320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Frank Liivak (Sligo Rovers, Iirimaa)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    midfielderi viha Itaalia vastu kumab siin foorumis väga paljudes postides kenasti välja. Ei midagi uut. Rahu, Angelo.
    Ära muretse, ma nii kui nii ei vasta. Siin räägin lihtsalt jalgpallist ja Liivakust
    Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
    Premium Liiga Clubs News
    Facebook
    Twitter

    Kommentaar


      Mingi sõnum see ikka on, pigem eeldaks, et sellisel tasemel päris nii pole, et Eesti meest ei osata ikka hinnata, tegelikult võiks ManUs algkoosseisus pallida. Eks siis oli oma grupi kõige sitem. Reaalsus.

      Nagu ka pole selle pealt jutt, et "aga mine Hollandisse tagasi" teab kui loogiline.

      Eks näis. Väga kahju igatahes, mulle ka meeldis, kui koondise eest nägin.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Algselt postitas midfielder Vaata postitust
        Muuseas Pohlak manitses hiljuti meie koondislasi õigeid valikuid klubikarjääris tegema. Tema ei pooldanud isegi riikide esiliigasid, rääkimata mingitest duublitest. Mäletamist mööda pooldas ainult erinevate riikide kõrgliigasid, kus on võimalus pallida nt. eurosarja piletite eest.
        Ma kahtlen, et Pohlak antud jutu all pidas silmas 17 aastaste mängijate karjäärivalikuid. Ja paar postitust tagasi just ütlesid, et Liivak pidanuk Almeresse jääma- et mis eurosarja piletitele Almere siis mängib?

        No hard feelings, aga sinu ülevõlli Itaaliavastastus käib nii kuradima tihti siit foorumist läbi, et su juttu on nii või teisti raske tõsiselt võtta. Kui Liivak veetnuks needsamad poolteist aastat Hispaania või Saksa või Inglise noortesüsteemis, siis ma tõsiselt kahtlen, et sarnast hala oleks. (edit: näedsa, ma pole ainus, kes seda tähele pannud)

        Lõppkokkuvõttes sai Liivak mängida suurriigi noortesüsteemis, sai poolteist aastat tahvlilt kõva taktikatrenni, treenida hooti koos tõeliste tippmängijatega ehk 17-18a poisi kohta täiesti okeikad aastad ju?

        Kommentaar


          Kui muud kasu polnud, siis Itaalia kooli sai küll

          Kommentaar


            Kas te olete üldse kindlad, et Liivak Itaalias nõnda laamendas? Statistikat vaadates tundub parajalt arusaadav, miks temaga edaspidi ei arvestada. Samas statistika kipub valetama.

            Kommentaar


              Algselt postitas Yattara Vaata postitust
              Kas te olete üldse kindlad, et Liivak Itaalias nõnda laamendas? Statistikat vaadates tundub parajalt arusaadav, miks temaga edaspidi ei arvestada. Samas statistika kipub valetama.
              Ta oli üks väheseid Primavera satsist, kest stabiilselt koguaeg põhimeeskonnaga koos treenis.. Loogiline, et kui oleks mõttetu poiss olnud, poleks ta seda teinud.

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Ma kahtlen, et Pohlak antud jutu all pidas silmas 17 aastaste mängijate karjäärivalikuid. Ja paar postitust tagasi just ütlesid, et Liivak pidanuk Almeresse jääma- et mis eurosarja piletitele Almere siis mängib?

                No hard feelings, aga sinu ülevõlli Itaaliavastastus käib nii kuradima tihti siit foorumist läbi, et su juttu on nii või teisti raske tõsiselt võtta. Kui Liivak veetnuks needsamad poolteist aastat Hispaania või Saksa või Inglise noortesüsteemis, siis ma tõsiselt kahtlen, et sarnast hala oleks. (edit: näedsa, ma pole ainus, kes seda tähele pannud)

                Lõppkokkuvõttes sai Liivak mängida suurriigi noortesüsteemis, sai poolteist aastat tahvlilt kõva taktikatrenni, treenida hooti koos tõeliste tippmängijatega ehk 17-18a poisi kohta täiesti okeikad aastad ju?
                Liivak on alles uus nägu A koondise vaateväljas, teda ei saa samasse ritta panna nende mängijatega, keda Pohlak silmas pidas ehk mehi, kes on pikalt klubita olnud. Ta pidas silmas ka mehi, kes lähevad nö suurema tasu pärast kuskile kahtlase väärtusega liigasse, samas kui võiks Eesti liiga ülemistes satsides kasvõi aastakese pallida.

