320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Frank Liivak (Sligo Rovers, Iirimaa)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
    Rumori info pole üldse kindel.
    mille alusel saa nii väidad? niisama pole mõtet teise mehe tööd kiruda. mulle tundub, et Rumori panustab päris palju oma ega nendele uudistele.
    antud juhul suhtles agendiga, kes nii ütleb (kas peaks kahtlema agendi sõnades?)

    Kommentaar


      Lepingule võivad ju allkirjad antud olla, aga näiteks klausliga, et see hakkab kehtima siis, kui üleminek läbi läheb. Paanikaks pole põhjust.
      Newton Heath 1878

      Kommentaar


        Keegi võiks selgitada mis toiming see "üleminek" on või mida peab tegema, et pallur saaks ühineda klubiga. Ma olen siiani aru saanud, et jalgpalluri klubivahetuseks on tarvis üldjuhul: 1) üleminekuakent; 2) meditsiinilist kontrolli; 3) lepingut. Kas sinna lisandub miskit veel?

        Eritingimuste lisamine lepingusse on arusaadav ja levinud. Lepingu rakendumisaega on võimalik määrata allkirjastamise hetkest hilisemaks ajaks. Näiteks kui üleminekuaken on maha magatud saab lepingu sellele vaatamata sõlmida ning see rakendub uue üleminekuakna avanemisel. Siiski, sellise klausli puhul jõustub leping ikkagi sellest hetkest, kui osapooled on selle allkirjastanud.

        Ka konfidentsiaalsuse nõuet saab lisada lepingusse, kuid mulle jääb arusaamatuks selle point antud juhtumi puhul. Ma olen arutelu põhjal aru saanud, et Liivak on juba tükk aega Hispaanias olnud ning eeldatavasti ka klubi juures. Kui ta füüsiliselt juba klubi juures on, siis mis tingimus veel täitmata saaks olla, et see takistab lepingul reaalselt ka rakenduda? Kui on tõesti mingisugune lepingu rakendumise eeldus täitmata, siis on konfidentsiaalsus arusaadav.

        Pakuks sellist teooriat, et sõlmitud on mingisugune eel-leping, kus on lepitud kokku eeldustes või tingimustes, mille peab Liivak täitma ning kui need täidetud, siis sõlmitakse mängijaga "tööleping". Sellisel juhul on salatsemine mõlemalt poolt igati loogiline. Ma ei kujuta ette ... kas äkki on vaja Hispaanias jalkaliidus mängija kuhugi registrisse kanda enne kui klubi eest mängida saab või midagi muud bürokraatilist?

        Igatahes ma olen jätkuvalt arvamusel, et see salatsemine on kahtlane ning midagi kindlat ei ole veel. Igal klubil on mõned sellised fännid, kes suhtlevad klubi tegelastega. Kui mängija liitumist klubiga peaks saladuses hoidma, siis leviks see salajutt juba ammu kuskil foorumites. Kõrvalolevale isikule mingid konfidentsiaalsusreeglid ei kohaldu ning usun, et ka Hispaanias on sõnavabadus ning saunalaval saab nii mõndagi räägitud.

        Kuna ma kirjutan juba nagu mingi vandenõuteoreetik, siis ma rohkem ei targuta.

        Kommentaar


          Algselt postitas Noonik Vaata postitust
          Kas äkki on vaja Hispaanias jalkaliidus mängija kuhugi registrisse kanda enne kui klubi eest mängida saab või midagi muud bürokraatilist?
          Täpselt nii, nagu igal pool, tuleb mängija registreerida ning sageli on võõrmängijate puhul selleks vaja igasugu dokumente. Antud juhul võivad bürokraatias kinni olla ka rahvusvahelised üleminekudokumendid, mis ühest riigist teise siirdumise korral võivad venima jääda.

          Klubi nime saab teada aga juba täna.
          Newton Heath 1878

          Kommentaar


            Algselt postitas willane Vaata postitust
            mille alusel saa nii väidad? niisama pole mõtet teise mehe tööd kiruda. mulle tundub, et Rumori panustab päris palju oma ega nendele uudistele.
            antud juhul suhtles agendiga, kes nii ütleb (kas peaks kahtlema agendi sõnades?)
            Noh, mitte just esimest korda ei tule välja, et Rumori info on täielik jama ja möga. Liivak siirdub pooleks aastaks hoopis Tercera Divisoni. Täpsem info, põhjused ja muu lähima paarikümne minuti jooksul.
            Newton Heath 1878

            Kommentaar


              Palencia? Noh, et mõtles, et reaalis on Valencia, aga läks nihu?

              Kommentaar


                Kas Napoli mitte ei mänginud noorte meistrte liiga alagrupis Atleticoga, äkki Atletico C?

                Kommentaar


                  Ei ole kumbki. Alcobendas Sport, Tercera Divisioni seitsmes grupp.
                  Newton Heath 1878

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kesa Vaata postitust
                    Kas Napoli mitte ei mänginud noorte meistrte liiga alagrupis Atleticoga, äkki Atletico C?
                    Ehk ma ei taha mängida duublis, aga mängib pigem kolmandas tiimis? Ja kas Atletico C sõlmib ise lepinguid või oleks siis juriidiliselt korrektsem, et ta sõlmib küll lepingu Atleticoga, aga ta mängib C-s. Ah, vahet pole. Küll Rumori tõe majja lööb!

                    Kommentaar


                      Tagamaid teadmata, Hispaania 4. liiga on ikka pettumus.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rauulo Vaata postitust
                        Ei ole kumbki. Alcobendas Sport, Tercera Divisioni seitsmes grupp.
                        Tundub mõistlik.

                        Kommentaar


                          Hispaani 4. liiga = eesti meistriliiga? tugevam/nõrgem? keegi targem võiks komenteerida.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas andre26 Vaata postitust
                            Hispaani 4. liiga = eesti meistriliiga? tugevam/nõrgem? keegi targem võiks komenteerida.
                            Soojem.

                            Kommentaar


                              Kui see tõele vastab,siis sellel staadionil hakkab Liivak mängima!
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Peab nali olema.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X