320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paris Saint-Germain

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    PS. Kipembest tuleb väga kõva kaitsja. Eile PSG kaitseliini konkurentsitult parim mees. Luiz peaks hetkel meeskonna neljas-viies mees keskkaitses (Silva, Marquinhos, Kimpembe ja isegi Aurier peaks Sideshow Bob-ist eestpool olema). Kohati ikka täiesti müstiline kaitsja.
    Koos preseasoniga on Kimpembe olnud üks parimaid ja stabaiilsemaid kaitsjaid siiani. Mängib targalt ning ei lenda olukorda rutakalt sisse nagu David Luiz tavatseb teha kohati. Kui Silva ja Marquinhos tagasi tulevad siis kahjuks langeb pingile. Samas ta on olukorrast teadlik ning on ise ka öelnud, et kui saaks umbes 20-25 mängu sellel hoojal, siis oleks ta juba rahul.
    Fino alla fine FORZA JUVE

    Kommentaar


      Aurieri vigastus väga tõsine ei pidavat olema, eeldatakse, et umbes nädala pärast saab juba trenni teha. Pastore aga natuke kauem eemal, umbes kaks nädalat ennustatakse talle eemal olemist.
      Fino alla fine FORZA JUVE

      Kommentaar


        David Luiz on siis taas Chelseaga liitunud, saadi tema eest tegelikult ju normaalne summa (30 miljonit naela). Eks siis Marquinhos saab õigustatult kindlaks alustalaks.
        Fino alla fine FORZA JUVE

        Kommentaar


          Päris huvitav suhtumine
          "Ma raiskasin kaks aastat PSG-ga Prantsuse kõrgliigas. Ma oleks nagu FIFA-t kõige nõrgema tasemega mänginud."
          EDIT:
          Algselt postitas Pogba Vaata postitust
          Tuli välja, et tegemist oli siiski meedia väljamōeldisega

          Kommentaar


            Hapud viinamarjad. Fifa nõrgemas tasemes ei lasta ka vastaseid judo või maadlusvõtetega oma karistusalas maha võtta. PSG-l minu arvates vedas ikka kõvasti, et said Luizist sellise summa eest lahti. Väga suurde miinusesse ei jäädudki selles saagas. Silva, Marquinhos ja Kimpembe on olemas ning vajadusel oskab ka Aurier keskkaitses mängida ning nii mõnigi mees ka keskväljalt (poolakas näiteks).

            Kommentaar


              No Kurzawa jätkab ikka väga resultatiivselt. Mis need nr'id täpsemalt on?

              Kommentaar


                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                No Kurzawa jätkab ikka väga resultatiivselt. Mis need nr'id täpsemalt on?
                Neli väravat viies mängus + üks väravasööt. Ja tuletame meelde, et tegemist on äärekaitsjaga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Hapud viinamarjad. Fifa nõrgemas tasemes ei lasta ka vastaseid judo või maadlusvõtetega oma karistusalas maha võtta. PSG-l minu arvates vedas ikka kõvasti, et said Luizist sellise summa eest lahti. Väga suurde miinusesse ei jäädudki selles saagas. Silva, Marquinhos ja Kimpembe on olemas ning vajadusel oskab ka Aurier keskkaitses mängida ning nii mõnigi mees ka keskväljalt (poolakas näiteks).
                  Sa oled õnnelik et Marseille konkurent või noh suur liiga tiitli pretendent sai s-tast lahti? Tõsi kas mitte PSG ei teinud mingit 0 mängude seeriat euroopas eelmine või üleeelmine hooaeg kui Luiz seal just Silva kõrval põhis oli.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mustang Vaata postitust
                    Sa oled õnnelik et Marseille konkurent või noh suur liiga tiitli pretendent sai s-tast lahti? Tõsi kas mitte PSG ei teinud mingit 0 mängude seeriat euroopas eelmine või üleeelmine hooaeg kui Luiz seal just Silva kõrval põhis oli.
                    Kas just õnnelik, aga kui näiteks Kimpembe Luizi lahkumise järel veelgi rohkem põllale saab, siis see on ju positiivne. Lisaks on kahju vaadata olnud, kuidas Marquinhost, keda mina kordi kõrgemalt hindan, kui Luizi, seni pingil raisatud on.

