Vaata hääletusi tulemusi: Keda valiksid? (ei ole avalik, nimi pole näha)

Hääletajad
186. Sa ei tohi hääletada
  • Eesti Iseseisvuspartei

9 4,84%
  • Eesti Keskerakond

5 2,69%
  • Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

37 19,89%
  • Eesti Reformierakond

51 27,42%
  • Eesti Vabaduspartei – Põllumeeste Kogu

4 2,15%
  • Eestimaa Ühendatud Vasakpartei

1 0,54%
  • Erakond Eesti Kristlikud Demokraadid

2 1,08%
  • Erakond Eestimaa Rohelised

7 3,76%
  • Erakond Isamaa ja Res Publica Liit

33 17,74%
  • Sotsiaaldemokraatlik Erakond

37 19,89%
Lehekülg 194, kokku 197 EsimeneEsimene ... 94144184190191192193194195196197 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 861 kuni 3 880, kokku 3929
    Eesti koondislane Kasutaja LeeRomeno avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Wingback Vaata postitust
    Olge normaalsed. Vastu hääletamine, wtf, siin võib täiesti südamerahuga paralleeli tõmmata delfi kommentaariumis ennast välja elamisega. Hate, hate, negativity, stop/burn 'em all.
    Ei-sid koguneks rohkem kui Jah'e, teades eestlase virisemisvõimet.
    Mis selles halba on? Elus on see, mida sa ei tee, sama oluline kui see, mida sa teed. Nii on minu jaoks olulisem see, et sotsid pole valitsuses kui see, kes seal on.

Shola Ameobi Kasutaja Halb ründaja avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

Keskerakonna kuldajal toimuski ju põhimõtteliselt vastuhääletamine. Millest eriti kasu ei olnud.
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Oct 2017

Algupärane

Mälu on ikka inimestel lühike. Alles hiljuti oli meil valitsus, mis ei julgenud mitte midagi tõsist teha. Põhiliselt hirmust hääli kaotada, aga ka lihtsalt maailmavaatest tulenevate tabude tõttu. Poliitika aset täitis poliittehnoloogia.

Vastuhäälte andmise võimalus tooks selle persekukkunud peenhäälestamise tagasi veel kordades tugevamana kui see varem oli, kuna tekib palju tugevam motivatsioon reaalseid tegusid vältida.
    Jalkafännid jagunevad laias laastus kaheks: need, kes saavad mängust aru ja need, kes vinguvad daivimise pärast.

Eesti koondislane Kasutaja LeeRomeno avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas diver Vaata postitust
    Mälu on ikka inimestel lühike. Alles hiljuti oli meil valitsus, mis ei julgenud mitte midagi tõsist teha. Põhiliselt hirmust hääli kaotada, aga ka lihtsalt maailmavaatest tulenevate tabude tõttu. Poliitika aset täitis poliittehnoloogia.

Vastuhäälte andmise võimalus tooks selle persekukkunud peenhäälestamise tagasi veel kordades tugevamana kui see varem oli, kuna tekib palju tugevam motivatsioon reaalseid tegusid vältida.
    Selle valitsuse perses otsused on hullem kui peenhäälestus.

Eesti koondislane Kasutaja zelee avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2010

Algupärane

Alkohol liiga kallis või miks nii tige?

pagulane Kasutaja lorenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

eks igaühe jaoks on erinevad asjad tähtsad parteide juures. ühed annavad hääle reformile eelkõige liberaalse poliitika eest, teised jällegi sotsidele sotsiaalsema poliitika eest. mõnele on tähtis aktsiisilaekumine, teisele jällegi astmeline tulumaks jne...

minule näiteks oli huvitav täna näha ühe hea tuttava reformierakondlase fb postitust et paavsti missa oli väga liigutav... ju siis täna oli liigutav, homme aga saab jälle rääkida kuidas edukaid ei tohi karistada
    Catalunya is not Spain!

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Keda tohib karistada?

Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Keda tohib karistada?
    karistada tohib neid kes eksivad ühiskonnas kokkulepitud normide vastu.

see on muidugi geniaalne retoorika reformi poolt näha astmelises tulumaksus jõukate karistamist, aga see selleks
    Catalunya is not Spain!

eduheidik Kasutaja zaz avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Kusjuures tahaks ka teada, mis on need hirmsad otsused, mis siis tehtud on?
    Okei, teatud sissetulekuga inimestel kaotati ära tulumaksuvaba miinimum ja osadel see tõusis. Tulumaksu protsent on ikka sama, mis varem. Et sellepärast siis? Ei tea...
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

Schmeeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas zaz Vaata postitust
    Okei, teatud sissetulekuga inimestel kaotati ära tulumaksuvaba miinimum ja osadel see tõusis. Tulumaksu protsent on ikka sama, mis varem. Et sellepärast siis? Ei tea...
    Pigem see astmetega tekitatud segadus - lihtne maksuseadus on toodud ohvriks populismile. Jah, siin lorenzo tuleb kohe räägib kui mitu astet tal Portugalis oli, aga minu arust vana Euroopa polegi oma maksupoliitikaga mingi etalon olnud. See lihtne L-Eesti puiduärimees võiks eos hoomata, palju ta kellelegi palka maksab ja töötajad ka võiksid aru saada, mis see maksukoormus neil siis on, mitte nagu keegi Keskist kommenteeris, et meil ju kõigil excel olemas, paned numbri sisse ja voilaa!

Lisaks see valitsus ikka korralikult tekitab väga kiiresti segadust, kõik need tasuta transpordid ja aktsiiside üle võlli ajamine (jah, aktsiise hakati tõstma eelmise valitsuse ajal, aga millegipärast siis neid Alco5000 angaare meil lõunapiiril polnud). Midagi teha ei ole, Tänak oskab autoga kiiresti sõita, rullnokk paraku keerab kõrvalteel kohe end üle katuse, koos kaasas sõitva 7 kaaslasega.

eduheidik Kasutaja zaz avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
    Lisaks see valitsus ikka korralikult tekitab väga kiiresti segadust, kõik need tasuta transpordid ja aktsiiside üle võlli ajamine (jah, aktsiise hakati tõstma eelmise valitsuse ajal, aga millegipärast siis neid Alco5000 angaare meil lõunapiiril polnud). Midagi teha ei ole, Tänak oskab autoga kiiresti sõita, rullnokk paraku keerab kõrvalteel kohe end üle katuse, koos kaasas sõitva 7 kaaslasega.
    Ma ei tea miks ma pean siin hakkama nüüd valitsuse advokaati mängima, aga näed tunnen vajadust vastata ikkagi.
    Angaarid olid olemas juba ka viimase Rõivase valitsuse ajal (ei teagi täpselt kas ka varem), et see teema on lamp. Paanika läks lahti siis, kui lahjade jookide töösturid tõmbasid enda PR-masina käima. Ometigi on see ju õige, kui lahjade ja kangete jookide aktsiis võrdsem on. Ei?
    Tasuta transport on ju täiesti marginaalne asi, midagi umbes sellist nagu kunagi oli madalapalgaliste maksulisa vms idee, mis vahepeal loodi. Aga saan aru, et reisijate arvud on ju kasvanud, et mingi efekti on andnud ja ju siis töötab. Palju õnne sellega.
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Nurmekale vastuseks- kõigepealt ei leia arvatavasti just palju neid inimesi, ka mitte koalitsioonist, kes oleks antud tulumaksusüsteemi käkiga rahul. Samas on see tõesti poliitiline ja maailmavaateline valik kas tulumaks on astmeline või mitte. Vana Euroopa on tõesti läinud seda teed pidi et vaesust ei maksustata, maksustatakse rikkust. Nüüd tõesti on küsimus palju peaks olema astmeid. Selle jätaks majandusspetsialistide lahendada millibe oleks mõistlik astmete arv. Vana Euroopa on tõesti viimasel ajal pigem astmete arvu vähendamas, kuid vaevalt nüüd küll kusagil kahe-astmeliseks läheks. Vanas Euroopas ollakse veel seisukohal et jõukamad peaksid ühiskonda rohkem panustama kui vaesemad ja pigem on küsimus maksu% suuruses, mitte astmete arvus

