320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Juristi haridusega Liisa Oviir käis televisioonisaates kogu rahvale kuulutamas, et Hollandist kanepi Eestisse toomine on täiesti legaalne. Tubli!
    alates 52:20
    Joga Bonito!!!

    Kommentaar


      Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
      Juristi haridusega Liisa Oviir käis televisioonisaates kogu rahvale kuulutamas, et Hollandist kanepi Eestisse toomine on täiesti legaalne. Tubli!
      alates 52:20
      https://www.tallinnatv.eu/saated-sar...-otse-kumnesse
      Varsti hakkavad tihenema uudised kuidas Saksamaal joostakse kogustega eestlasi maha.

      Aga kas ta ei vöinud mõelda kui tood alla kriminaalsekoguse, siis pole toomine karistatav, vaid saad ikkagi omamise eest. A la ostad Hollandis paar ketsi ja jääd Tallinnas 1g vahele siis vaevalt sulle rahvusvaheline hangeldamine selga määritakse. Saad ikka omamise eest.

      Kommentaar


        Aeg vana teema üles kaevata.

        KOV valimistega ei ole probleeme olnud varem ja nagu varem alati teadnud, keda valida, sest valin alati persooni põhiselt.

        Nüüd on tulemas kolmandat riigikogu valimised, kes ma hääletada saan oma elus ja hääletama peab, aga varem on ka mõtlemist ja arutamist olnud, et keda valida jne, aga see aasta saab olema kordades kordades keerulisem kui varasemalt. Tundub, et tuleb kahe erakonna vaheline duell, aga reaalsuses ei suuda valida ei Reformi (Kaja Kallase suutmatus riiki sisepoliitiliselt natukenegi juhtida) ning Ekret (väga kahepalgelised oma Vene meelsusega ning madalale laskumine, et endiseid Keski hääli püüda), siis järele jäävad sellised väiksemad mutrikesed, kellest nii palju esialgu ei sõltu (küll hilisemas koalitsiooni moodustamises võivad hääled väga olulised olla), aga no Keskerakond on nii lõhestunud, mitme identiteediga ja Kremi käsilasi täis, et Eesti kodanikuna nende valimine oleks kodumaa reetmine. Jääb vana hea Isamaa, kes teeb taas mingi protsendi üle valimiskünnise ja kellel pole nagu nii selgelt mingit negatiivset kuvandit küljes lihtsalt nad on täiesti kasutu kohatäide, kes ei anna mitte midagi reaalset juurde. Ainus + isamaal on see, et eos paberil on nad see erakond, kes ei välista mitte ühtegi koalitsiooni seega väga kindel hääle põletamine. Eesti 200 ei ole lihtsalt absoluutselt minuni jõudnud. Vahepeal hakkas nagu arusaam erakonnast ja erakonna suunast tekkima, aga siis nagu oldi väga pikalt vaiksed mingiaeg ja nüüd jätavad jälle hoopis teistsuguse mulje ning nad ei ole veel enda täit identieeti leidnud samas turuuuringute järgi on nende toetus päris korralik 10% juures ja kindlasti hakkavad kaarte segama ja nemad kindlasti hüpaksid ainult Reformi paati.

        Hetke seisuga on ikkagi õrn favoriit, et valin sama valiku mis 2015 ja Isamaa, sest siis saan ise rahul olla, et valimas on käidud ja kui full perse läheb pärast, siis saan vähemalt sisimas uhke olla, et minu hääl polnud süüdi.

        Pihtige oma valikuid.

        Kommentaar


          Seni, kuni poliitiline eesmärk on olla võimul, ma kedagi tõsiselt ei võta, aita. Ja sellest tulenevalt lähtun lihtsatest märkidest.
          Kunagi vajas Eesti reforme, et saaks liikumaja siis seda nime ka valisin. Nüüd vajame kohta, kus olla ehk isamaad. Ja nii lihtne see ongi.

          Programmidesse süvenemine, debattide vaatamine, inimeste usutlemine jne on sama hea investeering, kui bensiini varumine diiselgeneraatori tarbeks.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Nasfali mõttekäik on paljudele samastuv, ka mulle. Seal tekib see häda, et kui anda hääl mõnele väikesele, siis tõstab pead ikkagi Ekre või Kesk ja me oleme kuses kõik. Või siis hakkame tasuta elektrit saama...
            Seega mina hääletan jätkuva stabiilsuse, kena välispoliitika (ja kalli elektri) poolt.
            Isamaaga on see häda, et nad võivad sitemal juhul künnise alla jääda. Ja nende 3nda lapse toetus on full retard. Ja Seeder on suht kaigas.

