320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas metssiga Vaata postitust
    oot aga sa väidad, et seda venemaa ohtu ei eksisteeri? et me ei peaks sellest rääkima või sellega tegelema? ja minu teada ei nato ega el-riikides visata kahekohalise arvu jagu ajakirjanike aknast alla, sest nad kirjutavad võimule ebamugavaid artikleid vms. propaganda või mitte.
    Sa räägid siiski inimesega, kes arvas, et Eesti Politsei ainuke eesmärk on inimesi nussida. Pole ime, et selline iseseisvust hinnata ei oska.

    Aga muide, sellega, et Kaljulaid on kehv president, olen ma nõus. Tal ei ole nagu ühtegi enda teemat tekkinud veel. Meri oli rahvamees, Rüütel viis ELi, Ilves oli välismaal populaarne, aga Kaljulaid lihtsalt on. Liiga kuiv inimene valiti presidendiks.

    edit: Selle anakirjanike jutu osas peaks tõe huvides mainima, et Türgi kuulub ka NATOsse. Õnneks seal on asjad paremad kui Venemaal, ajakirjanikud pannakse vangi, mitte ei pussita nad ennast 25 korda selga.

    Kommentaar


      Algselt postitas metssiga Vaata postitust
      oot aga sa väidad, et seda venemaa ohtu ei eksisteeri? et me ei peaks sellest rääkima või sellega tegelema? ja minu teada ei nato ega el-riikides visata kahekohalise arvu jagu ajakirjanike aknast alla, sest nad kirjutavad võimule ebamugavaid artikleid vms. propaganda või mitte.
      Kindlasti eksisteerib. Samuti nagu hommikul tänavale astudes autoalla jäämise oht.

      Muidugi tuleb tegeleda. Selleks ka ju soetatakse moodsamat sõjatehnikat, ollakse NATOs jne. Kõik see ju ongi selleks, et oma iseseisvust kaitsta. Või sinuarust kaitseme me enda iseseisvust mingite sanktsioonide, Magnitski nimekirjade ja ajaleheveergudel pasundamistega ? See, et Venemaal ajakirjanikud ja muud tegelased vahest kahtlaselt surevad, ei tähenda, et me sarnaselt peaksime talitama. Ma ju ei räägi üldse Venemaaks muutumisest, vaid normaalsetest suhetest Venemaaga, a la Soome. Kus kahepoolne vestlus ei piirdu ainult üksteise süüdistamises ja vanades haudades kaevamises.

      Veelkord, ma ei räägi Venemaaks muutumisest, iseseisvuse araandmisest vms. Ma lihtsat usun, et normaalne suhtlus oma naaberriigiga on elementaarne ja vajalik. Eriti kui selleks riigiks on Venemaa. On ju ka meie poliitikud ja ärimehed sellest rääkinud.


      LaRaBlale

      Kus kohast sa selliset paska väljaloed. Ei oska iseseisvust hinnata. Uskumatult rumal inimene oled. Puhka peaselgeks ja proovi järgmine nädal uuesti.

      Hofnar

      Kui ma sulle pärisausat ütlen, siis mind eriti ei morjenda, kes kus ja miks kui palju omastas, varastas või altkäemaksu küsis. Ebaoluline minujaoks.

      Kommentaar


        Veelkord, ma ei räägi Venemaaks muutumisest, iseseisvuse araandmisest vms. Ma lihtsat usun, et normaalne suhtlus oma naaberriigiga on elementaarne ja vajalik. Eriti kui selleks riigiks on Venemaa. On ju ka meie poliitikud ja ärimehed sellest rääkinud.
        Einoh, see on teoorias kena jutt aga Eesti-Vene suhted sõltuvad ikka 99% Venemaast ja mingi lipitsemine siin ei aita. Venemaa on ise valinud vastandumise tee nii EU kui NATO-ga ja pole mingit varianti paja ühes servas teistsugust suppi keeta. Parim näide: Eesti andis kunagi lolli peaga mittekodanikele, erinevalt Lätist, õiguse KOV-Valimistel hääletada ja kas meie suhted on tänu sellele paremad kui lätlastel? Ei ole.

