320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paris Saint-Germain

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Sakho pole kuhugi läinud ja meedias on Ancelotti öelnud, et Sakhot ei kavatseta ka maha müüa. Et siis ise väga nagu ei taha ja teistele ka ei anna.

    Mis mind selle pealinlaste tralli suhtes hetkel häirib, ei ole mitte raha, mida nad loobivad, vaid see, et oma maa poisid kannatavad. Näiteks Gameiro ja Sakho olid ju Blanci EM plaanides üsna kindlalt sees, kuid peale Ancelotti tulekut istutas ta mõlemad pingile ja EM-ile ei pääsenud kumbki. Ses mõttes meeldis Kombouaré tegutsemine kõvasti rohkem. Kartus, et klubist saab Lõuna Ameerika ja Itaalia segameeskond, ja et klubi oma identiteeti kaotamas on ,on hetkel pigem tõeks saamas.

    Kommentaar


      #47
      Tegelikult on PSG potentsiaali poolest väga hea. Reali ja Barca ja ManU tasemele ei saa nad liiga tõttu küündida, aga pikemas perspektiivis võiks ju klubi sissetulekud tõusta vabalt sinna Itaalia tippklubide ja Bayerni vahe peal olevasse tsooni.

      Seda räägib juba asukoht: ühes Euroopa suurimas metropolis ju teisi vähegi suuremaid klubisid pole?
      sigpic

      Kommentaar


        #48
        Huvitav jah,et kes siis mängima hakkavad,Luganost kahju,oli hea mängija aga toodi PSGsse suht koht pingile,nüüd peab üldse pöidlad peos hoidma,et pingile saaks.
        Madridista

        Kommentaar


          #49
          Kes Silva kõrval siis mängima hakkab?

          Kommentaar


            #50
            Ju see Alex vist ole.

            Kommentaar


              #51
              Mina näen asja veidi teisest (tumedamast) küljest. PSG on alles algus. Algus välismaalt pärit omanike sisserändele. Monaco läks üsna kiiresti peale pariislasi rikka välismaalasest omaniku valdusesse. Samas ehk paneb Fair Play reegel sellele jamale piirid mingiks ajaks.

              Kui juba korra Monaco teema juurde läksin, siis neil on uus peatreener. Marco Simone vahetas välja teine itaallane - Claudio Ranieri.


              Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
              Kes Silva kõrval siis mängima hakkab?
              Ei tea. Pool aknast on veel alles. Äkki John Terry tahab tulla?

              Kommentaar


                #52
                Positiivne on see, et PSG-ga kaasneb kindlasti telehuvi. See tähendab rohkem raha kõigile. Ja ükski rahajõmm pole jäänd löömatuks.

                Kommentaar


                  #53
                  Muide, Prantsusmaa uue presidendi lubaduseks oli tõsta aastas üle 1M euri teenivate inimeste tulumaks 75% peale. Pole päris kindel kas see on juba juba käiku lastud. Küll aga on öeldud, et Zlatani neto aastapalgaks saab olema 14 milkut. Nüüd lasti maksuspetsialistid kalkuleerima ning saadi teada, et Ibra võib klubile aastas maksma minna umbes 80M euri.
                  Mnjaaa, mina igatahes tänan neid Araabia rahabosse, kes nii väga tahavad Euroopa Liidu majandust turgutada!
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                    Mnjaaa, mina igatahes tänan neid Araabia rahabosse, kes nii väga tahavad Euroopa Liidu majandust turgutada!
                    Täpsusta lollile, kuidas see Euroopa majandust turgutab?

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas Devil Vaata postitust
                      Täpsusta lollile, kuidas see Euroopa majandust turgutab?
                      Kaudselt ju turgutab, või kuidas sa sellest nüüd aru ei saa?

                      Kommentaar


                        #56
                        Maksuraha on väga hea raha.

                        Kommentaar


                          #57
                          Tohhajaa, kuis see Zlatan mööda ilma ringi laseb, nigu Anelka juba.

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas Devil Vaata postitust
                            Täpsusta lollile, kuidas see Euroopa majandust turgutab?
                            Araablased annaks prantslastele lihtsalt 50-60 miljonit eurot ju - päris märkimisväärne rahasumma! Seda kõike selle eest, et üks suur jalgadega nina mängiks Prantsusmaal jalgpalli.

                            Aga ma olen üpris kindel, et tegelikult leitakse mingi viis sellest ümber pääseda. Ibra agent on piisavalt räpane selleks.
                            Last edited by Tanel; 19.07.12, 12:42.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                              Muide, Prantsusmaa uue presidendi lubaduseks oli tõsta aastas üle 1M euri teenivate inimeste tulumaks 75% peale. Pole päris kindel kas see on juba juba käiku lastud. Küll aga on öeldud, et Zlatani neto aastapalgaks saab olema 14 milkut. Nüüd lasti maksuspetsialistid kalkuleerima ning saadi teada, et Ibra võib klubile aastas maksma minna umbes 80M euri.
                              Mnjaaa, mina igatahes tänan neid Araabia rahabosse, kes nii väga tahavad Euroopa Liidu majandust turgutada!
                              maksuspetsialistid arvutasid ikka kogu lepingu hinnangulist maksumust. ma loodan.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                                Aga ma olen üpris kindel, et tegelikult leitakse mingi viis sellest ümber pääseda. Ibra agent on piisavalt räpane selleks.
                                Mis krdi räpane... See ei ole ju normaalne, et 75% teenitud papist maksudeks maksad. Esiteks ma ei usu, et see maksuseadus sellisel kujul läbi läheb. Ja teiseks leitakse mingi kanal mis raha Ibra kontole laseb, aga millel see maks ei kehti, kui seda tsirkust tarvis on.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X