320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paris Saint-Germain

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Staadium Vaata postitust
    Vabandage rumala küsimuse eest, aga miks kohtunik Monaco müüri saatis kuskile Siberisse (15+ meetrit!). Väravat poleks ju olnud, kui müür oleks old 9m peal...
    See oli jah imelik, ju siis Morokos on see normaalne, kohtunik oli ju ka kohalik

    Fino alla fine FORZA JUVE

    Kommentaar


      Midagi on toimumas. Neymar peaks lähipäevadel Dohasse lendama. Meedia usub, et seal tehakse medical talle ära. Ning Europe1 teatab, et PSG on küsinud Pariisis linna käest luba, et korraldada suur sündmus Eiffeli torni juures umbes nagu Zlatani esitlemise puhul tehti. Oijah, ma vist üks ainukesi, kes tõesti ei soovi seda diivat näha PSG särgis.
      Fino alla fine FORZA JUVE

      Kommentaar


        Algselt postitas Pogba Vaata postitust
        Oijah, ma vist üks ainukesi, kes tõesti ei soovi seda diivat näha PSG särgis.
        Alati saab vaadata positiivset poolt, et troll on korralik, skilli jagubja marketingi teeb ka nagu muda, et win-win ju. Kui vanem Neymar Barcalt oma pappi ei ootaks, oleks vist diil juba tehtud ka.

        Kommentaar


          Algselt postitas Pogba Vaata postitust
          Midagi on toimumas.
          Ei oska öelda kui usaldusväärne see allikas on, aga väidab et hiljemalt kolmapäeva õhtuks ...

          Benitez: "In football, everything is a lie".

          Kommentaar


            Algselt postitas Pogba Vaata postitust
            Midagi on toimumas. Neymar peaks lähipäevadel Dohasse lendama. Meedia usub, et seal tehakse medical talle ära. Ning Europe1 teatab, et PSG on küsinud Pariisis linna käest luba, et korraldada suur sündmus Eiffeli torni juures umbes nagu Zlatani esitlemise puhul tehti. Oijah, ma vist üks ainukesi, kes tõesti ei soovi seda diivat näha PSG särgis.
            Sa ei taha Neymarit PSG näha? Why?
            ..ja nii ongi

            Kommentaar


              Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
              Alati saab vaadata positiivset poolt, et troll on korralik, skilli jagubja marketingi teeb ka nagu muda, et win-win ju. Kui vanem Neymar Barcalt oma pappi ei ootaks, oleks vist diil juba tehtud ka.
              kas keegi reaalselt on püüdnud seda maretingipotentsiaali ka numbritesse lüüa üldse? Või on seesama jutt, et särkide müügiga saab pool ostussummast esimese päevaga tagasi?
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                Algselt postitas Metslane89 Vaata postitust
                Sa ei taha Neymarit PSG näha? Why?
                Mul ei ole kunagi ta sümpatiseerinud, ta on andekas jah aga mulle ta lihtsalt ei meeldi. Võibolla on asi tema isiksuses, ei tea. Muutub minu arvates muidugi parajaks munniks ka kui tema mäng ei õnnestu või Barca on kaotamas. Samas kui diil tehakse ametlikuks ning PSG eest teeb kenasi sooritusi ning suudetakse koos temaga paar tiitlit noppida, siis võib arvamus temast muutuda.
                Fino alla fine FORZA JUVE

                Kommentaar


                  Kindel minek! Messi&co jätsid temaga hüvasti. Peale mängu Realiga läks veel veerand tunniks madriidlaste riietusruumi, et ka nendega hüvasti jätta, sest el Clasicoid mehel rohkem ei tule....


                  Muideks, ega te Gomest ei soovi? Mehe hind on muidu 100(kuue nulliga)euri, aga anname 50ga ära
                  Messi...The never ending legend!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                    kas keegi reaalselt on püüdnud seda maretingipotentsiaali ka numbritesse lüüa üldse? Või on seesama jutt, et särkide müügiga saab pool ostussummast esimese päevaga tagasi?
                    See särkide müügilt teenitav raha on üks suurimaid müüte jalgpallis.
                    Klubid teenivad särkide müügilt 4-6%, mõned erandid muidugi on, näiteks Bayern, kes saab 8-9%, see aga tingitud sellest, et Adidasele kuulub klubist pisikene osa.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Pints Vaata postitust
                      See särkide müügilt teenitav raha on üks suurimaid müüte jalgpallis.
                      Klubid teenivad särkide müügilt 4-6%, mõned erandid muidugi on, näiteks Bayern, kes saab 8-9%, see aga tingitud sellest, et Adidasele kuulub klubist pisikene osa.
                      Ma ei usu, et see päris nii must-valge on. Särgi ja muu nänni müüginumbrid kajastuvad ilmselt üsna otseselt ka klubi ja Adidase vms vahelise lepingu numbrites. Kindlasti on ka muid teid, mis pidi kasvav populaarsus aitab klubile rohkem raha sisse tuua.

                      Ja isegi kui see number on 5%, siis kerge matemaatika ütleb, et särgi hinnaga 100 euri ja aastase tiraažiga üks miljon eksemplari (suurtel klubidel on need numbrid vist isegi üle selle) saame kokku 5 miljonit euri. Särgid ei ole kaugeltki ainuke müügiartikkel.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                        Ma ei usu, et see päris nii must-valge on. Särgi ja muu nänni müüginumbrid kajastuvad ilmselt üsna otseselt ka klubi ja Adidase vms vahelise lepingu numbrites. Kindlasti on ka muid teid, mis pidi kasvav populaarsus aitab klubile rohkem raha sisse tuua.

                        Ja isegi kui see number on 5%, siis kerge matemaatika ütleb, et särgi hinnaga 100 euri ja aastase tiraa˛iga üks miljon eksemplari (suurtel klubidel on need numbrid vist isegi üle selle) saame kokku 5 miljonit euri. Särgid ei ole kaugeltki ainuke müügiartikkel.
                        Ma ei tea muust nännist midagi, ainult särkidest kirjutasin ning miljonit Neymari särki vaevalt aastas müüakse.
                        Suurtel klubidel jääb see 700.000-2.000.000 vahele, mitte per mängija vaid per klubi.
                        Must valge pole see kindlasti, selles sul on õigus.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                          Kindel minek! Messi&co jätsid temaga hüvasti. Peale mängu Realiga läks veel veerand tunniks madriidlaste riietusruumi, et ka nendega hüvasti jätta, sest el Clasicoid mehel rohkem ei tule....
                          Ütlen ausalt välja, et Madridi fännina oleks tõesti hea meel kui Neymar liituks PSGga, aga millegipärast üldse ei usu et see asi tõesti tõeks saab ja Neymar 200+ milliga PSGga liitub. Võibolla 100+Verratti. Kuigi tegelikult ei usu üldse, et Neymar lahkub.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Saver Vaata postitust
                            Ei oska öelda kui usaldusväärne see allikas on, aga väidab et hiljemalt kolmapäeva õhtuks ...

                            Bouhafsi on üks kõige usaldusväärseimaid allikaid üldse Prantsusmaal.

                            Kommentaar


                              Nüüd juba vaikselt isegi ootan, et Neymar PSG-ga liituks, kuigi saaga alguses ei tahtnud kuidagi sellega nõus olla. Kui aga Neymar Sr juba mängu sekkus enda boonustega ja hakkasid liikuma kõlakad Neymari soovist meeskonda erinevate brasiillastega täiendada, hakkasin ka mina järjest rohkem tema müüki toetama.
                              Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                              Kommentaar


                                Ma ütleks, et pigem Alexis kui Neymar.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X