                Su väide hala kohta ka ei päde kui Liivak oleks Hispaania, Saksa või Itaalia noortesüsteemis pallinud. Oled ilmselt märganud, et ma ei poolda ühtegi neist riikidest. Lihtsalt varasemad kogemused (Ojamaa nt) või Kink, Zenjov, praegu ka vennad Anierid näitavad nii armutult, et need suurriikide madalamates liigades või akadeemias pallimine ei ole mitte kuskile viinud. Siia patta võib panna ka vene kodakondse Nikita Andrejevi, kes vist Almeriaga lepingu kunagi tegi ja siis järsku duublisse maandus ja mis temast praegu saanud on. Ei õpita üldse vigadest.

                Pohlaku visioon on õige, võta samm korraga, ära ela pilvedes, kohandu riigiga, kuhu lähed pallima, et ei peaks mingisuguseid kultuuriśokke üle elama. Selles suhtes on Klavan eeskujulik näide, kes ei tõusnud pilvedesse, vaid samm sammult oma karjääri üles ehitanud ja nüüd ka kaugemale jõudnud. Kannatlik tasub olla.
                Wij komen terug met de cup in de hands

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  midfielderi viha Itaalia vastu kumab siin foorumis väga paljudes postides kenasti välja. Ei midagi uut. Rahu, Angelo.
                  Mida külvad, seda lõikad.
                  Kas mitte sama sulemees ei vaata ülevalt alla eestlastele stiilis a la te olete eestlased, te ei oska jalgpalli mängida ja ei tea jalgpallist midagi, aga vaata meie itaallased teame ja oskame? Ei?
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas midfielder Vaata postitust
                    Su väide hala kohta ka ei päde kui Liivak oleks Hispaania, Saksa või Itaalia noortesüsteemis pallinud. Oled ilmselt märganud, et ma ei poolda ühtegi neist riikidest. Lihtsalt varasemad kogemused (Ojamaa nt) või Kink, Zenjov, praegu ka vennad Anierid näitavad nii armutult, et need suurriikide madalamates liigades või akadeemias pallimine ei ole mitte kuskile viinud. Siia patta võib panna ka vene kodakondse Nikita Andrejevi, kes vist Almeriaga lepingu kunagi tegi ja siis järsku duublisse maandus ja mis temast praegu saanud on. Ei õpita üldse vigadest.

                    Pohlaku visioon on õige, võta samm korraga, ära ela pilvedes, kohandu riigiga, kuhu lähed pallima, et ei peaks mingisuguseid kultuuriśokke üle elama. Selles suhtes on Klavan eeskujulik näide, kes ei tõusnud pilvedesse, vaid samm sammult oma karjääri üles ehitanud ja nüüd ka kaugemale jõudnud. Kannatlik tasub olla.
                    Klavan siin ja Klavan seal. Aga kes praegustest koondislastest need teised head näited samm-sammult karjääri ülesehitanud mängijatest on, et sa julged öelda, et suurriigi akadeemiasse minek on vaieldamatult sitt ja a la skandinaavissse minek on hea?

                    Kommentaar


                      Rahu, ainult rahu.

                      See tähendab vaid seda, et Frankil ei olnud lootust tippmeeskonna esindusmeeskonna eest mängida järgmise paari aasta jooksul. Et 18-21 aastasena mängida tippmeeskonnas, peaks tegemist olema ka tulevase superstaariga. Meile eestlastele piisab ka sellest, et meile kasvab juurde üks Euroopa tasemel mängija, sest hetkel on meil neid ainult üks.

                      Mina näen siin suurt positiivi - poiss saab nüüd loodetavasti kuhugi esindusmeeskonda mängima, olgugi, et madalamale. Ärge unustage, kui noor ta on - talle oleks väga hea isegi Hollandi esiliigas stabiilselt mängida.

                      Ka Klavan alustas madalalt, kuid tööga rügas end aastalt aastale kõrgemale. Ma näen õnneks ka Frankis soovi ennast pidevalt täiendada, mitte nagu eelnevad üle-küla-kõvatajad nagu seda on Kink.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        Klavan siin ja Klavan seal. Aga kes praegustest koondislastest need teised head näited samm-sammult karjääri ülesehitanud mängijatest on, et sa julged öelda, et suurriigi akadeemiasse minek on vaieldamatult sitt ja a la skandinaavissse minek on hea?
                        Aga teisi polegi ju. Enne oli Poom, kes oma natuurilt on üsna sarnane Klavaniga. Ei ela pilvedes, töökas, kannatlik ja ei loo mingeid üle võlli illusioone. See Arsenali pääs oli küll rohkem kosmeetiline täiendus, kuid eelnev karjäär oli siiski igati soliidne.