            Kommentaar


              ma tahan Varrot närvi ajada. Sotsid.

              Kommentaar


                Ma toetan endiselt naisi poliitikas ja eriti noori naisi. Seepärast käin ma enne valimisi üle nimekirjad ja vaatan, milline on kõige hotim daam. Selle valingi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Ma toetan endiselt naisi poliitikas ja eriti noori naisi. Seepärast käin ma enne valimisi üle nimekirjad ja vaatan, milline on kõige hotim daam. Selle valingi.
                  Tallinna ringkondades selles osas seis parem kui minul Harju- ja Raplamaal

                  Kuna mõned erakonnad vaja välistada, siis valik suht ahtake


                  PS. Selles osas muidugi thumbs up Reformierakonnale. Kandidaatide nimekiri ilus piltidega ja värki.
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Uskumatult raske küsimus. aga natukene nõustun Mõnuga - kuna naisi ja eelkõige noori naisi on poliitikas väga vähe, siis endale sobivast nimekirjast valin kindlasti kõige huvitavama naise.

                    Kommentaar


                      Loomulikult valin naise ja muidugi ainsast minu jaoks võimalikust erakonnast - kuigi nad on mind viimasel ajal välja vihastanud.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        ükskõik keda, et ära hoida vasakpopulistliku koalitsiooni ekre + kesk + sotsid sündi.

                        samas oleks muidugi põnev, kui sellline võimalus pärast valimisi lauale jääks. kas Läänemets leiaks endas sisemise Seedri üles? potentsiaali nagu oleks...

                        Kommentaar


                          krt, iga kord kui mõtlen, et SSi (Seedel & Sibul) peale, piisab näoilmetele mõtlemisest (nüüd läks veits geiks ära), siis hakkan vähemalt sisemiselt naerma - korralik multika-kaader.

                          Ja siis mõtlesin veel sellist asja, et ma olen nõus debatte vaatama, kui üheks läbiviijaks on Kadriorus platseeruv President. Suht-koht nagu võiks üks tema kohustustest olla, sest nii ehk naa kinnitab tema ju valitsuse.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Puhtalt reitingute trendi ja valimsinimekirju vaadates: Isamaa kõigub sel aastal väga noatera peal. Neil pole seekord varasemaga võrdselt tugevaid kandidaate ning reitingud mitmel nädalal valimiskünnise piiril olnud. Nt. E200 ja Sotside trend samal ajal selgelt üles. Kui arvestada, et Parempoolsed saavad ka kindlasti vähemalt protsendi-kaks juurde, siis just Isamaa võib selle aasta feiliks kujuneda. Kõige paremini päästaks neid muidugi EKRE full-retard minemine, sest nad on päris ülekaalukalt EKRE valijate teine eelistus.

                            e: Teen veel ühe puusalt ennustuse. REF saab reitingust mitu protsenti vähem ning SDE, Parempoolsed ja E200 teevad üle reitingu tulemuse.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                              Puhtalt reitingute trendi ja valimsinimekirju vaadates: Isamaa kõigub sel aastal väga noatera peal. Neil pole seekord varasemaga võrdselt tugevaid kandidaate ning reitingud mitmel nädalal valimiskünnise piiril olnud. Nt. E200 ja Sotside trend samal ajal selgelt üles. Kui arvestada, et Parempoolsed saavad ka kindlasti vähemalt protsendi-kaks juurde, siis just Isamaa võib selle aasta feiliks kujuneda. Kõige paremini päästaks neid muidugi EKRE full-retard minemine, sest nad on päris ülekaalukalt EKRE valijate teine eelistus.

                              e: Teen veel ühe puusalt ennustuse. REF saab reitingust mitu protsenti vähem ning SDE, Parempoolsed ja E200 teevad üle reitingu tulemuse.
                              Protsendid sõltuvat meeletult kas need künnise lähedal olevad ületavad või ei ületa ennast. Siis oskab hinnata ühte või teist. Veidi sama nagu sel esimesel aastal kui Vabaerakond ja Ekre esimest korda üle künnise said.

                              Kommentaar


                                Nägin täna poes Mai Pallingut. Kus erakonnas ta kandideerib?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X