320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paris Saint-Germain

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    õhtul sõidetakse Caen'i meeskonnale külla, sellest mängust tuleb kohustuslikud kolm punkti ära võtta. Ben Arfat pole jätkuvalt isegi pingil, nii et tundub, et suhted Emeryga pole hetkel kiita.

    eeldatav koosseis

    Fino alla fine FORZA JUVE

    Kommentaar




      Jese ikka pingil ja Lucas tema asemel sees

      Compo #PSG Areola - Meunier, Marquinhos, Kimpembe, Maxwell - Krychowiak, Matuidi (Cap), Rabiot - Lucas, Cavani, Di Maria
      Fino alla fine FORZA JUVE

      Kommentaar


        Oskad äkki öelda miks Trapp pingile on kukkunud?

        Kommentaar


          Cavani lõi eile 4. Ma kordan, Edinson Cavani, kes mängis Arsenali vastu, lõi eile neli väravat!

          Kommentaar


            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
            Cavani lõi eile 4. Ma kordan, Edinson Cavani, kes mängis Arsenali vastu, lõi eile neli väravat!
            Ja seda vaid esimese poolajaga

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
              Oskad äkki öelda miks Trapp pingile on kukkunud?
              Emery eelistab hetkel Areolat lihtsalt. Ma olin kindel, et peale CL mängu Arsenali vastu saab Trapp väravas olla aga hoopis valiti Areola jälle. Loodetavasti sakslane saab end näidata varsti, sest minu hinnangul on ta parem väravavaht kui Areola, vähemalt hetkel.
              Fino alla fine FORZA JUVE

              Kommentaar


                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                Ja seda vaid esimese poolajaga
                ta oleks võinud vabalt ka kuus väravat lüüa esimesel poolajal
                Fino alla fine FORZA JUVE

                Kommentaar




                  Eile küteti korralik saun Caen'i meeskonnale, kui taoti kuus vastuseta väravat võrku. Õhtu kangelane oli vaieldamatult Cavani, kes suutis avapoolajal 4 väravat lüüa võttes endalt teatud mõttes pinged maha. Loodetavasti suudab ta samas hoos jätkata nüüd. Järjekordselt oli väravate löömisel oma roll ka äärekaitsjatel. Seekord andis kaks söötu Maxwell ja ühe Meunier. Hea mängu tegi ka Augustin, kes suutis lühikese ajaga, mis ta mängida sai anda ühe söödu ja lüüa ka ühe värava. Muidugi mängu sai ta üldsegi sellepärast, et Ben Arfa on hetkel meeskonnast välja külmutatud. Põhjuseid pole meediale teada antud, aga spekuleeritakse, et Emeryle pole meeldinud Ben Arfa suhtumine treeningutes.

                  Mängijate hinded

                  Fino alla fine FORZA JUVE

                  Kommentaar


                    ilmselgelt sai ta ka mängupalli endale

                    Fino alla fine FORZA JUVE

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                      Cavani lõi eile 4. Ma kordan, Edinson Cavani, kes mängis Arsenali vastu, lõi eile neli väravat!
                      kusjuures mängu alguses kui ta kaks head võimalust luhtas tundus, et tuleb jälle üks temale omane mäng. Hea, et seekord ta suutis olukordi realiseerida korraliku protsendiga.
                      Fino alla fine FORZA JUVE

