320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Valencia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tundus, et selles situatsioonis, kus Soldado palli kastis maha võttis aga taha poole veeres oleks võinud penalti ka anda. Tahaks sellest uuesti täpsemat kordust näha.

    Kommentaar


      no milline tehnika on meestel ikka! kahjuks individuaalne tehnika on küll hea (ette võeti väga kaunilt), aga see viimane sööt või puude kippus alati ebatäpne olema ja palju võimalusi raisati just värava ees lihtsalt veidrate lahendustega ära. Siiski survestati väga võrdselt PSGga ja suudeti asi enamvähem põnevaks ajada. Kõik on võimalik veel.

      Kommentaar


        Lootus püsib õnneks. 0:2 puhul ei saaks nii väga rääkida + veel Ibra punane lisab edasipääsu tõenäosust juurde
        sigpic

        Kommentaar


          Uuri vähe fakte, Rootsi - Argentiina mängus vahetati Zlatan pingile just täna tihedale mängugraafikule.
          Punane oli antud suhteliselt kergekäeliselt siiski.

          Kommentaar


            Ära aja naerma oma lollide faktidega. Ibra on alati olnud mees kes màngib 90+ minutit iga màng. Kust sa selle màngugraafiku kùll veel vàlja môtlesid? Ja tema tànane punane oli vàga ôigesti antud ja ma ootaks sellise kàitumise eest distsiplinaarkohtul tema karistust pikendada!
            Messi...The never ending legend!

            Kommentaar


              Sõpruskohtumine toimus teatavasti kolmapäeval, liigamäng oli tal juba reedel ning nüüd CL mäng.Seega oli Rootsi peatreener juba enne sõprusmängu öelnud, et kasutab Zlatanit ainult ühe poolaja.7 päevaga kolm 90+ mängu vähe paljuks ei lähe või mis ?
              Edaspidi uuri natukene ikka ise enne.

              Kommentaar


                Ma ei tea nüüd kui palju paremaks see 1 värav olukorda tegi - pariisis on ikkagi vaja 2 lüüa, ainult nüüd selle vahega et ei lähe lisaajale vaid oleks kohe võit, no ja okei võib ühe sisse ka lasta. Ibrahimovic on täis idioot muidugi, teda töödeldi päris korralikult ja keeski üle lõpuks.

                Kommentaar


                  Ma ei mõista su kriitikat Ibra suunas. Mees on hea tehnikaga ning väravavaist ka olemas. Vajadusel annab ka väravasööte. Staykool vana sa oled ? Jutu järgi alla>18.
                  "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                  Kommentaar


                    Ibralt vôeti pall puhtalt àra ja làks peale seda vihaga palli jàrgi. Leonardo julges isegi öelda, et Ibra ei puudutanudki vastaseid. Hinnake ise.
                    Messi...The never ending legend!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                      Kahjuks kaotus, aga hea et 1 ikka tagasi lôid ja kùlla minnakse selgelt vôidu môtetega. Edu neile.
                      Ja kùsiks, et milles seisneb selle pika tolguse Ibra fenomen? Kas selles, et tugevate kaasmàngijate abiga suudab vahest paar vàravat àra lùùa? Rootsi-Argentiina màngus vahetati ta kiiresti pingile, sest tast polnud mingit tolku ja ka tàna oli ta tàiesti nàhtamatu kuni màngu lôpu minutite punase kaardini. See mölakas làks vihaga ju lausa vigastama Valenci kahte kaitsjat!
                      Pärast sellist kommentaari jääb sinust mulje kui lausidioodist, anna andeks. Kas Messi/Iniesta/Pedro ja kes iganes teevad iga mäng 10/10 mängu, ei tee ? Kas Messil tuleb ette kahvatuid kohtumisi ? Kindlasti. Üks mäng, kus Ibra on tagasihoidlik ja tal polegi väga vaja midagi teha ja juba tõmmatakse talle vesi peale. Mees on tulistanud liigas 21st mängus 21 kolli ja andnud veel 5 väravasöötu. Samuti ainus mees maailmas, kes suutnud 6 erineva klubiga CLis skoorida. Rootsi eest ka 30+ kolli. Ma ei tea, kui selline mees on pikk tolgus, kes väravaid ei oska lüüa, siis palun too näiteid parematest ründajatest ja nende statistikast, sooviks ka jälgida, kuidas iga mäng 9-10/10 reiting antakse ja koll/assist per game tuleb.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas R.Madridista Vaata postitust
                        Ma ei mõista su kriitikat Ibra suunas. Mees on hea tehnikaga ning väravavaist ka olemas. Vajadusel annab ka väravasööte. Staykool vana sa oled ? Jutu järgi alla>18.

                        See on päris äge et sa juba tähemärgid selgeks oled õppinud, nüüd järgmiseks õpi sõnade sisu mõistmine ära. Tehnikast ja platsinägemisest polnud kuskil juttu, selge see et ta üks parimaid maailmas. Aga 90. minutil eduseisust kui on selge et meeskond sind järgmine mäng väga vajab mõttetust kohast punane välja imeda - no comments. Ma ei hinda eriti egomaniakke ja ülbikuid, kellele õde kellele vend. peace.

                        Kommentaar


                          Mängu ei näinud ja ütlen puhtalt video pealt, aga mingi ülekeemine see nüüd küll polnud. Pigem Valencia mängija tegi korralikult teatrit ja punane oli tugev liialdus. Aga üldiselt üheks parimaks maailmas ei saa kui egoist pole Tore, et sul on arvamus, aga pole mõtet väljendada seda paukuva pubeka kombel.

                          Kommentaar


                            Seda punast poleks eluski antud, kui tegemist olnuks mõne malbema kuulsusega mängijaga, ärge ajage soga siin tiinekad.
                            Guardadolt asjalik teater ja voila - punane välkus. Ibra puudumine Pariisis kaarte vaevalt liiga palju segab, sest Valencial on vesi peal nagunii !
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Kuule àra mine isiklikuks. Mulle pole see màngija oma iseloomu poolest kunagi meeldinud ja ma olin ùliônnelik, kui ta Barcast lahkus! Ibra on olnud alati màngija, kes teisi ei austa. Pole vahet, kui hea ta on, vôi palju ta vàravaid lööb. Pole palju teisi màngijaid kes on saanud CLi màngudes nii palju punaseid kaarte toorutsemise eest, kui tema.
                              Messi...The never ending legend!

                              Kommentaar


                                Eks igal ühel on õigus oma arvamusele.
                                "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X