                        Arusaam, et Inglise, Saksa, Itaalia, Hispaania vutisüsteemis pallimine, isegi kui see on kuskil akadeemia, teise liiga või duubli tasemel on kahjuks Eestis põhjendamatult ülemüstifitseeritud.

                        Minu jaoks on nt. Śveitsi liiga, Austria, Belgia, Holland jne kõrgliigaklubiga lepingu teenimine kordades väärtuslikum ja kui seal ka mänguaega saadakse, siis on see boonus. Ega selle pärast, et Benitez või Wenger mängijale õlale patsutas ja ütles, et tubli poiss oled mängijat kuskilt otsast tippmängijaks muuda. See on rohkem formaalne viisakus. Ise tuleb tööd teha ja oma võimeid reaalselt hinnata. Siis tuleb ka tulemus.
                        Wij komen terug met de cup in de hands

                        Kommentaar


                          Klavan debüteeris Valerenga eest paar kuud nooremana kui 19 a, osales kahes mängus, kokku kõigest 6 minutit.
                          Heracleses debüteeris kaks ja pool kuud nooremana kui 20 a.

                          Liivakul on hetkel vanust 18 aastat ja 5 kuud.
                          Küll poiss klubi leiab.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Mida külvad, seda lõikad.
                            Kas mitte sama sulemees ei vaata ülevalt alla eestlastele stiilis a la te olete eestlased, te ei oska jalgpalli mängida ja ei tea jalgpallist midagi, aga vaata meie itaallased teame ja oskame? Ei?
                            Kui niimoodi oleks, poleks Rumori kes räägib Eesti jalgpallist inglise keeles. Sa räägid valesti, Rein. Miks kibe oled, ma ei tea. Oma enda probleem
                            Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                            Premium Liiga Clubs News
                            Facebook
                            Twitter

                            Kommentaar


                              Mul ka sisetunne ütleb, et saame justnimelt hea uudise osaliseks varsti.
                              Lootus sureb viimasena ning lollide lohutus see ka ei ole!

                              Kommentaar




                                Homme lund sajab sest üks kord olen siin nõus meie barnetman'iga.
                                Delfi tiitel oli tõesti julme. Isegi mõtlesin et midagi vastu kirjutan, aga loobusin sest keegi pärast möliseb et Rumoriol on alati midagi Eesti ajakirjanikute vastu.

                                'Franki ema teatas eile õhtul sotsiaalmeedias, et tegemist on hea uudisega.' - Rumori FB lehekulg: https://www.facebook.com/rumodispo/p...tal_comments=3 (mitte pärast et peaks seal lisandatud olema, aga lihtsalt toetamiseks mis seal kirjutanud).

                                Seletan paar asja.
                                Mis toimus Frank'ile toimub igal aastal Itaalia jalgpallis.
                                Klubid edastavad: 'lista di svincolo' - ehk vabaagendide nimekirja noorte jalgpallurite nimedega.
                                Tehniliselt see on 'svincolo per rinuncia', tähendab et klub, ametlikult, loobub mängija. Siis ametlikult, on klubil see õigus loobuma noort jalgpallurit aasta pärast. Vormi esitlemine (see vorm ärge tähelepanu pange et on seal 2011.a, reegel on sama igal aastal) toimub pärast 30.11, ja tähtaeg on 17.dets.
                                Siin reegel hästi illustreeritud: http://www.figclnd-fvg.org/it/norme....iatori-Giovani (ITA)

                                Tsitaat:

                                I calciatori “Giovani” tesserati con vincolo annuale entro il 30 novembre possono essere inclusi in lista di svincolo da inoltrare o depositare, a mezzo plico raccomandato con avviso di ricevimento
                                See tähendab et noored jalgpallurid 'vincolo' (ehk leping) on aastaajaks kuni 30.nov. Pärast seda, klubi võib otsustada: edastama, või loobuma jalgpallur.
                                Sest ei usu leping oli pikkem kui aasta.
                                Liivak allkirjastas augustikuus (2013) aga debuteeris septembrikuus hilja (.
                                Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                                Premium Liiga Clubs News
                                Facebook
                                Twitter

                                Kommentaar

                                Working...
                                X