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Pogba Vaata postitust
                        Emery eelistab hetkel Areolat lihtsalt. Ma olin kindel, et peale CL mängu Arsenali vastu saab Trapp väravas olla aga hoopis valiti Areola jälle. Loodetavasti sakslane saab end näidata varsti, sest minu hinnangul on ta parem väravavaht kui Areola, vähemalt hetkel.
                        Mina olen täpselt vastupidisel arvamusel. Trapp küpsetab minu jaoks liiga tihti kooke ja on kohati ikka ebakindel. Kasvõi see eelmise vooru Berici värav, kus ta käpad sloveeni löögile ette sai, kuid pall ikkagi võrku maandus. Ok, löök oli lähedalt tehtud ja ebamugava põrkega, aga tipp-tipp väravavaht oleks minu arvates selle palli suutnud ikkagi üle värava lükata. Areola see-eest tegi hea esituse nädala keskel Arsenali vastu, mille tasuks sai ta ka eile alustada. Ja kuulduste kohaselt tegi ka eile korraliku mängu (?). Puur jäi ju puhtaks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          Mina olen täpselt vastupidisel arvamusel. Trapp küpsetab minu jaoks liiga tihti kooke ja on kohati ikka ebakindel. Kasvõi see eelmise vooru Berici värav, kus ta käpad sloveeni löögile ette sai, kuid ikka palli võrku maandus. Ok, löök oli lähedalt tehtud ja ebamugava põrkega, aga tipp-tipp väravavaht oleks minu arvates selle palli suutnud ikkagi üle värava lükata. Areola see-eest tegi hea esituse nädala keskel Arsenali vastu, mille tasuks sai ta ka eile alustada. Ja kuulduste kohaselt tegi ka eile korraliku mängu (?). Puur jäi ju puhtaks.
                          Ei saa öelda, et Trapp tihti küpsetab kooke. Eelmine hooaeg võibolla 4-5 korda tegi rämeda eksimuse. Pole hullu, sest ta ikka päästis õige mitu mängu oma hiilgavate tõrjetega ka. Samas Arsenali või Caeni vastu polnud Areolal palju tööd nagunii nii, et ei saa öelda, et ta hea esituse tegi. Minu meelest kogemus peaks kindlasti Trappi kasuks rääkima. Aga eks Emery teab paremini ja hetkel arvab ta, et Areola väärib väravasuul olemist.
                          Fino alla fine FORZA JUVE

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Pogba Vaata postitust
                            Ei saa öelda, et Trapp tihti küpsetab kooke. Eelmine hooaeg võibolla 4-5 korda tegi rämeda eksimuse. Pole hullu, sest ta ikka päästis õige mitu mängu oma hiilgavate tõrjetega ka. Samas Arsenali või Caeni vastu polnud Areolal palju tööd nagunii nii, et ei saa öelda, et ta hea esituse tegi. Minu meelest kogemus peaks kindlasti Trappi kasuks rääkima. Aga eks Emery teab paremini ja hetkel arvab ta, et Areola väärib väravasuul olemist.
                            Kas 4-5 väravani viinud eksimust ei ole siis palju? Hiilgavaid tõrjeid teevad paljud väravavahid

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Pogba Vaata postitust
                              Ei saa öelda, et Trapp tihti küpsetab kooke. Eelmine hooaeg võibolla 4-5 korda tegi rämeda eksimuse. Pole hullu, sest ta ikka päästis õige mitu mängu oma hiilgavate tõrjetega ka. Samas Arsenali või Caeni vastu polnud Areolal palju tööd nagunii nii, et ei saa öelda, et ta hea esituse tegi. Minu meelest kogemus peaks kindlasti Trappi kasuks rääkima. Aga eks Emery teab paremini ja hetkel arvab ta, et Areola väärib väravasuul olemist.
                              Ega Trappil eelmine hooaeg ka tööd per mäng rohkem olnud. Pigem vastupidi. Ja ikka suutis toota. Nagu kribasin, minu jaoks liiga tiht (paluks sõnu kontekstist mitte välja rebida )
                              Kas ka üldiselt tihti? Igaühe enda otsustada.


                              Trapp lihtsalt ei ole minu arvates väravavaht, kes sisendaks meeskonnale ja selle kaitseliinile enesekindlust. Areola kohta on vara veel öelda, aga paari seni nähtud mängu puhul on ta lihtsalt parema ja kindlama mulje jätnud. Muide Areola oli eelmine hooaeg Villarrealis laenul ja enamus hooajast #1. Sellele eelneval hooajal Bastias kindel esikinnas kõrgliigas ja veel hooaeg varem esiliigas Lensis #1. Et see kogemuse jutt on pigem maitse asi ja vaieldav.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                                Kas 4-5 väravani viinud eksimust ei ole siis palju? Hiilgavaid tõrjeid teevad paljud väravavahid
                                ei ole
                                Fino alla fine FORZA JUVE

                                Kommentaar

                                Working...
                                X