320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paris Saint-Germain

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    http://i1057.photobucket.com/albums/t388/Numero88/4730377c-5c1c-48d8-b73c-881c9d6d93ff_zpsppre3gh6.png[/URL]
    CL ja koondise numbrid?
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      CL ja koondise numbrid?
      Pole väga midagi võrrelda. Vaid Tolissoga saaks. Koondises on Verratti viie aasta jooksul vigastuste tõttu vaid 21 kohtumist kaasa teinud. Ehk aastas keskmiselt neli mängu. Vähe, mis vähe. Viimanegi suuturniir jäi tal vigastuse tõttu vahele. Ma ei ütle, et ta on kehva mängija, aga minu arvates on 80-100m küll päris korralik ülemaksmine. Mina isiklikult müüks sellise summa eest kohe. 2015-16 hooajal, kui ülivõimsalt kodus puhas töö tehti, tegi Verratti vigastuste tõttu kaasa üsna episoodiliselt. Ehk temata saadi hakkama ilma suuremate probleemideta. Miks ei peaks nüüd, kui keegi asjalik asendus veel asemele tuua? Mäletan ka, et Blanc ja tegelt ka eelnevalt Ancelotti olid temaga tihtipeale rahulolematud, sest ta tegi väga palju rumalaid vigu ja korjas palju kollaseid kaarte, mistõttu tuli teda väga tihti enne mängu lõppu välja vahetada. Viimastel aastatel on tal see vigade/kollaste lembus pisut vähenenud, kuid sellest hoolimata korjas ka möödunud hooajal üheksa kollast ja ühe punase Giroud'ga maadlemise eest CL-is.

      Edit:
      Blanc pärast karikamängu Lille'iga (2015):
      "Apparently, he doesn't understand. I adore him, he's got bags of talent, but he's going to have problems if he continues like that," Blanc said. "I have been taking preventative measures for the last two years. Carlo [Ancelotti] did it, too. That's why I took him off. I should have taken him off at halftime."
      Visit ESPN for soccer live scores, highlights and news from all major soccer leagues. Stream games on ESPN and play Fantasy Soccer.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Pole väga midagi võrrelda. Vaid Tolissoga saaks.
        tadaa

        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Koondises on Verratti viie aasta jooksul vigastuste tõttu vaid 21 kohtumist kaasa teinud. Ehk aastas keskmiselt neli mängu. Vähe, mis vähe. Viimanegi suuturniir jäi tal vigastuse tõttu vahele. Ma ei ütle, et ta on kehva mängija, aga minu arvates on 80-100m küll päris korralik ülemaksmine. Mina isiklikult müüks sellise summa eest kohe. 2015-16 hooajal, kui ülivõimsalt kodus puhas töö tehti, tegi Verratti vigastuste tõttu kaasa üsna episoodiliselt. Ehk temata saadi hakkama ilma suuremate probleemideta. Miks ei peaks nüüd, kui keegi asjalik asendus veel asemele tuua? Mäletan ka, et Blanc ja tegelt ka eelnevalt Ancelotti olid temaga tihtipeale rahulolematud, sest ta tegi väga palju rumalaid vigu ja korjas palju kollaseid kaarte, mistõttu tuli teda väga tihti enne mängu lõppu välja vahetada. Viimastel aastatel on tal see vigade/kollaste lembus pisut vähenenud, kuid sellest hoolimata korjas ka möödunud hooajal üheksa kollast ja ühe punase Giroud'ga maadlemise eest CL-is.
        no kui eesmärk on Ligue uhn võita, siis tasub muidugi rahaks teha. selle raha eest saab osta 8 matsi, kes selle liiga põlema võivad panna.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Tore, et me samal meelel oleme.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            Mina võtaks kohe 70-80 milli Verratti eest vastu (mõnede andmete kohaselt ollakse isegi valmis 100m välja käima), kui pakutaks. Üks ülehinnatumaid mängijaid üldse Prantsusmaa liigas. Poole PSG karjäärist on vigane olnud ja teise poole sisustanud rumalate vigade ja tonnide viisi kaartie teenimisega. Eelnev on pisult üle võlli keerates öeldud, aga haip on tema ümber ikka tiba suurem, kui mängijal endal taset on. Poole väiksema summa eest oleks teoorias saanud asemele näiteks Tolisso osta või saaks Seri tuua.
            Verratti kipub jah iga hooaeg 10-15 mängu vahele jätma, kuid kui terve on siis on tegemist ikka maailmaklassiga mängijaga. Kindlasti parim oma positsioonil Ligue1, need numbri ei loe siinkohal, kui sa vaid näeksid PSG mängu temaga ja ilma temata. Platsi nägemine ja söödud on hoopis teisel tasemel kui enamusel Ligue1 keskvälja meestel. Väärtus on tal kõrge, kuna ta rahvusvaheliselt tuntud nimi, keda saab korralikult turundada. Kui midagi tema kahjuks öelda, siis seda et kipub seletamisega lollakaid kaarte võtma ning tugevate keskvälja meeste vastu vahest jääb jätta, kuna pole piisavalt tugev mängija. Selle eest on pallivaldamine ja tehnika väga hea.
            Fino alla fine FORZA JUVE