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    Nurmekale vastuseks- kõigepealt ei leia arvatavasti just palju neid inimesi, ka mitte koalitsioonist, kes oleks antud tulumaksusüsteemi käkiga rahul. Samas on see tõesti poliitiline ja maailmavaateline valik kas tulumaks on astmeline või mitte. Vana Euroopa on tõesti läinud seda teed pidi et vaesust ei maksustata, maksustatakse rikkust. Nüüd tõesti on küsimus palju peaks olema astmeid. Selle jätaks majandusspetsialistide lahendada millibe oleks mõistlik astmete arv. Vana Euroopa on tõesti viimasel ajal pigem astmete arvu vähendamas, kuid vaevalt nüüd küll kusagil kahe-astmeliseks läheks. Vanas Euroopas ollakse veel seisukohal et jõukamad peaksid ühiskonda rohkem panustama kui vaesemad ja pigem on küsimus maksu% suuruses, mitte astmete arvus
    Eks see paljud rahul on ja paljud mitte selgub siis kui raha tagasi saad või kui juurde pead maksma.

Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    Eks see paljud rahul on ja paljud mitte selgub siis kui raha tagasi saad või kui juurde pead maksma.
    Tõesti ei saa aru kust võetakse et nagu kivisse raiutud peab olema tulumaksu tagasisaamine

Algupärane

Tõesti ei saa aru kust võetakse et nagu kivisse raiutud peab olema tulumaksu tagasisaamine
    Inimesed on harjunud sellega. Ega peagi. Mul üks tuttav tundis, et riik pettis teda ja nussis näkku, kui ta ei saanud 500€ tagasi siis kui see viimane suurem muudatus oli. Põhimõtteliselt leidis ta, et see on tema inimõigus. Ilmselt nagu teistel on odava alkoholi ostmine.
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jun 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas zaz Vaata postitust
    Mulle näiteks ei meeldi, kui ma maksan iga kuu täpselt ettenähtud seaduse järgi makse ja aasta lõpus riik ütleb, et ma olen võlgu neile.
    See selleks.
    http://www.eestiolu.ee/olleaktsiisid-euroopas/ - ei, ma ei arva, et me oleme normaalselt käitunud. Oleks meil elatustase ka seal - ok.
    Ja ma ei ole suur õllejooja - jõuan vabalt Eestist osta. Küll elan Lõuna-Eestis. Piirikaubandusega on taas tekkinud räme metsaaluste lagastamine - kõik kohad on purke täis. Jah, see on valitsuse süü. Pandipakendisüsteem toimis enam-vähem.
    Kütuseaktiisiga pingitati üle võlli. Piltlikult on seis praegu selline - kasti õlle järgi tasub Tartust juba minna Lätti. Lisaks võtad muidugi paagi ka täis - siis on teine kast veel kauba peale. Valitsus peab sekkuma.

Edasi - täiesti absurdne on tasuta bussitransport. Kas tõesti raha jääb üle? Väga ATKO-bussi maik on juures. "Hakati rohkem sõitma" - mis näitaja see on? Palju kasulikke sõite tehakse? Ma proovisin. Esimene kord ei peatunud buss minu peatuses. Sest väidetavalt polnud kohti (bussifirmast küsisin järgi). Teine kord sain peale - üle poole bussist on täis rahvast, kes põhimõtteliselt sõitis sõitmise pärast. Minu ees, kaks vanemat naisterahvast arutavad - kui kohale jõuame (Tartu) - siis 20 minuti pärast saame hakata tagasi sõitma. Lahe. Tõesti vajalik.
    Ütleme nii, et ei lähe minu maailmavaatega kokku selline soodustus. Lisaks veel ATKO lõhn juures.
    Riigieelarve on tugevas miinuses ja seda majanduskasvu ajal (päris eelarve, mitte struktuurne mõõde). Ja seda arvestades Tallinna Sadama aktsiate müüki. See on jabur. Erafirma oleks pankrotis.
    Arvestades, et seda suudeti pmst 1,5 aastaga. Ei taha kauem näha. Ja teistpidi - minu vaatevinklist - pole nad mitte midagi kasulikku teinud. Replinski ministriks? Tõsiselt? Et jah, peenhäälestamine sobis rohkem - vähemalt ei pandud näkku ja päris absurdi ei aetud.

Lisaks oli eelarve arusaadav ja isegi kehval majandusaastal tasakaalus.
    Ei meeldinud mulle see, et töötukassa ja haigekassa reservid arvati eelarve osaks - aga no praegune valitsus juba virtuaalselt kulutab neid. Rääkimata riigireservist. See väheneb kohutava kiirusega (2020 on alla likviidsuspiiri).

