320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paris Saint-Germain

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Pogba Vaata postitust
    No väidetavalt konsulteeriti enne Neymari diili FFP tegelastega ka asi läbi. Neile pidi olema tähtsam, kuidas raamatupidamine järgmise aasta keskel välja näeb, kui ainult üks kindel üleminek. Eks selleks ajaks leitakse kindlasti viis kuidas neid numbreid usutavalt presenteerida.
    Rosellil olid ka juristide ja UEFAga kõik konsulteeritud. Kui näitad sitta saiana, siis võib kena powerpoint esitlusena tõepoolest paista, et tegu täitsa heast nisust tehtud saiaga. Loodetavalt UEFA ikka võtab laualt tüki ja mälub läbi...
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Algselt postitas MNa Vaata postitust
      Mind huvitab see kuidas siinsed PSG poolehoidjad enneolematusse laristamisse suhtuvad? Tekkis aus ja siiras huvi.
      No näiteks selline suurem laristamine isiklikult mulle ei meeldi. Ma sooviks, et PSG talitaks natuke nagu Monaco. Tooks näiteks noore talendi Lõuna-Ameerikast, et siis paari hooaja pärast oleks arvestatav mängija meeskonnas olemas. Ainukese erinevusena võiks olla see, et esimese pakkumise peale ei tehtaks kohe rahaks vmt. Enne katare midagi taolist ka üritati teha ja see mulle täitsa meeldis.

      Samas peab ka aru saama, et kataridel pole erilist kannatust ning nemad tahavad tulemust kohe saada ning ,et PSG'd rahvusvaheliselt rohkem turundada on vaja maailmaklassiga mängijaid osta. Samas ma ei leia, et neid oleks vaja iga mercato osta. Pigem eelistaks vastavalt, mis positsiooni oleks meeskonnas vaja tugevdada jne. Näiteks ma olin väga pettunud, et talvisel mercatol Kluivert tõi Guedese ja Draxleri meeskonda kuigi tegelikult oli hädasti puhast ründajat vaja Cavani selja taha. Nüüd tundub, et mõlemad on lahkumas. Guedes vist laenuga Valenciasse ning Draxleri vast Dortmundi, kui uskuda viimaseid uudised.
      Fino alla fine FORZA JUVE

      Kommentaar


        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
        Rosellil olid ka juristide ja UEFAga kõik konsulteeritud. Kui näitad sitta saiana, siis võib kena powerpoint esitlusena tõepoolest paista, et tegu täitsa heast nisust tehtud saiaga. Loodetavalt UEFA ikka võtab laualt tüki ja mälub läbi...
        Aga vangi läks ta ju muude asjade pärast, ei? Mingi sahkerdamine tele õigustega enne kui presidendiks sai vmt
        Fino alla fine FORZA JUVE

        Kommentaar


          Kas see Neymari lepingu raha kajastub kuidagi PSG bilansis (pean silmas FFP-d)? Nagu ma aru olen saanud, siis sisuliselt ostis Neymar end ise lepingust vabaks (Katari rahadega mõistagi).

          Kommentaar


            Algselt postitas RealFan Vaata postitust
            Kas see Neymari lepingu raha kajastub kuidagi PSG bilansis (pean silmas FFP-d)? Nagu ma aru olen saanud, siis sisuliselt ostis Neymar end ise lepingust vabaks (Katari rahadega mõistagi).
            Kuhugi nad peavad need rahad peitma, päris lolliks ei tasu muidugi ka UEFAt pidada, aga FFP reeglitega on neil aega raamatupidamine kooskõlla viia 2018. a sügiseks. Sealt ka see mbappe laenudiil.
            Aru ma ei saa ainult, mida kõike sellest monaco saab? Sealt paistab küll üks jalkaväline ja omanikevaheline käsi peseb kätt diil. Müüa sellistel tingimustel oma staar otsesele rivaalile? mõistetamatu.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Algselt postitas RealFan Vaata postitust
              Kas see Neymari lepingu raha kajastub kuidagi PSG bilansis (pean silmas FFP-d)? Nagu ma aru olen saanud, siis sisuliselt ostis Neymar end ise lepingust vabaks (Katari rahadega mõistagi).
              Selle kohta mul info puudub, kas lepingu raha kajastub aga, kuna Neymar ostis end ise vabaks siis transfer rahana see 222 milli kirja ei lähe.
              Fino alla fine FORZA JUVE

              Kommentaar


                Algselt postitas Pogba Vaata postitust
                Selle kohta mul info puudub, kas lepingu raha kajastub aga, kuna Neymar ostis end ise vabaks siis transfer rahana see 222 milli kirja ei lähe.
                Väljendasin end pisut halvasti. Pidasin silmas Neymari lepingut Barcelonaga, mitte PSG-ga. PSG poolt makstav palk on kindlasti arvel.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                  Aru ma ei saa ainult, mida kõike sellest monaco saab? Sealt paistab küll üks jalkaväline ja omanikevaheline käsi peseb kätt diil. Müüa sellistel tingimustel oma staar otsesele rivaalile? mõistetamatu.
                  No otsus on imelik jah. Nagu Mask juba mainis, siis tundub selline Rybolovlevi isiklik raha tegemise projekt olevat. Iga aasta müüakse suure kasumiga mängijaid maha ning asemele ostetakse noori talente. Samas kui venku klubi üle võttis, siis kulutati meeletult. Nüüd siis teeb vast seda kulutamist vaikselt tasa ja teenib kasumit pealegi.
                  Fino alla fine FORZA JUVE