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Aga minu arvates on 80-100m küll päris korralik ülemaksmine.
              Selline see mängijate turg ongi, vaata juba mis summa eest Bernardo Silva liikus. Mina annaksin ta ka vabalt 70 milliga, eriti olukorras, kus mängija enam ei taha klubi eest mängida, kuid klubi ei soovi teda müüa ning ma ei imestaks kui olukord lõppeb Verratti jäämisega, kuna PSG paneb talle liiga suur hinna külge, mida Barca pole nõus maksma. Mingid jutud on ka käimas, et kui PSG toob paar maailmaklassiga mängijate klubisse siis see võib aidata Verrattit veenda klubisse jääma.
              Fino alla fine FORZA JUVE

              Kommentaar


                Väravavahi särk järgmiseks hooajaks tuli välja.

                Fino alla fine FORZA JUVE

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper
                  CL ja koondise numbrid?
                  Algselt postitas Mask
                  Pole väga midagi võrrelda. Vaid Tolissoga saaks.
                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  tadaa



                  Algselt postitas Pogba Vaata postitust
                  Verratti kipub jah iga hooaeg 10-15 mängu vahele jätma, kuid kui terve on siis on tegemist ikka maailmaklassiga mängijaga. Kindlasti parim oma positsioonil Ligue1, need numbri ei loe siinkohal, kui sa vaid näeksid PSG mängu temaga ja ilma temata. Platsi nägemine ja söödud on hoopis teisel tasemel kui enamusel Ligue1 keskvälja meestel. Väärtus on tal kõrge, kuna ta rahvusvaheliselt tuntud nimi, keda saab korralikult turundada. Kui midagi tema kahjuks öelda, siis seda et kipub seletamisega lollakaid kaarte võtma ning tugevate keskvälja meeste vastu vahest jääb jätta, kuna pole piisavalt tugev mängija. Selle eest on pallivaldamine ja tehnika väga hea.
                  Algselt postitas Pogba Vaata postitust
                  Selline see mängijate turg ongi, vaata juba mis summa eest Bernardo Silva liikus. Mina annaksin ta ka vabalt 70 milliga, eriti olukorras, kus mängija enam ei taha klubi eest mängida, kuid klubi ei soovi teda müüa ning ma ei imestaks kui olukord lõppeb Verratti jäämisega, kuna PSG paneb talle liiga suur hinna külge, mida Barca pole nõus maksma. Mingid jutud on ka käimas, et kui PSG toob paar maailmaklassiga mängijate klubisse siis see võib aidata Verrattit veenda klubisse jääma.
                  Ära põe, olen näinud piisavalt. Minu arvates on just PSG keskväli koos Verratti, Motta/Rabiot ja Matuidi liiga üheülbaline. Kogu teravus toimub sisuliselt äärtest. Keskele olekski vaja just pisut ründavamat tüüpi keskpoolikut, kel oleks silma ka keskelt mängu ehitada. Ideaalis muidugi võiks ohverdada Motta või isegi Matuidi sellist tüüpi keskpooliku jaoks*, aga kui väike primadonna ikkagi pirtsutab ja nõuab Barcasse, siis tuleks ikkagi maha laadida. See mängijate sunniviisiliselt klubis hoidmine ei lõpe üldjuhul kunagi hästi.

