320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Valencia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas KarlErik Vaata postitust
    Ise maksaks tema eest kuni 30 miljonit.
    Ma päris nii palju ei viskaks, kuna kuu lõpp ja cocoplastic nii palju mulle raha ei andnud.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Ma päris nii palju ei viskaks, kuna kuu lõpp ja cocoplastic nii palju mulle raha ei andnud.
      Mul ka pole 30 miljonit, aga kui oleksin Manu omanik, siis maksaksin 30 miljonit (ma ei usalda manu kaitsjaid, kui siis Smallingut). RM/Barca või muu heade kaitsjatega tiimi omanikuna küll nii palju ei maksaks.

      Otamendi tahab väidetavalt Valenciast lahkuda. Keegi teab, miks?

      Kommentaar


        Algselt postitas KarlErik Vaata postitust

        Otamendi tahab väidetavalt Valenciast lahkuda. Keegi teab, miks?
        Soccernet:

        "Nicolas ütles [Valencia presidendile Amadeo] Salvole, et ta tahab Valenciast suvel lahkuda.
        Nicolas on Valencias õnnelik ning rahul fännidega, kuid tal on võimalus samm edasi minna. Nico teeb kõik selleks, et lahkuda," oli Eugenio Lopez öelnud intervjuus Cadena SER-iga. Ta lisas, et praeguseks hetkeks on räägitud mitme klubiga, kes kaitsjat soovivad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Koopia Vaata postitust
          Soccernet:

          "Nicolas ütles [Valencia presidendile Amadeo] Salvole, et ta tahab Valenciast suvel lahkuda.Nicolas on Valencias õnnelik ning rahul fännidega, kuid tal on võimalus samm edasi minna. Nico teeb kõik selleks, et lahkuda," oli Eugenio Lopez öelnud intervjuus Cadena SER-iga. Ta lisas, et praeguseks hetkeks on räägitud mitme klubiga, kes kaitsjat soovivad.
          Nüüd ma saan veel vähem aru. Mis tal viga on?
          Last edited by KarlErik; 27.05.15, 19:25. Põhjus: Kirjutamise vead

          Kommentaar


            Algselt postitas KarlErik Vaata postitust
            Nüüd ma saan veel vähem aru. Mis tal viga on?
            Valencia on keskpärane klubi, Otamendil on laual pakkumised suurtemates klubidest.

            Kommentaar


              Algselt postitas Koopia Vaata postitust
              Valencia on keskpärane klubi, Otamendil on laual pakkumised suurtemates klubidest.
              Ma saan aru, aga miks ta ära tahab minna. Ning Valencia ei ole keskpärane klubi, kui nad on tõenäoliselt CL-is

              Kommentaar


                Algselt postitas KarlErik Vaata postitust
                Ma saan aru, aga miks ta ära tahab minna. Ning Valencia ei ole keskpärane klubi, kui nad on tõenäoliselt CL-is
                No kui sa oled mänginud korragi Inglismaa Premieris ManU eest, siis lihtsalt on su nimi niivõrd palju tuntum. Ehk tegu on ikkagi suuresti ärilise käiguga. Sportlikult nii suurt vahet pole, aga ManU suvalist varukaitsjat teavad ilmselt kümned korrad rohkem inimesi, kui Valencia paremuselt kolmandatki meest näiteks. Kõik sellised detailid mängivad rolli.

                Kommentaar


                  Võin eksida, aga kas siis, kui Otamendi oli Portos (vist), siis tundis Manu huvi või? Ja mille pärast ta Valenciasse läks?

                  Kommentaar


                    No Portost endale kaitsjat on natuke ehkukas osta, eriti veel põhimeheks. Portugali liiga pole mingi top-notch, selle lükkega et ta Valenciasse siirdus ja endale La Ligas nime tegi, saab mees rusikaga vastu rinda peksta ja nõuda ManUs kaitseliini liidri rolli - võimalus teha midagi suurt, nt EPL ja CL võita. No iga mängija mõtleb erinevalt - kes tahab tiimi edasi viia, kes tahab ise aega säästa ja kohe kangemasse tiimi minna, kus traditsioonid, maine jne teine. Oleneb mängijast. Totti, Gerrard jäid oma klubidele truuks - mis sest et mõned suurimad tiitlid nende kätte ei jõudnudki (CL Tottil, EPL Gerrardil) ent mehed oleks võinud pmst ükskõik mis tiimis põhirolli täita. Valik - olla klubi legend või olla millega enama kui klubi legend. Olla nt jalgpalli legend.
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      Mõte on siis see, et ei ole päris nii lihtne otsus kui serveerisid.
                      Päris täpselt nii lihtne see ongi.

                      Iga kell läheksid noored tipud Reali, Bayernisse või Barcasse põhimeheks (kui palk ja mänguaeg on võrdsed) kui albioonile kükitama (v.a. inglased, nendega 50/50 vms).

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Koopia Vaata postitust
                        Valencia on keskpärane klubi
                        Lollus. Suuruselt kolmas-neljas klubi Hispaanias ei ole keskpärane klubi.

                        Siin nõustun Mõnuagendinga ja arvan, et Otamendi põhjus lahkumiseks on äriline (rohkem raha, populaarsust jne) või midagi muud isiklikku. Paremat jalgpalli ta seal tõenäoliselt ei mängi.

                        Rafael Hernández argentiinlase situatsioonist:

                        Finally, is he worth 50 million euros, and would that price extend with Spanish taxes?

                        It's tricky to say what's worth and what's not in the market nowadays. Transfer fees are at an all time high and don't look like dropping anytime soon. Manchester United has the resources to sign the right players, if they think Otamendi is the right man, they should go for it.

                        As for the taxes surrounding the transfer, Valencia will demand the clause to be paid in full but they won't act as Athletic Bilbao did with Herrera, if the club receives the €50m they will comply and sell. Less taxes that way.
                        Ja viimased uudised antud situatsiooni kohta:

                        VCF doesnt expect any statement from Otamendi in the near future & the situ. to cool. Ayala plan to talk with him at the Copa America. (LP)

                        The paper (Las Provincias) also speculate, based on rumors in England, that United might offer cash + Chicharito to tempt Valencia.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                          Lollus. Suuruselt kolmas-neljas klubi Hispaanias ei ole keskpärane klubi.
                          Kespärase all mõtlesin seda, et ta ei kuulu sinna kõige teravamasse jalkaeliiti (nt Barcelona, Bayern, Real, Juventus, PSG, Juventus). Väljendasin end küllap veidi valesti. Igal juhul on mitmeid klubisid, mis on Valenciast paremad ning kus on ahvatlevam mängida.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JanK Vaata postitust
                            Valik - olla klubi legend või olla millega enama kui klubi legend. Olla nt jalgpalli legend.
                            Njah, palju neist tähesära otsijatest end lõpuks jalgpalli legendideks võivad nimetada? 0 koma midagi protsent.
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Diego Alvesi opp möödus eile sujuvalt ning taastusprotsess kestab umbkaudu 6-8 kuud. Ehk siis, Valencia esiväravavaht on tõenäoliselt kuni järgmise aastani väljakult eemal ning klubi otsib talle juba asendusmeest. Osad nimed, mis meedias ringi käinud on: Keylor Navas (Real Madrid), Geronimo Rulli (Sociedad), Fabricio (Deportivo) & Kiko Casilla (Espanyol).

                              Kommentaar


                                Rodrigo Moreno osteti 30€ millioni eest ära siis. Kas ta mitte üsna keskpärast hooaega ei teinud?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X