320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Frank Liivak (Sligo Rovers, Iirimaa)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ehk olid Liivakul mitu võlli uue klubi leidmisega ametis?

    Keegi hispaania keele oskaja võiks otsida kinnitust väitele, et Liivaku uus klubi osteti ära kellegi poolt, kes plaanib seal midagi ellu viima hakata.

    Kommentaar


      Eesti selgeltnägijaid imiteerides pakuksin, et see klubi ei olnud Liivaku esimene valik. Ei taha hästi uskuda, et sellise uudise ümber nõnda pikalt saladuseloori hoiti. Küllap sai mõni suurem kala põgenema?

      Iseenesest pisut naljakas, kuidas uudisteportaalides kohati isegi mingitest kõrgliigaklubidest räägiti. Et Liivak meil ju ikkagi Naapoli põhisatsi piirimail ja puha.

      Kommentaar


        Yattara jutus on point ja midagi on mäda.

        Miks Frank Napoli akadeemia kasvandik peaks liituma sellise klubiga millel pole isegi veebilehte mis teataks et nendega on liitunud rahvuskoondise mängija pole vahet millise riigi.

        Miks 15 päeva siis hoiti saladuses et liitutakse mudaliiga klubiga?

        Kas see klubi oli plaan B et ta kuskil kuus kuud mängida saaks või on tal eelleping tehtud juba mingi suurema klubiga?

        Ma usun et Frank ka kõilke eitea mis üleminekuga kaasnes- seal hulgas kõikkide teiste klubide huvid ja ma usun et tal on ka palju mida ta öelda ei tohi ja peab ütlema.

        Kommentaar


          Kuna siin ketravad ühed ja samad teemad ja funktsionaalse lugemisoskusega on kohati probleeme, siis kopeerin uudisest:
          Seda, kuhu tee pärast suve viib, Liivak avaldada ei tohtinud
          Järgmine tsitaat viitab tavalisele mehhanismile, mis Hispaanias toimub mujalt tulijate suhtes - a la Casemiro toodi ka Reali B-tiimi, et kohaneda. Pool aastat kohanes, siis toodi põhitiimi üle.
          "Pole mõtet kohe suurt kala hakata otsima. Siin on mul hea võimalus mängida, kohaneda kultuuriga, kohaneda kohaliku jalgpalliga, keel ära õppida. Nii saan rahulikult alustada, et tulevikus pommitada."
          Miks asi venis?
          "Viivitus tuli selle pärast, et ootame dokumente, et mängida saaks. See nädal veel ei saa. Debüüt tuleb siis teha järgmisel nädalal Real Madridi vastu."
          Last edited by Kasper; 16.01.15, 17:52.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Algselt postitas Felipe Vaata postitust
            "Klubi nimi on Alcobendas Sport," avaldas Liivak. "See jutt, mis vahepeal välja tuli, ei vasta tõele. Minu poolt pole keegi meediaga rääkinud."

            Kui see väide sinu poolt nii kindel on, siis miks sa seda artiklisse ei pannud? Ilmselgelt Liivak ei peagi teadma kellega ta agent suhtleb või on suhelnud.

            Kuidas sa mõistad fraasi "Minu poolt"? Liivak mõtles sellega, et ei tema ise, ei pere, ei agendid. Ei keegi.

            Iga tsitaat ei jõua uudisesse, aga ta kinnitas seda ka teises sõnastuses.

            Kommentaar


              Algselt postitas ivar5lepik Vaata postitust
              Kuidas sa mõistad fraasi "Minu poolt"? Liivak mõtles sellega, et ei tema ise, ei pere, ei agendid. Ei keegi.

              Iga tsitaat ei jõua uudisesse, aga ta kinnitas seda ka teises sõnastuses.
              Mis kinnitab veelkord fakti, et ka Frank ise pole siis paris kursis asjadega.
              Kui iga tsitaat uudisesse ei jõua siis kas poleks mitte kindlam kirjutada välja asjad nii nagu kokkuvõttes öeldi?

              Või siis sa mõtled Liivaku eest oma peaga, selle näitega see küll hästi välja ei kukkunud, proovi uuesti.