                  * Ma pole kunagi aru saanud, miks Di Mariat pole keskel proovitud, kuigi just seal ta peamiselt Realis pallis.

                  PS. Kui Verratti peaks liikuma 80-100 milli eest, siis tõmmati Monacol Silva 50 milliga (+boonused) p-se ikka korralikult lohku.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mask Vaata postitust
                    * Ma pole kunagi aru saanud, miks Di Mariat pole keskel proovitud, kuigi just seal ta peamiselt Realis pallis
                    Sest Di Maria ei töötaks ever tagasi ning tema kaitsetegevus oleks suht nulli lähedane.
                    Fino alla fine FORZA JUVE

                    Kommentaar




                      Klubi ja Sirigu jõudsid kokkuleppele ning tema viimane lepinguaasta lõpetati klubi poolt. Tal on nüüd vabad käed, et liituda Toriinoga. Homme peakski oleme medical kui kohalikku meediat uskuda.

                      Jään teda hea sõnaga meenutama, sest ta suutis Bernard Lama PSG clean sheet rekordi üle teha ning võitis esimese välismaalasena kaks korda UNFP aasta parima väravavahi tiitli. Kuigi tema laenuperiood nii Osasunas kui ka Sevillas suures plaanis ebaõnnestus, siis loodetavasti Toriinos või kus iganes ta maandub, suudab ta end taas pildile mängida.
                      Fino alla fine FORZA JUVE

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust



                        kust siuke ajupeer nüüd tuli? mis klubi väärtustab teda x-summaga? [sügab lõuga emoji]
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Pogba Vaata postitust
                          Sest Di Maria ei töötaks ever tagasi ning tema kaitsetegevus oleks suht nulli lähedane.
                          Tagasi töötamise jaoks on Motta/Rabiot/Verratti/Matuidi/poolakas seltskonnast kaks meest. Need viis on ju kõik pigem kaitsva suunitlusega keskpoolikud. Matuidist on ka mingi veider hüübriid tehtud, kes vahel on (kartusest tugeva vastase ees?) isegi äärepoolikusse topitud, kuigi ta on enamus karjäärist selge lõhkuv poolik olnud. Pealegi äärest tagasi töötamine on vaat et sama oluline.

                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust


                          kust siuke ajupeer nüüd tuli? mis klubi väärtustab teda x-summaga? [sügab lõuga emoji]
                          No sa ju tõid välja selle, et näe Verratti mängib CL-i aga need teised "matsid" seda ei tee = Verratti wins! Mina tõin välja, kui hästi Verratti Euroopas koos PSG-ga esineb. Tõsiasi on see, et PSG on Kataride tulekust saati nii kodus kui väljas naerualune olnud Euroopa tulemuste tõttu (nagu umbes City), sest mindi suure suu ja rahakotiga CL-i võitma, aga reaalsus on see, mis Barcaga korduskohtumises toimus, Verrattiga keskväljal.

                          Kommentaar


                            > CL-i võidu ambitsioonidega klubi soovib osta
                            > CL-i võidu ambitsioonidega klubi ei taha müüa
                            > selle raha eest saaks Ligue uhn võitjaid mitmuses osta

                            #ülehinnatud #reaalsus
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mask Vaata postitust
                              Tõsiasi on see, et PSG on Kataride tulekust saati nii kodus kui väljas naerualune olnud Euroopa tulemuste tõttu (nagu umbes City), sest mindi suure suu ja rahakotiga CL-i võitma, aga reaalsus on see, mis Barcaga korduskohtumises toimus, Verrattiga keskväljal.


                              Jah just sest enne kataride tulekut esineti ju nii hästi CL's! Vähemalt mängitakse iga aasta CL's ning üritatakse nii kaugele jõuda kui võimalik, mitte nagu mõni ''ambitsoonikas'' lõuna-prantsusmaa klubi.




                              Leidsin ka ühe pildi

                              Fino alla fine FORZA JUVE

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                                > selle raha eest saaks Ligue uhn võitjaid mitmuses osta
                                Päris ikka ei saa, ja alahindad selgelt Ligue1 taset nagu enamus ignorantsed Premmi, La Liga või Serie A fännid
                                Fino alla fine FORZA JUVE

                                Kommentaar

                                Working...
                                X