        Kommentaar


          Kellele see Mäggi oma vilkuritega nii silma jäi, et kolm päeva järjest kurta vaja. Kaljulaid ja tema kolonn pikka aega hommikuti vilkuritega järvevanal viuh ja viuh panid ja kõigil meh

          Kommentaar


            Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
            Kellele see Mäggi oma vilkuritega nii silma jäi, et kolm päeva järjest kurta vaja. Kaljulaid ja tema kolonn pikka aega hommikuti vilkuritega järvevanal viuh ja viuh panid ja kõigil meh
            No esipreilil tundub see vilkurite värk veidi humaansem või loogilisem. Riigihalduse ministril veidi võtab küll imestama, et meil siin väikses konnatiigis seda vaja kasutada on ja oli nii megakiire. Saan aru, et paned vilkuri tööle näiteks Järvevana teel tipptunnil või siis kuskil Moskva kesklinna tipptunnil, aga no tema põhjused olid sellised kakasemad, seega ei näe ka mina seda väga mõtet kasutada seda" tippkohtumisele võrru"

            Ja siis siia lisades, aastaid 8-7 tagasi töötasin ma ühes nooblis vanalinna restos, härra Mäggi ja naine olid kliendid, ma olin neid kohustatud teenindama aga kuna ma olin tol hetkel täitsa jõhvikas seal, siis ei olnud mul aimu miskit, mis toidu see on mis ja millest see koosneb ja mis erinevaid sorte udupeeneid konjakeid meil on. Mille peale siis härra Mäggi nähvas mulle" Kas te üldse teate ka mis teil siin on või ei või" Sellisel hästi värdjalikul ülevaoleval suhtumisega. Ja kui need väikseid asjad kokku viia, siis üldse ei imestaks, et härra arvab, et ongi mingi hull kuningas vms. Teada tuntud tõde" näita kuidas sa käitud klienditeenindajaga, käitud sa oma naisega"

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              No esipreilil tundub see vilkurite värk veidi humaansem või loogilisem. Riigihalduse ministril veidi võtab küll imestama, et meil siin väikses konnatiigis seda vaja kasutada on ja oli nii megakiire. Saan aru, et paned vilkuri tööle näiteks Järvevana teel tipptunnil või siis kuskil Moskva kesklinna tipptunnil, aga no tema põhjused olid sellised kakasemad, seega ei näe ka mina seda väga mõtet kasutada seda" tippkohtumisele võrru"

              Ja siis siia lisades, aastaid 8-7 tagasi töötasin ma ühes nooblis vanalinna restos, härra Mäggi ja naine olid kliendid, ma olin neid kohustatud teenindama aga kuna ma olin tol hetkel täitsa jõhvikas seal, siis ei olnud mul aimu miskit, mis toidu see on mis ja millest see koosneb ja mis erinevaid sorte udupeeneid konjakeid meil on. Mille peale siis härra Mäggi nähvas mulle" Kas te üldse teate ka mis teil siin on või ei või" Sellisel hästi värdjalikul ülevaoleval suhtumisega. Ja kui need väikseid asjad kokku viia, siis üldse ei imestaks, et härra arvab, et ongi mingi hull kuningas vms. Teada tuntud tõde" näita kuidas sa käitud klienditeenindajaga, käitud sa oma naisega"
              Täiesti normaalse suhtumisega inimene. Vägagi aupaklik ja viisakas inimene.
              Teha vajalikust alarmsõidukiga sõidust selliseid järeldusi? Ee, ei.
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                Täiesti normaalse suhtumisega inimene. Vägagi aupaklik ja viisakas inimene.
                Teha vajalikust alarmsõidukiga sõidust selliseid järeldusi? Ee, ei.
                Ah ei, ole nüüd. Mind isiklikult ei sümpatiseeri härra Mäggi lihtsalt. Muud miskit.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                  Ja siis siia lisades, aastaid 8-7 tagasi töötasin ma ühes nooblis vanalinna restos, härra Mäggi ja naine olid kliendid, ma olin neid kohustatud teenindama aga kuna ma olin tol hetkel täitsa jõhvikas seal, siis ei olnud mul aimu miskit, mis toidu see on mis ja millest see koosneb ja mis erinevaid sorte udupeeneid konjakeid meil on. Mille peale siis härra Mäggi nähvas mulle" Kas te üldse teate ka mis teil siin on või ei või" Sellisel hästi värdjalikul ülevaoleval suhtumisega. Ja kui need väikseid asjad kokku viia, siis üldse ei imestaks, et härra arvab, et ongi mingi hull kuningas vms. Teada tuntud tõde" näita kuidas sa käitud klienditeenindajaga, käitud sa oma naisega"
                  Eeldada vanalinna noobli restorani personalilt ametialast pädevust oligi ilmselt liiga palju nõuda