                  Kommentaar


                    Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                    Väljendasin end pisut halvasti. Pidasin silmas Neymari lepingut Barcelonaga, mitte PSG-ga. PSG poolt makstav palk on kindlasti arvel.
                    No see ei tohiks olla seotud PSG-ga, kuna leping sõlmitud ju Neymari ja Barca vahel.
                    Fino alla fine FORZA JUVE

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Pogba Vaata postitust
                      No otsus on imelik jah. Nagu Mask juba mainis, siis tundub selline Rybolovlevi isiklik raha tegemise projekt olevat.
                      Mis krdi isiklik rahategemise projekt. Kui sulle tuleb keegi ja pakub su aasta aega vana korteri eest miljonit eurot, siis sa ei müü seda, sest sa oled selle ise sisustanud ja ilus projekt ja noh, naabrinaine on ka päris hea kehaga?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        Mis krdi isiklik rahategemise projekt. Kui sulle tuleb keegi ja pakub su aasta aega vana korteri eest miljonit eurot, siis sa ei müü seda, sest sa oled selle ise sisustanud ja ilus projekt ja noh, naabrinaine on ka päris hea kehaga?
                        Ei ole päris nii. Antud juhul müüakse võimas talent otsesele rivaalile. Teiseks kui see pole raha tegemine, mis see siis on? Mängijad müüakse igal suvisel mercatol mingi 50-80 milli (number peast võetud) eest. Kuid asendusi tuuakse heal juhul 10-20 milli eest. Hea majandamine kindlasti ning omanikule natuke pappi ka juurde, ei?
                        Fino alla fine FORZA JUVE

                        Kommentaar


                          Ei, hetkel müüakse ühe aasta toorik üle mõistuse suure summa eest. Mille eest saab osta kaks, kui mitte kolm, väga väga head mängijat. Neid ühe aasta säravaid talente ja järgmiseid Messisi - Ronaldosi on iga hooaeg. Lõpuks on ikka ainult üks Messi ja üks Ronaldo. Ja klubi tümitamine selle eest, kui mängija ise tahab iga hinna eest minema minna, no midaiganes. (see polnud küll su pihta öeldud)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Pogba Vaata postitust
                            Viimane kord kui Meunier twitteris sarnase sõnumi tweetis siis tehti Neymari diil ametlikuks. Kas seekord on selleks Mbappe?

                            Korralik trollimine oli, tegemist oli Motta sünnipäevaga hoopis. Vanameister sai 35-aastaseks eile.

                            Fino alla fine FORZA JUVE

                            Kommentaar


                              Ning jutud on liikvel, et Mbappe on medicali läbinud rahvuskoondise juures olles.

                              Kylian Mbappé has passed a PSG medical, according to TF1.
                              Fino alla fine FORZA JUVE

                              Kommentaar


                                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                                Ei, hetkel müüakse ühe aasta toorik üle mõistuse suure summa eest. Mille eest saab osta kaks, kui mitte kolm, väga väga head mängijat. Neid ühe aasta säravaid talente ja järgmiseid Messisi - Ronaldosi on iga hooaeg. Lõpuks on ikka ainult üks Messi ja üks Ronaldo. Ja klubi tümitamine selle eest, kui mängija ise tahab iga hinna eest minema minna, no midaiganes. (see polnud küll su pihta öeldud)
                                Mbappe'd nimetavad ühe aasta toorikuks/liblikaks või jumal teab kelleks kolmandaks küll vaid need, kes ta avastasidki umbes eelmise hooaja keskel. Naljakal kombel need samad ilastasid ta peale napilt kuu aega tagasi, kui nende klubisi temaga paari pandi (ei pea Sind Orbit silmas). Ta oli juba noorte seas teistes peajagu üle. Minagi kirjutasin temast esmakordselt Monaco teemas vist mingi 2-3 aastat tagasi. Arengut võib muidugi takistada see, et ta PSG-sse läheb (+võibolla kohati kaheldav suhtumine), aga samas, kui uskuda ta juttu, et ta Pariisis sündinud poisina plaaniski PSG eest mängida, siis vaevalt tal tahtmisest ja motivatsioonist end seal tõestada puudu jääb. Ja vaevalt 150+ milli meest pingile väga tihti kõlbab jätta. Vähemalt esialgu.

                                Ja see iga hinna eest PSG-sse minemise jutt tundub ka rohkem meedia väljamõeldis. Ei ole ta keeldunud treenimast, mängimast või kadunud kuhugi kaugele peitu nagu tema üks teine noor geenuskoondisekaaslane. Mingi intsident Raggiga tal treeningul oli aga kes seda täpselt teab, mis see põhjus täpselt oli. Hiljem olid nad nägu naerul taas trenni teinud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X