320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Algselt postitas mg Vaata postitust
      tegin naljapärast valimiskompassi tartu kohta ja see soovitas mul erki hyva poolt hääletada.
      kahju, et ma ära kolisin, raisk.
      Kõik need valimismängud* panid kindlalt Reformid tippu.. kahjuks mu ringkonnas ainult ÜKS kandidaat Reformierakonnal, wtf?

      Kommentaar


        Valisin ka esimest korda.

        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          Irw @kuzzeri lindid

          Kommentaar


            Kas lõpuks saab Soccerneti foorum virziinia wuulfi grupis ka positiivset kajastust, kuna paljud hääletavad naiskandidaatide poolt? Võrdõiglusvolinik saadab tänukirja?

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Mina valisin rohelisi, kuna neil on ainsana meeldejääv programm olnud.
              Ma vastupidi olen veel eriti tähelepanelik, et ma kogemata rohelisi ei vali.

              Kommentaar


                kellele roheliste hääled lõpuks lähevad? jälle 86%, et Kesk?
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Algselt postitas Fc.
                  Teen ettepaneku siia tekitada nimekiri ilusatest tütarlastest kes valimismöllu sisse on hüpanud.
                  Saavad segaduses foorumlased oma valimiseelistusi korrigeerida. Kuidas sa muidu oma kodaniku kohust täidad?
                  Täna jäi fesaris silma näiteks, et Keskerakonnal on lisaks kolmele õele ja ka kuus...eem..õde vms. Enamvähem igale maitsele midagi! (väljaarvatud eestlannasi)

                  Kommentaar


                    Kroonika on Eesti mahukaim meelelahutusajakiri. Iganädalane ajakiri toob lugejateni kaadritaguse elu, telestaaride lood, glamuursed peod ja pulmad.


                    praeguseks saab mistahes muu koalitsiooni eest raha juba koefiga 4.750 tagasi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Mina valisin rohelisi, kuna neil on ainsana meeldejääv programm olnud.
                      Sa ikka tead nende (?) programmi tagamaid? Mitte, et teistel oleks parem.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Igatahes nendel, kes ei taha Tallinnas Keski (ainuvõimu) jätkumist, tasuks valida IRL-i, kuna nood on ainus piiripealne jõud ja mida vähem seltskondi sisse pääseb, seda lihtsam esimestele, kes saab ka n.ö joonealuste hääled.
                        Elu on lühike, pidu on pikk.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          Sa ikka tead nende (?) programmi tagamaid? Mitte, et teistel oleks parem.
                          No et nad on veidi totud ja nii?

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X