              Kommentaar


                Rayo Vallecanosse
                Keegi võiks vaadata mis teistega (kes Liivakuga samal ajal Napolist lahkusid) on juhtunud, oskaks enam vähem midagigi võrrelda

                Kommentaar


                  Algselt postitas Amos Vaata postitust
                  Rayo Vallecanosse
                  Keegi võiks vaadata mis teistega (kes Liivakuga samal ajal Napolist lahkusid) on juhtunud, oskaks enam vähem midagigi võrrelda
                  Tema sõber (poolakas Igor Lasicki) viibib Gubbio's suvest. Tema agent on sama (Giorgio Timpani). Gubbio on Lega Pro's (3 div - 2011/12 oli Serie B's),
                  Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                  Premium Liiga Clubs News
                  Facebook
                  Twitter

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                    "Klubi nimi on Alcobendas Sport," avaldas Liivak. "See jutt, mis vahepeal välja tuli, ei vasta tõele. Minu poolt pole keegi meediaga rääkinud."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                      See on hea nali, pani tõesti naerma
                      Samal ajal tasuks meenutada ta rääkis meile mitu korda



                      Nagu kord üks tark soccernetlane rääkis, 'ma ei usu kuni pole klubikodulehes ametlik'...siis ootame https://futbolalcobendassport.wordpress.com/
                      Nali naljaks
                      Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                      Premium Liiga Clubs News
                      Facebook
                      Twitter

                      Kommentaar


                        Pakun/loodan ja jutust jääb mulje, et tegu on vahepeatusega. Peab vähemalt pool aastat veel ootama. Peaks tõsiselt mänguaega saama ja kultuuriga harjumine ei tee ka paha.

                        Kommentaar


                          "See jutt, mis vahepeal välja tuli, see ei vasta tõele. Minu poolt pole keegi kellegagi rääkinud, nagu meediaga. Mina ja agendid pole meediaga rääkinud."

                          See info, mis vahepeal avalikustati, oli vale? "Jah."

                          Kogu tsitaat Liivakult selle kohta.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ivar5lepik Vaata postitust
                            "See jutt, mis vahepeal välja tuli, see ei vasta tõele. Minu poolt pole keegi kellegagi rääkinud, nagu meediaga. Mina ja agendid pole meediaga rääkinud."

                            See info, mis vahepeal avalikustati, oli vale? "Jah."

                            Kogu tsitaat Liivakult selle kohta.
                            Dziisas küll, mis sa arvad et agendid ja kõik muud inimesed jooksevad Liivakule rääkima, et kes talle eile ja täna helistas ja kust väljaandest ja mida küsis? Jalgpallur ei peagi teadma kõikke, tema peab mängima. Ma kujutan ette palju seda agenti on erinevate lollide küsimustega kogu selle perioodi vältel tülitatud.

                            Ja üleüldse sa sellest tsitaadist siia topid, artiklis on ikka teine.

                            Kommentaar


                              Eelmise aasta kõveimad mängud ilmselt olid tal noorte Meistrite Liigas, kus olid ka see sama Real Madrid C. Hetkel vist on seal rohkem vanemaid mängijaid, kes ei teinud kaasa vanuse tõttu? (nii sain aru ekslusiivsest intekast Liivakuga).

                              Seega, tase ehk polegi halvem, kui Napoli noortes. Vahe ehk on selles, et suvel valib ise kuhu läheb ja mis teeb, mitte klubi ei saada teda kuhugile.

                              Lisaks mingi jutt mõjukatest inimestest. Ei hakka seal fantaseerima

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                                Ehk olid Liivakul mitu võlli uue klubi leidmisega ametis?

                                Keegi hispaania keele oskaja võiks otsida kinnitust väitele, et Liivaku uus klubi osteti ära kellegi poolt, kes plaanib seal midagi ellu viima hakata.
                                Kiire otsing andis tulemuseks, et klubi uueks pomoks võib olla argentiinlasest superagent Gustavo Mascardi (tema taga on muidugi muidki investoreid), kes muuhulgas vahendas kunagi ammustel aegadel näiteks Veroni üleminekut Manchester Unitedisse ning Crespo üleminekut Laziosse. Mascardi minevikku uurides võib sealt leida igasugu hämaraid seiku ja kohtuvaidlusi, kuid mõjuvõimu ja sidemeid tundub mehel jalgpallimaailmas olevat. Praegu peaks tema juhitav grupp esindama muuhulgas näiteks Juan Iturbet ning Paulo Dybalat.

                                Kes tahab härra kohta rohkem teavet, siis tema agentuuri koduleht peaks olema siin.

                                Mis Alcobendase ostu veel puudutab, siis väga palju sisulist informatsiooni selle kohta väga ei leia. Üsna tuntud Hispaania spordiajakirjanik Javier Matallanas mainis oma AS blogis vaid väga lakooniliselt, et projekt hõlmab noorte talentide meeskonda toomist ning nende abil ka Segundasse jõudmist. Märksa tõenäolisem on aga see, et klubi hakatakse kasutama kuidagi tehingute vahelülina. Praegu on selliste klubide kasutamine kolmandate osapoolte (agendid, agentuurid, investorid) poolt päris trendikaks skeemiks tõusnud: näiteks ostis Neymari agendist isa koos mingite tegelastega hiljuti ühe väikese klubi Brasiilias ning kasvõi seal samas Hispaanias on mõni teine klubi samamoodi kolmandate osapoolte poolt üle võetud.
                                Coraje, corazón y cojones.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X