320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Frank Liivak (Sligo Rovers, Iirimaa)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jutt oli ju, et liigub mingise Segunda klubisse..

    Kommentaar


      Algselt postitas bubbles Vaata postitust
      Jutt oli ju, et liigub mingise Segunda klubisse..
      Siis vist avanevad Hollandi koondise uksed ka.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Ma olen täiesti šokis. Not.

        ----------

        JALGPALL. Talvel Hispaania tugevuselt neljandas liigas mängiva Alcobendas Spordi meeskonnaga liitunud 19-aastane Frank Liivak tegi suvel oma tulevikuplaanid veidi ümber. Kui esialgu tahtis noor ründaja uut hooaega alustada üks liigatase kõrgemal, siis nüüd otsustati, et kuni jaanuarini jätkab Liivak senise klubi juures.

        Talvel Hispaania tugevuselt neljandas liigas mängiva Alcobendas Spordi meeskonnaga liitunud 19-aastane Frank Liivak tegi suvel oma tulevikuplaanid veidi ümber. Kui esialgu tahtis noor ründaja uut hooaega alustada üks liigatase kõrgemal, siis nüüd otsustati, et kuni jaanuarini jätkab Liivak senise klubi juures.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Algselt postitas Martin Vaata postitust
          Ma olen täiesti šokis. Not.

          ----------

          JALGPALL. Talvel Hispaania tugevuselt neljandas liigas mängiva Alcobendas Spordi meeskonnaga liitunud 19-aastane Frank Liivak tegi suvel oma tulevikuplaanid veidi ümber. Kui esialgu tahtis noor ründaja uut hooaega alustada üks liigatase kõrgemal, siis nüüd otsustati, et kuni jaanuarini jätkab Liivak senise klubi juures.

          Talvel Hispaania tugevuselt neljandas liigas mängiva Alcobendas Spordi meeskonnaga liitunud 19-aastane Frank Liivak tegi suvel oma tulevikuplaanid veidi ümber. Kui esialgu tahtis noor ründaja uut hooaega alustada üks liigatase kõrgemal, siis nüüd otsustati, et kuni jaanuarini jätkab Liivak senise klubi juures.
          Mascardi tegutseb Benzemaga Arsenalisse, pole aeg
          Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
          Premium Liiga Clubs News
          Facebook
          Twitter

          Kommentaar


            https://instagram.com/p/8JFT0kDke5/ Tiimi kapten juba?

            Kommentaar


              ALCOBENDAS SPORT & TRIVALVALDERAStemporada 15/16JORNADA - 4domingo 20/septiembre/20151 - 0


              El capitan jh
              Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

              Kommentaar


                Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                Pendlaga feilis w?

                Kommentaar


                  Ainult need kes penalti ei löö, ei eksi.

                  Kommentaar


                    Ma tean, et transfer window on veel lahti. Kuid kuskilt käis läbi, et just selle akna ajal saab teoks Liivaku liitumine kõrgemale divisjoni. Teab ehk keegi midagi rohkemat?

                    Kommentaar


                      Eelmisel neljapäeval Õhtulehe jalgpallipodcastis Järvela rääkis, et võimalik üleminek olevat õhus olnud, aga enam mitte. Suure tõenäosusega jätkab Liivak vähemalt suveni Alcobendases.

                      Kommentaar


                        Ma olen täiesti šokis. Not.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Noooo, kui oodata, siis ei saa ju pärast targutada, et "ma ju teile ütlesin" Või siis - kui läheb teisiti, käbe ära kustutada. Ja siis jälle targutada.
                          See on nüüd vist see koht, kus võid öelda, et "ma ju teile ütlesin".
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Asi ikka siis meie treenerites kinni...

                            Aasta tagasi rääkisid projektist, mille eesmärk oli mängida paari aasta pärast mõnes Euroopa tippliigas. See oleks tähendanud sisuliselt 2017. aastat. Kas Sa siiamaani näed, et see on reaalne siht või on Alcobendasesse jäämisega ka kaugemad eesmärgid nihkunud?
                            Kindlasti ei ole. Kui vaadata siinset taset ja neid, kes siin minevikus on mänginud... Eelmisel aastal oli Zidane'i poeg täpselt samas seisus, mängis Tercerat, aga nüüd on ta Reali esinduse juures. See ei ole probleem, et siit tipptasemele liikuda, minevikus on küllalt selliseid juhtumeid olnud, kus see on läbi läinud. Plaan on ikkagi täpselt see sama - kui 21 olen, pean kuskil Euroopa tippliigas olema.

                            Viimase aastaga oled ka koondisepildilt natuke kadunud, kuigi sügisel mängisid U-21 koondises ja detsembris käisid ka B-koondise laagris, kus said ennast Magnus Pehrssonile näidata. Kuidas B-koondise laagri enda jaoks kokku võtaksid?
                            Arvan, et see on väga õpetlik, väga positiivne, mis seal toimus. Nii mängijatele kui treeneritele. Paljus saime targemaks ja ma ei saa midagi teha, see on treeneri otsus - kui see minu otsus oleks, oleksin kindlasti A-koondises, aga sinna ei saa midagi teha. Mina jätkan oma tööd, töötan kõvasti ja kui see aeg käes on, et ei saada enam üle ega ümber, siis loodan, et saan ka A-koondisesse.

                            Jaanuari alguses mängis koondis Abu Dhabis Rootsiga, selleks mänguks sind nimekirja ei arvatud. Kas ise lootsid, et kutse tuleb?
                            Eks ikka loodad, aga olen selles osas endaga rahu saanud. Tuleb, mis tuleb ja saab, mis saama peab - iga asi siin elus on millegi jaoks hea ja ju see pidi siis nii minema.

                            Mis Sa ise arvad, millal sind koondises jälle näha võiks? Sügisel algab uus valiktsükkel, ehk selleks ajaks võiksid taas pildil olla?
                            See on mu eesmärk küll. Arvan, et kui klubivahetus tuleb, siis loodetavasti on see probleem lahendatud. Ise usun, et see on natukene ka selle taga, aga teen trenni edasi ja kui kutse saan, olen valmis ennast tõestama.
                            Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                              Asi ikka siis meie treenerites kinni...
                              Ja Hollandi koondise treenerites ka.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Liivak on varsti nagu Steven Gerrard. Järgmine aasta on minu aasta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X