                    Edit: Lugemist kah antud teemal:David Luiz to Chelsea: the deal of the century... for PSG

                    Kommentaar


                      Ma ei saa ikkagist aru kelle poolt sa siis oled? Vaevalt mingid tulihingelised Marseille fännid Prantsusmaal arutlevad selle üle, et oi kui hea et PSG annab noorele tulevikulootusele võimaluse ja sai veel peaaegu sama raha tagasi ka Sideshow Bobi müügist. Või sul on mingid prantsuse juured perekonnas endal või?

                      Noh selles mõttes, et vaevalt inglise Man Utd fänn räägiks, et vot kui tore, et Man City ostis noore tulevikulootuse Stonesi (inglane) ja puujalad Demichelised/Mangalad minema saatis.

                      Nõustun muidugi et Marquinhos > Luiz

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mustang Vaata postitust
                        Ma ei saa ikkagist aru kelle poolt sa siis oled? Vaevalt mingid tulihingelised Marseille fännid arutlevad selle üle, et oi kui hea et PSG annab noorele tulevikulootusele võimaluse ja sai veel peaaegu sama raha tagasi ka Sideshow Bobi müügist. Või sul on mingid prantsuse juured perekonnas endal või?

                        Noh selles mõttes, et vaevalt Man Utd fänn räägiks, et vot kui tore, et Man City ostis noore tulevikulootuse Stonesi ja puujalad Demichelised/Mangalad minema saatis.
                        See, et ma konkurenti pooldan ei tähenda, et ma asju erapooletuna vaadata ei suuda. Kimpembe on minu jaoks sümpaatne noor mängumees ja kui talle Luizi lahkumise järel mänguminuteid rohkem kukub, siis see on ju tore (tema seisukohalt). Alati ei pea ju mingit Counti stiilis iba ajama, kui mõni klubi ei meeldi. Üldiselt ära muretse, kui on põhjust näpuga näidata ja kritiseerida või pealinlaste (või Lyoni näiteks) üle nalja visata, siis olen ühena esimestest platsis. Luizi müügi puhul, vaata, millisest otsast tahad, seda põhjust teha ei ole.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas wutt Vaata postitust
                          Päris huvitav suhtumine
                          "Ma raiskasin kaks aastat PSG-ga Prantsuse kõrgliigas. Ma oleks nagu FIFA-t kõige nõrgema tasemega mänginud."
                          Tuli välja, et tegemist oli siiski meedia väljamōeldisega
                          Fino alla fine FORZA JUVE

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mask Vaata postitust
                            Neli väravat viies mängus + üks väravasööt. Ja tuletame meelde, et tegemist on äärekaitsjaga.
                            Saab loodetavasti ka kuu parima mängija tiitli
                            Fino alla fine FORZA JUVE

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Pogba Vaata postitust
                              Saab loodetavasti ka kuu parima mängija tiitli
                              Liigas? Kahtlen. See läheb suure tõenäosusega Lacazette`ile (või mõnele Guingamp`/Monaco/Nice`i mängijale nagu Fabinho, Diallo või Seri). Aga klubi siseselt on Kurzawa kindlasti väärt kuu parima mängija tiitlit.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mustang Vaata postitust
                                Ma ei saa ikkagist aru kelle poolt sa siis oled? Vaevalt mingid tulihingelised Marseille fännid Prantsusmaal arutlevad selle üle, et oi kui hea et PSG annab noorele tulevikulootusele võimaluse ja sai veel peaaegu sama raha tagasi ka Sideshow Bobi müügist. Või sul on mingid prantsuse juured perekonnas endal või?
                                Prantsuse liigas ei karju toetajad üksteise peale, et PSG on parem kui Monaco ja Marseille on parem kui Nancy
                                Eks igal ühel siin on meeskond, keda toetab, aga üldiselt toetatakse ikka kogu riigi jalgpalli. Eriti Euroopa turniiridel.
                                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X