                  Erinevat "partidest" on ta täitsa iseseisvalt elus hakkama saav persoon.
                  Kõva pluss viimaste valitsuste koosseisude taustal.
                  Seisan üksi mere ääres
                  jalas kollased sandaalid
                  valged, merevahust sääred
                  hüüan: "Elagu skandaalid!"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                    Ja siis siia lisades, aastaid 8-7 tagasi töötasin ma ühes nooblis vanalinna restos, härra Mäggi ja naine olid kliendid, ma olin neid kohustatud teenindama aga kuna ma olin tol hetkel täitsa jõhvikas seal, siis ei olnud mul aimu miskit, mis toidu see on mis ja millest see koosneb ja mis erinevaid sorte udupeeneid konjakeid meil on. Mille peale siis härra Mäggi nähvas mulle" Kas te üldse teate ka mis teil siin on või ei või" Sellisel hästi värdjalikul ülevaoleval suhtumisega. Ja kui need väikseid asjad kokku viia, siis üldse ei imestaks, et härra arvab, et ongi mingi hull kuningas vms. Teada tuntud tõde" näita kuidas sa käitud klienditeenindajaga, käitud sa oma naisega"
                    Kuidas saab sinu teadmatus oma töö kohta (või ülemuse ebapädevus) võrduda sellega, et teine on kohutav inimene? Kui ma lähen UFO baari siis ma ei eelda, et nad teavad udupeeneid konjakeid (aga nad võivad teada). Aga kui ma lähen nooblisse restosse, siis ma eeldan, et nad teavad seda mida nad müüvad ja oskavad mulle soovitada, kui ma neile oma maitset kirjeldan.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                      Kuidas saab sinu teadmatus oma töö kohta (või ülemuse ebapädevus) võrduda sellega, et teine on kohutav inimene? Kui ma lähen UFO baari siis ma ei eelda, et nad teavad udupeeneid konjakeid (aga nad võivad teada). Aga kui ma lähen nooblisse restosse, siis ma eeldan, et nad teavad seda mida nad müüvad ja oskavad mulle soovitada, kui ma neile oma maitset kirjeldan.
                      Ma tahaks näha seda tegelast, kes teisel päeval oskab ja teab kõike( vahet ei ole mis erialal) oma tööst. Kui sa leiad selle inimese, siis võta muga ühendust, tahaks ka temaga tutvuda.

                      Kommentaar


                        Oleneb, kui palju aega, energia ning raha paneb tööandja oma töötajate koolitamisse enne kui rindele saadab.

                        Teemasse ka - EKRE saadaks kodustatud pagulased välja. Nahuija kui nad siin osad tööl käivad, lapsed ning paljud vanemad on keele ära õppinud ning kohanenud eluga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                          Oleneb, kui palju aega, energia ning raha paneb tööandja oma töötajate koolitamisse enne kui rindele saadab.

                          Teemasse ka - EKRE saadaks kodustatud pagulased välja. Nahuija kui nad siin osad tööl käivad, lapsed ning paljud vanemad on keele ära õppinud ning kohanenud eluga.
                          mei kvoot on null. Null. ise elame, ise välja sureme. Valige meid.
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                            Oleneb, kui palju aega, energia ning raha paneb tööandja oma töötajate koolitamisse enne kui rindele saadab.

                            Teemasse ka - EKRE saadaks kodustatud pagulased välja. Nahuija kui nad siin osad tööl käivad, lapsed ning paljud vanemad on keele ära õppinud ning kohanenud eluga.
                            Teoreetiliselt rääkides - juhul kui nende kodumaal (või vastavas regioonis) on sõjategevus lõppenud ja olukord stabiliseerunud, siis nad pole ju enam sõjapõgenikud ja peaksidki koju tagasi minema.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                              Toreetiliselt rääkides - juhul kui nende kodumaal (või vastavas regioonis) on sõjategevus lõppenud ja olukord stabiliseerunud, siis nad pole ju enam sõjapõgenikud ja peaksidki koju tagasi minema.
                              teoreetiliselt rääkides - mis selle asja point on?
                              Inimene käib tööl, osaleb ühiskonna elus, esitab lasteaias oma kultuuri laule ja tantse jne. On leidnud mingi koha, kus saab normaalselt elu alustada. Ja siis saadad ta tagasi umbes Alepposse, et noh, hakka siis nüüd isegi mitte nullist vaid miinus sajast peale. Uuesti.
                              Ja kes selle deporteerimise kinni maksaks? See, kes on oma elu siin sisseseadnud? Valitsus? EL? Selleasemel jätkame hala, et inimesi vähe ja vananev ühiskond ja üldse.
                              Ja teoreetiliselt - kui olukord koduriigis venib, ütleme 25 aasta pikkuseks, siis on ka okei tagasi saata?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                                Toreetiliselt rääkides - juhul kui nende kodumaal (või vastavas regioonis) on sõjategevus lõppenud ja olukord stabiliseerunud, siis nad pole ju enam sõjapõgenikud ja peaksidki koju tagasi minema.
                                Nagu kõiki neid Eestist põgenenuid tagasi kutsuti. Ainus vahe, et ühes kohas on sul mingi elu tekkinud, teises kohas pead hakkama taas varemetes nullist tulema.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X