Kütuseaktsiisi keeraks veel eelneva valitsuse kraesse - aga nende vabandus oli, et nafta hind on odav - kui tõuseb, siis langetavad tagasi. (no lubati nii - praegust valitsust ei koti.

Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Mul oleks ka tegelt üks etteheide eelkõige kesikutele. Simson pidevalt lubas, et esmavajalike toiduainete käibemaksu alandatakse. Kus see on siis nüüd?

Ltn. Schmidti poeg Kasutaja _AI_ avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Mul oleks ka tegelt üks etteheide eelkõige kesikutele. Simson pidevalt lubas, et esmavajalike toiduainete käibemaksu alandatakse. Kus see on siis nüüd?
    Eelarves u 200 milli. noh....

Ltn. Schmidti poeg Kasutaja _AI_ avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Emv Vaata postitust
    Mulle näiteks ei meeldi, kui ma maksan iga kuu täpselt ettenähtud seaduse järgi makse ja aasta lõpus riik ütleb, et ma olen võlgu neile.
    See selleks.
    http://www.eestiolu.ee/olleaktsiisid-euroopas/ - ei, ma ei arva, et me oleme normaalselt käitunud. Oleks meil elatustase ka seal - ok.
    Ja ma ei ole suur õllejooja - jõuan vabalt Eestist osta. Küll elan Lõuna-Eestis. Piirikaubandusega on taas tekkinud räme metsaaluste lagastamine - kõik kohad on purke täis. Jah, see on valitsuse süü. Pandipakendisüsteem toimis enam-vähem.
    Kütuseaktiisiga pingitati üle võlli. Piltlikult on seis praegu selline - kasti õlle järgi tasub Tartust juba minna Lätti. Lisaks võtad muidugi paagi ka täis - siis on teine kast veel kauba peale. Valitsus peab sekkuma.

Edasi - täiesti absurdne on tasuta bussitransport. Kas tõesti raha jääb üle? Väga ATKO-bussi maik on juures. "Hakati rohkem sõitma" - mis näitaja see on? Palju kasulikke sõite tehakse? Ma proovisin. Esimene kord ei peatunud buss minu peatuses. Sest väidetavalt polnud kohti (bussifirmast küsisin järgi). Teine kord sain peale - üle poole bussist on täis rahvast, kes põhimõtteliselt sõitis sõitmise pärast. Minu ees, kaks vanemat naisterahvast arutavad - kui kohale jõuame (Tartu) - siis 20 minuti pärast saame hakata tagasi sõitma. Lahe. Tõesti vajalik.
    Ütleme nii, et ei lähe minu maailmavaatega kokku selline soodustus. Lisaks veel ATKO lõhn juures.
    Riigieelarve on tugevas miinuses ja seda majanduskasvu ajal (päris eelarve, mitte struktuurne mõõde). Ja seda arvestades Tallinna Sadama aktsiate müüki. See on jabur. Erafirma oleks pankrotis.
    Arvestades, et seda suudeti pmst 1,5 aastaga. Ei taha kauem näha. Ja teistpidi - minu vaatevinklist - pole nad mitte midagi kasulikku teinud. Replinski ministriks? Tõsiselt? Et jah, peenhäälestamine sobis rohkem - vähemalt ei pandud näkku ja päris absurdi ei aetud.

Lisaks oli eelarve arusaadav ja isegi kehval majandusaastal tasakaalus.
    Ei meeldinud mulle see, et töötukassa ja haigekassa reservid arvati eelarve osaks - aga no praegune valitsus juba virtuaalselt kulutab neid. Rääkimata riigireservist. See väheneb kohutava kiirusega (2020 on alla likviidsuspiiri).

Kütuseaktsiisi keeraks veel eelneva valitsuse kraesse - aga nende vabandus oli, et nafta hind on odav - kui tõuseb, siis langetavad tagasi. (no lubati nii - praegust valitsust ei koti.
    2018 ja 2019 eelarve on nii nominaalses kui struktuurses ülejäägis. U 130 ja 170 milli.

Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
    Eelarves u 200 milli. noh....
    Valikute küsimus

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid