natuke imelik. Löök tuleb lähedalt, Ramos ise toob veel kätt kerele (või ka pallile) lähemale (see kaader on pisut enne kontakti). Näiteks Godin tegi midagi sarnast selles mängus, kus Ramose murtud ninaluu isegi viga väärt ei olnud. Enamasti selliste asjade eest minu arust ei anta. Kroosi suluseisu näen esimest korda, siin on vale otsus ilmselge. Suluseisude ja kaartidega eksiti minu arust mõlemale poole.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
                Isegi alati Reali eest väljas olev La Marca tunnistas, et kohtunikud polnud piisavalt tasemel tol õhtul ning eksimusi tuli mitmeid sisse.




                *Tunnistati, et Ramos mängis käega.




                *Enne Lo Celso rumalust oli Kroos tegelikult suluseisus.



                *Mbappe polnud suluseisus.



                *Kroos ei saanud ohtliku vea eest Mbappe vastu isegi kaarti.

                *Rabiot sai kaardi kuigi puudet Modriciga ei olnud.

                *Isco sai õrne puute eest kohe kollase, samamoodi sai ka Lo Celso.


                Kokkuvõttes ei muuda see midagi aga lihtsalt võibolla võiks UEFA millalgi ka hakata VAR'i peale mõtlema. Ma tean, et seda ideed on välja juba käidud aga imelikul põhjusel pole VAR'i kasutusele võtmiseks mingeid edusamme tehtud.
                Neymarile ka punast ei antud, miks seda välja ei toodud?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                  vaid pigem võiks kogu meeskond vaadata otsa meeskonna diivale.
                  Nõus. Diival oli mitu võimalust paremal positsioonil olevale meeskonnakaaslasele sööta, kuid tahtis ikka ise teha ja keeras palju momente sellega pekki. PSG silmis oli põhisüüdlane ikkagi Emery oma arusaamatute vahetustega.
                  Fino alla fine FORZA JUVE

                  Kommentaar


                    Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                    Ramose käe eest penaltit nõuda tundub natuke imelik. Löök tuleb lähedalt, Ramos ise toob veel kätt kerele (või ka pallile) lähemale (see kaader on pisut enne kontakti). Näiteks Godin tegi midagi sarnast selles mängus, kus Ramose murtud ninaluu isegi viga väärt ei olnud. Enamasti selliste asjade eest minu arust ei anta. Kroosi suluseisu näen esimest korda, siin on vale otsus ilmselge. Suluseisude ja kaartidega eksiti minu arust mõlemale poole.
                    Olen nõus jah, et sellised käega olukorrad on alati 50/50. Postituse mõte oli rohkem selles, et Reali häälekandja neid kohtunike eksimusi välja tõi tunnistas neid.
                    Fino alla fine FORZA JUVE

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Navas Vaata postitust
                      Neymarile ka punast ei antud, miks seda välja ei toodud?
                      Seda pead La Marca käest uurima
                      Fino alla fine FORZA JUVE

                      Kommentaar




                        PSG-Strasbourg 5-2

                        Strasbourg läks kohe mängu alguses juhtima kui Neymar kaotas palli ning vastaste kiirrünnakul sai üsna vabalt nende ohtlikum mängija Ahlou sooritada täpse löögi alla nurka. PSG selle peale ärkas ning järgneva 12 minutiga löödi kolm väravat. Esmalt Draxler suuunas vastaste kaitsja puutest palli võrku. Siis Neymar viis juhtima kena sooli järel. Ning kolmanda värava lisas Di Maria, kui vastaste kaitsja tobedalt palli oma kastis kaotas, ning Di Marial jäi ainult lähilöök sooritada. Seejärel omati mitut võimalust, kuid realiseerimine oli kohutav. Hoopis Strasbourg löi ühe tagasi. Selles olukorras oleks pidanud Areola küll paremini tegutsema. Löök polnud üldse nii tugev ega midagi. Tundus, et ka selles mängus jääb Cavani kuivale. Mitu võimalust munes ära ning oli näha, et polnud üldse rahul. Eks tal on raske periood ka olnud. Enne seda mängu oli suutnud 15 mängus ainult 4 korda skoorida. Kuid 73.minutil see kõik muutus, kui sai Pastorelt hea söödu ning realiseeris olukorra kena tõstega. Natuke hiljam löi Cavani oma teise värava, kui sai seekord hea söödu Neymarilt.
                        Fino alla fine FORZA JUVE

                        Kommentaar


                          Koduliiga too easy teile. Väljakutsed on mujal.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                            Koduliiga too easy teile. Väljakutsed on mujal.
                            Põhirõhk oli algusest peale CL, aga sellega on selleks hooajaks juba asi ühel pool.
                            Fino alla fine FORZA JUVE

                            Kommentaar


                              Kuna matemaatiliselt pole võimalik enam liigast välja kukkuda siis Mbappe laenu ostukohustus aktiviseerus. Eks see tobe klausel oli alguselt peale aga 180 miljoni eurone tšekk on suvel kindlalt Monacosse liikumas
                              Fino alla fine FORZA JUVE

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
                                Põhirõhk oli algusest peale CL, aga sellega on selleks hoojajaks juba asi ühel pool.
                                Ühelpool ei ole veel midagi, aga kui peakski olema peale 2nd legi, siis on tore näha kinnitust teooriale, et raha eest siiski CL osta ei saa.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X