320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Frank Liivak (Sligo Rovers, Iirimaa)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Uudised mittemillestki ongi meie spordiajakirjanike viimase aja trend. Saaks vaid midagi skandaalset kokku kirjutada.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mask Vaata postitust
      Eesti alaliit pole pärast viimast meestekoondise esitust noormehe käekäigu vastu huvi tundnud.

      Huvitav, millist huvi täpselt siis peaks alaliit Hispaania tugevuselt neljandas liigas palliva kohe 19-aastaseks saava noorsandi vastu tundma? Või milles see peaks väljenduma? U21 ju saab kutseid/mängida. Tõesti, kuidagi 1. aprilli maiguline artikkel tundub olevat.
      Norra alaliit uurib millegi pärast pidevalt ühe teise noorsandi (kes on veelgi noorem) kohta, kes samas liigas palli mängib. Aga muidugi peab mõistma, et meil oluliselt talendikamaid mehi nagu Teever ees. Ehk õnnestuks Pohlak-Pehrssonul isegi Kristen Viikmäe tagasi meelitada.

      Algselt postitas Wingback Vaata postitust
      See mõte ainuüksi, et mees sellisest materjalist kunagi on, et Hollandi koondisse ... lubage naerda ja väga häälekalt
      Suitseta vähem, kui naerma ajab.

      Kommentaar


        Välja näeb et Liivak on osa mingi TPO skeemis kus agentuur ostetakse mängiate õigused ja müüb teistele ja teeb kulu.
        FIFA keelati, aga agendid on targemad ja hakkasid juab enne keelu pisikeseid klubeid osta siis oma mängijad hakkavad seal 'mängida' aga pigem ootesaalis kuskile veel hüppama.
        Huvitav oleks see, et teada mida EJL mõtleb selles kohta kuna asi on FIFA silma alla sest TPO sihtmark on raha teenida läbi mängijate ost/müük, klubi arendamine pole oluline (ja mõnikord TPO võik kahjulik pigem olla).
        Mascardi on võimekas agent, ta on see mees taga Dybala ja Iturbe. Firma on Pencihill LTD, legaalne baas Londonis.
        Alcobendas on nagu fassaadi klubi et ring FIFA keelu käima. Ma olen palju uurinud selle kohta ja kinnitati ka et mitte ainutl Mascardi esindab Liivak, aga tema õigused kuuluvad talle mitte Alcobendas. Kui müüakse, klubi ei teeniks mitte ühtegi eurot.

        Loege ringi, see teema on päris aktuaalne Ibeerias.
        Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
        Premium Liiga Clubs News
        Facebook
        Twitter

        Kommentaar


          Pigem on see statement kuskilt välja rebitud. Jutt on lihtsalt selles, et tal on veel võimalus esindada Hollandit. Ja lõppude lõpuks on see tema otsustada, mis tema oma tulevikuga peale hakkab. Kui ta tõesti näeb Hollandi koondises endale kohta, siis palun väga, olgu mees ja tõestagu ennast seal. Pärast võib ta lihtsalt oma otsust kahetsema hakata.

          Aga loodame, et kõik laheneb ilusti ja see kuum uudisenupp on lihtsalt klikimagnetiks tehtud. Väga loodan, et ta suudab ennast Hispaanias tõestada ja et temast saab tulevikus põhimees La Liga keskmikus või kuskil Eredivise satsis. Ning kindlasti Eesti koondises. Magnus, aeg on ärgata!
          YNWA

          Kommentaar


            Tausta täpselt teades sai kogu Hollandi-teema alguse siiski Franki enda poolt jutu käigus välja öeldud faktist, et Hollandi alaliidust on tema vastu pidevalt huvi tuntud. On ju suhteliselt loomulik, et sellele järgneb küsimus, kas Hollandi esindamine oleks üldse võimalik ja kas ta ise tahaks seda üldse teha. Ma saan aru, et mõne jaoks on kõik ajakirjanikud in corpore klikijanused mölakad ja noh, vaba maa ja vabad arvamused, aga ei ole mõtet päris puusalt ka lahmida, asjaoludega kursis olemata.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
              Norra alaliit uurib millegi pärast pidevalt ühe teise noorsandi (kes on veelgi noorem) kohta, kes samas liigas palli mängib.
              Pole päris võrreldavad aga las ta olla.

              Aga muidugi peab mõistma, et meil oluliselt talendikamaid mehi nagu Teever ees. Ehk õnnestuks Pohlak-Pehrssonul isegi Kristen Viikmäe tagasi meelitada.
              Kuigi ma olen nõus, et Liivakut tuleks eelistada Teeveritele ja Voskodele, siis Hispaania 4. liiga noormängija ei saa ju eeldada, et ta stabiilselt A-koondisesse kutsutakse. Seda enam, et algus Hispaanias oli aeglane.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                Kuigi ma olen nõus, et Liivakut tuleks eelistada Teeveritele ja Voskodele, siis Hispaania 4. liiga noormängija ei saa ju eeldada, et ta stabiilselt A-koondisesse kutsutakse. Seda enam, et algus Hispaanias oli aeglane.
                Mängukvaliteedilt ta küll aeglane ei tundu.
                Pigem näib sama case mis Ojamaaga, et ikka Teeverid ja Neemelod sees, kuigi kui platsil mehi vaatad, siis üks jookseb kaks korda kiiremini ja rohkem ning oskab triblada ja sööta.
                Isekus - jah, tõsi, mis siin salata. No aga ikkagi arusaamatu, ju siis Pohlak ja trenkud teavad.

                Kommentaar


                  Keegi tõi hea mõtte välja Soccerneti kommentaariumis, et see kõik on selleks, et poiss saaks stabiilselt A-koondise kutseid ning läbi selle parema klubi. Äkki tuli surve seda ütlemaks agentidelt? Kes teab..
                  YNWA

                  Kommentaar


                    Algselt postitas sp3ts Vaata postitust
                    Keegi tõi hea mõtte välja Soccerneti kommentaariumis, et see kõik on selleks, et poiss saaks stabiilselt A-koondise kutseid ning läbi selle parema klubi. Äkki tuli surve seda ütlemaks agentidelt? Kes teab..
                    Väga tark
                    Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                    Premium Liiga Clubs News
                    Facebook
                    Twitter

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mask Vaata postitust
                      Pole päris võrreldavad aga las ta olla.
                      Sooviks täpsustust siinkohal, miks ei ole võrreldavad?

                      Võrreldes rahvaarve, jalkakultuuri ja kõike muud, siis minu arvates on. Kui Napolisse läks, siis kuulutasid küll paljud, et tegemist tulevase superstaariga. Hetkel on nii, et mängivad samas liigas Odegaardiga, loodetavasti samadel eesmärkidel (areneda). Frank ei ole süüdi, et meie treenerid pidevalt vanu ja "kogenuid" Premium liiga superstaare eelistavad. ERITI seetõttu, et need harvad juhused, kui ta platsile on pääsenud on ta igale nägemisvõimelisele inimesele väga hea mulje jätnud.

                      Ja üsna selge on ka see, et see Hollandi jutt on manipulatsioon.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                        Hetkel on nii, et mängivad samas liigas Odegaardiga, loodetavasti samadel eesmärkidel (areneda).
                        Ödegaard on teinud 11 kohtumist sellel hooajal ikkagi aste kõrgemal Segunda B-s Castillaga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          Pole päris võrreldavad aga las ta olla.



                          Kuigi ma olen nõus, et Liivakut tuleks eelistada Teeveritele ja Voskodele, siis Hispaania 4. liiga noormängija ei saa ju eeldada, et ta stabiilselt A-koondisesse kutsutakse. Seda enam, et algus Hispaanias oli aeglane.
                          Aga äkki oleksime võinud talle selle alguse kergemaks teha? Võiks ju lihtsalt vanadekodust neid mängijaid võtta?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Amos Vaata postitust
                            Aga äkki oleksime võinud talle selle alguse kergemaks teha? Võiks ju lihtsalt vanadekodust neid mängijaid võtta?
                            Ma pretendedeerin ühele vanadekodu mängijakohale. Soovitavalt vasak äär, sest parem on mul lonklik. Löön ainult ilusaid väravaid. Aga harva.
                            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                            Kommentaar


                              Kes ikka nalja teeb, kui sa ise ei tee. Hollandi koondis. Heh.

                              Koondise treenerina teeks ma muidugi ühe kõne: "Kas reaalane lause või mõisteti valesti? Reaalne? No edu siis."

                              Enne kolm Felipe Nunest, kes tahavad, kui üks Frank, kes nuputab, et mis oleks parim variant.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Alaliidu poolne vastus ka:

                                Eesti jalgpallikoondise ründaja Frank Liivak märkis hiljuti Postimehele antud intervjuus, et tema vastu on huvi tundnud ka Hollandi jalgpalliliit ning ta on mõelnud võimaluse üle esindada Eesti A-koondise asemel hoopis Hollandi koondist. Eesti Jalgpalli Liidu president Aivar Pohlak vastas Postimehe palvel kahele teemaga seotud küsimusele.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X