320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Frank Liivak (Sligo Rovers, Iirimaa)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    Ei imesta. Kõik käib nagu ma olen siiamani eeldanud.
    Samal ajal tuleks ka mainida et Karol Metsa promo töö A-koondises on ka agendi värk. Aga millise agendi? Noh, teame...kahjuks on see 'double standard' mis teeb Pohlaku sõnad nõrgad minu arvates.
    Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
    Premium Liiga Clubs News
    Facebook
    Twitter

    Kommentaar


      Liivakut arvatavasti niipea siis ei näe. kellele see nüüd vajalik oli?
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Play-offid esimese vastasega CD Gerena'ga peaksid toimuma 24 ja 31. mail

        Mis sest Liivakust, pigen sõimake FIFA-t, UEFA-d, mille reeglid üha lõdvenevad soosimaks kõikvõimalikke majanduspõgenikke, segaverelisi, krt-teab, mitut passi omavaid, seekli ja kuulsuse nimel oma rahvuse reetjaid jne. jne., et üldse Liivaku spekulatsioon on võimalik.
        Rahvuskoondised kui sellised on devalveerumas.

        .

        Kommentaar


          Algselt postitas dareth Vaata postitust
          Ma pretendedeerin ühele vanadekodu mängijakohale. Soovitavalt vasak äär, sest parem on mul lonklik. Löön ainult ilusaid väravaid. Aga harva.
          Kink sina või?

          Kommentaar


            The strange case of Frank Liivak and Alcobendas Sport
            Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
            Premium Liiga Clubs News
            Facebook
            Twitter

            Kommentaar


              Great read!

              Peab ka agendiks hakkama? Nagu ronaltsi agent - oli DJ ja siis mõtles "ah persse kah" and the rest is history.

              Kommentaar


                Algselt postitas Amos Vaata postitust
                Great read!

                Peab ka agendiks hakkama? Nagu ronaltsi agent - oli DJ ja siis mõtles "ah persse kah" and the rest is history.
                Thanks!
                Mino Raiola (Ibra, Pogba jne) oli pizzapoiss...pole vaja mingi eriline oskus, ainutl hea äritunne.
                Hetkel ametis on tegelikult vaba, sul on vaja ainult leping mängijaga ja selline formaalne registrimne liitus ja tehutd. Teooriliselt lihtne
                Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                Premium Liiga Clubs News
                Facebook
                Twitter

                Kommentaar


                  Play off mängus 1-0 võit.

                  Kommentaar


                    Alcobendas'ega Segunda B'sse kindlasti ei lähe sest klubi sai põske (5-2 Gerena vastu) ja jääb Tercera's.
                    Tulevik selgub varsti sest homme avab üleminekuaken Hispaanias, vaatame millega Mascardi oskab tegutseda.
                    Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                    Premium Liiga Clubs News
                    Facebook
                    Twitter

                    Kommentaar


                      Kahju Liivakust, Segunda B oleks olnud küll tore.
                      YNWA

                      Kommentaar


                        Vaevalt ta Alcobendases jätkab? See pidi ju ajutine olema.

                        Kommentaar


                          Ta ju ise minu mäletamist mööda ütles, et vähemalt Segunda B's mängib ta järgmine hooaeg niikuinii.

                          Kommentaar


                            Tüüp tulistab endale ikka vägisi järjest rohkem jalga. Suhtumine tundub kreenis olevat. Vägisi tundub, et Kink vol2 on tulemas. Kujutab endast rohkem ette kui tegelik tase võimaldab.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                              Tüüp tulistab endale ikka vägisi järjest rohkem jalga. Suhtumine tundub kreenis olevat. Vägisi tundub, et Kink vol2 on tulemas. Kujutab endast rohkem ette kui tegelik tase võimaldab.
                              Mõni ju kirjutas, et kõik kriitikud on lollid, tegemist pole Napolist kinga saanud palluriga, vaid kohe-kohe on Real Madrid tema ukse taga. Minugi loogika ütleb, et sealt on vaid samm Hollandi koondisse. Seega igati mõistlik otsus.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Mnjaa, tundub et poiss peab aasta-kaks jahtuma ja siis uuesti vaatama kas tasub kutsuda koondisse või ei.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X